Čo by ste robili, keby vám domov príde tehotná neplnoletá dcéra?

Van-ness

Konala by som normalne, isto by som ju nenutila ist na potrat. Ved ona to potom pochopi, ze zivot s dietatom nie je taky jednoduchy. Ale isto by som jej v tom pomahala!

pracapraca

stava sa aj v lepsich rodinach. poznam taku, kde sa to prihodilo deve v 18r. pred maturitou. jej rodicia s nou hodili rec a nechávali rozhodnutie na nej, aj ked vedeli, ze ju na potrat nepustia. dnes ma chlapec pred sebou posledy roc. prava, skusky robi v predterminoch na prvy sup za A,B, brigaduje u advokata a ma tam aj slubenu pracu. ona ako jednotkarka to nemala lahke, aj ked skusky na vs vzdy spravila, neprijali ju na psychologiu, ucitelstvo, tak vystudovala ekonomiu. otec chlapca neprispel nan ani cent a utiahli to. ked ho vidím, tak ma napadne, ze tu nemusel byt. ak by sa to stalo mojej dcere neposlala by som ju na potrat

Kimmy_CA

Mám pre teba novinku dobreuz. Nezožral si všetku múdrosť sveta a nemáš na všetko len ten jediný správny názor, ak keď si o sebe očividne myslíš, že si Einstein.

K diskusii: je tu ešte tretia možnosť, že by dieťa bolo dané na adopciu do nejakej dobrej a slušnej bezdetnej rodiny, kde by ho mali radi a bolo o neho dobre postarané. Podľa mňa toto by bolo lepšie ako interrupcia. To už je ale na vás a dcére, ako sa rozhodnete.

111julka

dobreuz: tak to sme radi že si tu prispel aj pod nejakým ženským nickom :) úplne rovnaký štýl písania aj skladby vety, rovnaké slova... kľudne sa podporuj aj ďalej. opúšťam tuto debatu s tebou, lebo očividne si jeden mlady nevyzrety chlapec ktorý si silou mocou vydupava svoj názor namiesto toho aby viedol konstruktivnu debatu s pravdivými faktami.

Sara122

Áno pošlete svoje decko na potrat a potom nebude mať môcť možno deti v budúcnosti. Rozumné. :-D myslím to ironicky. Ako sa niekto môže takto zbaviť dieťaťa. Je to nový život a krásne malé dieťa. To dieťa v bruchu za to nemôže. Preto ho zabijete?.