Zbil som svoju priateľku

Príspevok v téme: Zbil som svoju priateľku
somgigo

Som úplný nikto, som úplne na dne
Zbil som svoju priateľku :(
Pohádali sme sa a ja som bol ešte aj opitý a proste neviem čo do mňa vošlo a zbil som ju ja neviem, čo mi bolo že co proste nie
Odišla teraz niekam preč a nedvíha mi telefón ani sa mivôbec neozýva!.., Čo mám urobiť?! Podľa vás mi dokáže odpustiť? Ja som taká nula úplne som sa znížil aj ako muž aj ako priateľ :'((( vase nazory a rady si prosím ja viem že som koko*

clooo

Ak o všetkom povedala matke, tak je to podľa mňa bez šance. Ženské vedia neskutočne provokovať, sám som to veľakrát zažil a neraz by som v danej situácií tej-ktorej ženskej aj jednu vyťal a to som so ženami v minimálnom styku, nikdy som nemal vzťah...Jedna z pozitívnych veci života slobodného muža je pokoj od primitívnych provokácií a blbých rečí.

simdama

nazor nemozem mat ziadny ako ten kto siahne na zenu, nie je ani chudak, neda sa ani opisat, isto sa to dalo riesit aj inak

dopreuz

Vycita zenam tuzbu po peniazoch a zaroven tesi sa z vacsieho zarobku ako vlastna matka. Co je to za charakter ubohy?Vari chamtivy, zatrpknuty? Momentik prsty prec od neho drz.

Tutanchamon_xD

somgigo spravil si to raz. Ako môžeš vedieť, že napríklad o dva mesiace to neurobíš znova ? Čím si si taký istí ? Nie je vylúčené, že ti takto nehrabne aj niekedy v budúcnosti. To isté si si mohol povedať aj predtým, že nikdy by som neudrel svoju frajerku a vidíš, urobil si to. Ak ti dá košom, tak si za to môžeš sám a veru tomu, že ženu presvedčiť o tom, že to už neurobíš a že ti to je strašne ľúto, bude pekná drina.

somgigo

No ďakujem pekne za vaše niektoré "krásne" vyjadrenia k tejto téme. Už som písal že nie som alkoholik vypil som si teraz jediný krát za 2 roky a to kvôli problémom ,ktoré máme a proste sme sa pohádali nie som agresívny toto sa stalo prvý krát a dufam že sa to už nikdy nezopakuje strašne ma to mrzí . Dneska som zistil že je u svojej maminy pôjdem za ňou a pokúsime sa tento problém vyriešiť dúfam že mi odpustí viackrát sa to nikdy nezopakuje. A nezbil som ju brutálne ani nejak že by z toho mala zdravotné problémy