Čo by ste robili, keby vám domov príde tehotná neplnoletá dcéra?

111julka

nie nie je to masa ,,niečoho,, prečo by mala byt? lebo to zákon povedal? zákon dávajú zákonodarci v parlamente, ti vedia hrubé guľové o vývine plodu, akonáhle niečomu začína bit srdce nie je to len ,,masa,, to by si mali uvedomiť všetci, taka je realita potratov, zato že je nieco povolené ešte neznamená že to je aj morálne správne

Lianna123

Elise, ty si teda poriadna naivka. Časy, keď sa niečo "muselo", sú dávno preč. Prečo by mala svoj život podriadiť decku, ktoré vôbec nechcela, len sa to prihodilo?? Život si treba užívať, a nie si ho zbytočne komplikovať. Takže racionálne riešenie je len jedno - nechceného decka sa čím skôr zbaviť a pokračovať v normálnom živote.

Sara122

Ahoj. Tak 16 je skoro. Ale určite by ma skôr zaujímalo s kým atď. Tak väčšinou je to o výchove že dieťa takto dopadne...ale ako vravíš že slušne vychovaná. Ale pozrime sa na dnešnú dobu? Stále len s*x...a blaba...čo iné sa v dnešnej dobe len rieši s*x a peniaze. Ľudia si už nevážia ani druhých ľudí...to je jednoducho tou dobou...ako zamrzelo by ma keby tak moja dcéra dopadla...pomyslela by som si o sebe že som zlá matka a niekde som spravila chybu...ale keby to mala s nejakým d*bilom tak ho vyplieskam riadne. A svoju dcéru podržím...určite by som ju neposielala na potrat. Keď tak by som bola skôr babka....lebo predsa 16ročná inak vníma svet a je ešte psychicky veľmi labilná. Určite by som jej dosť pomohla aby dokončila školu.

111julka

dobreuz: za prvé 16rocna mlada dáma. ako si dovoluješ niekoho nazvat faganom keď sam si len o 4roky starsi? veď to je smiesne, čo ty vieš o živote? veď si ani nemal vzťah ani sex tak čo tu dávaš sam poučenia o fackovaní
pôrod v 16 že ju môže zabiť? v prípade komplikácií ano,ale kedy si myslíš že rodili nase babky? 15-16-17-18, dobre ráno zobuď sa! komplikácie skôr bude mat 30rocna žena ktorá už ma ako take ochorenia ako 16rocna mlada baba ktorá je úplne zdrava
mimochodom len tak pre tvoju informáciu ,,o zhluku buniek,, primitívne srdiečko embrya začína byt +/- v 21.dni od oplodnenia!!! potom sa ďalej už len vyvíja a zväčšuje to normálnej podoby ako ju poznáme, stále si myslíš že to je len zhluk buniek? keď mu už bije prvotne srdiečko?

Bubliii

Krasne si sa tu vyfarbil, dobreuz. Prisamvacku, uz si ako Tomas. Nalepeny v kazdej teme, hlavne je sa vyjadrit, vsak? A obzvlast k temam kde nemas co povedat. Bol si alebo budes niekedy tehotny? Nie. Chces deti? Nie. Tak o com vlastne pises? Empatia, pokora - zjavne nezname slova pre teba.

swistica

dobreuz - nemas vzdelanie na to, aby si urcoval ludom diagnozu len preto, ze maju iny nazor. K tvojmu prispevku poviem len jedno - mohol by si mat aspon trochu pokory.

ahjajjaj

rozumiem. To je možné, nevyznám sa v tom, ja som počula tak, že súhlas rodičov. Ale možno aj také dačo bolo, že rodičia s tým pred súdom museli súhlasiť, nemohlo byť? Je to vlastne o generáciu vyššie, takže pre mňa nepriame informácie z počutia.