Čo by ste robili, keby vám domov príde tehotná neplnoletá dcéra?

Elise

Dievca urobilo hlupost, sama je este dieta, ale bude musiet dospiet a zariadit si zivot. Kontaktovat otca a zistit ako sa k tomu postavi je prvy krok. Potrat neprichadza do uvahy-nie je prva ani posledna.. Bude potrebovat pomoc, kym dokonci skolu-bola by blbost mat len ZS, lebo bude cely zivot upratovackou..ale mama nech nenecha spravit zo seba opatrovatelku. Prave otec dietata by mal buducu maminu podrzat (ak ma charakter). Je to predsa aj jeho dieta, tak ked si chcel uzivat, nech sa k tomu postavi ako chlap. Musi sa postarat o dieta ked ho spravil..

dobrerano

dobreuž: škoda, že tvoja mamka nešla s tebou na potrat... keby vedela že sa jej narodí decko, ktoré nebudú zaujímať vzťahy a bude stále prispievať do tém o vzťahoch tak by to isto urobila :D

blbost

ahjajjaj, NIKDY to tak nebolo a ani dnes nie je, aby sa mohol niekto vydavat/zenit so suhlasom rodicov!!! potrebny je suhlas SUDU!!!

ahjajjaj

kedysi sa mi vydávala spolužiačka, mala 17 a musela mať súhlas rodičov. Teraz neviem ako to je, ale to ani nie je podstatné.
To podstatné, čo som chcela pre Anonymnaa povedať je, príspevok dobreuža:
Dobreuž je 20 ročný chlapec, a uvažuje tak ako 20 ročný chlapec, ktorý v živote nemal vzťah a ani v rodine to nemal nejak ružové.
Takže neuvažuje tak, ako matka, ktorej príde domov neplnoletá tehotná dcéra.

petroneta

mám synov. kebyže mám dcéru, určite nechcem, aby si išla dať zabiť moje vnúča!
Túto sobotu sa chystám ísť blahoželať na svadbu dcére mojej známej. Tiež otehotnela ešte nejak v 2. ročníku učňovky, s otcom dieťaťa neostala, dieťa má teraz 8 rokov, ona 25 a ide sa vydávať. Pracuje ako kaderníčka, a vôbec mi nepripadá, že by mala kvôli dieťaťu pokazený život, vie sa postarať o dieťa, aj si na seba zarobiť, a teraz sa po 4 ročnom vzťahu vydáva a jej manžel nebol ani ženatý a je bezdetný, nejaké 3 roky spolu žijú ako rodina a aj malý ho má rád.

peltyra

...to človek nevie presne až kým to nezažije...asi by som nebola nadšená ale nevyhodila by som ju ani nič podobné, snažila by som sa aby sa nejako rozhodla ona čo bude robiť a podľa toho jej potom nejako pomohla asi...