Svedectvá o nebi

rraan

a nechapem este jednu vec ak niekto very nekonecnu lasku boha a plne mu dvoveruje tak preco si misli ze niekde existuje peklo a zlo ake ma nato dokazy

Georgina32

No dúfam že čoskoro táto téma padne niekde do zabudnutia. Lebo na základe príspevkov rraan - a si budú iný ľudia myslieť že kresťania sú naboženskí magori vhodní na psychinu... A zrejme podľa gramatiky ich ešte aj premlelo cez špeciálnu triedu ZŠ. Trepeš tu také kraviny človeče.. To sa ani nedá čítať.. To s Bohom a jeho slovom nemá nič spoločné. To sú len vyplody tvojej mysle...ty si myslíš to a to a myslíš že Boh je taký a taký.. Presne to je problém ľudí a aj mnohých "veriacich". Že oni si prosím pekne myslia. Ach

rraan

lebo vlastne aj jezisa ked mucily tak riekol otce odpust im nevedia co cinia ako aj ked ho strasne mucili tak on prejavoval lasku voci nim a prosil o ich odpustenie tak mi vychadza ze ami jezis menokazal prejavyt hnev

rraan

pag ako niektory ludia robia chiby ale hnevat sa nanich za to netreba ved jezis kazal ze kto doteba kamenom ty donho chlebom v podstate som s toho pochopil ze treba mu vzdy odpustit.

rraan

ospravedlnujem sa za chiby v gramatyke niejak mi unikaju ja som len v predchadzajucich clankoch chcel napisat ze niekto tvrdi ze boh dokaze prejavit hnev a hnev je nieco velmi zle a ze boh vlastne pacha nieco zle ked ja viem ze boh by nikdy nic zle nespachal a ako nech sa snazi hnev rozdelit ze je v nieje hnev ako hnev v podstate je to vzdy hnev a ten je v kazdej podobe zly a ludia si mislia ze ked oni dokazu prejavit nieco take ze tak to valaju aj na boha ale oni su nedokonaly a boh je dokonaly akl aj ked ho obvynuju s toho ze roby nieco zle on im nekonecnej laske vydy odpusti tak chcem ich vsetkych upokojit..

Pag

Clovek robi dobre veci a zle veci, vsetko sa to zbiera a ked sa toho nazbiera, tak sa to prejavi v plnej krase. Treba sa od tychto veci vediet disociovat/odpojit, ktorymi sa zaoberame kazdy den, najma prehnane a zit si svoj autenticky zivot, lebo zit v intrapsychickom konflikte cely zivot cloveka poznaci a je to na nom isto znat. Experimenty s duch.svetom neradim, aj duch.rast nie je pre kazdeho. Mat tretie oko je mozno super, ale je to aj super-zataz. Treba si najst pozitivne zavislosti, lebo podvedomie je workoholik.

rraan

a este si mislim ze kazdy clovek na zemi citi boziu pritomnost v srdci niektory si to az tak neuvedomuju ale boh je s kazdym a kazdeho miluje nekonecnov laskov.