Muz a vztah

Príspevok v téme: Muz a vztah
Sonickaoooooo

Ahojte,chcem sa spytat panov ako je to u nich s budovanim vztahu. Stretnete peknu zenu tak ju najprv chcete do postele a az potom vas zaujima co je zac? Resp.nezaujima? Totiz mne sa uz asi piaty krat po sebe stalo ze sa ma chlap najprv spytal ci ideme sexovat a az potom ho zaujimalo co robim,konicky atd. To je dnes uz normalne,ze vztahy idu najprv cez postel? Mne je to nejako proti srsti totiz. To vam chlapom nevadi,ze idete do postele a ani neviete s kym a ako bonus vas to ani nejak nezaujima? Kolega mi na to vravel,ze ja neviem co su bolave gule...no tak viem ine bolesti a za to nejdem s neznamymi do postele.

klapo

Dobreuz,

tak to je dost trefny prispevok :-) Ale nesuhlasim s nim uplne. Vo vztahu sa nesmies o seba prilis starat, lebo upadnes do podozrenia , ze podvadzas, popripade, ze si narcis. Nesmies sa ale ani malo starat, lebo potom nedodrzujes hygienu. Cize urcite sa nesmies o seba starat tolko, ako partnerka, ale ani prilis menej.

klapo

Macatko,

vyberaju si obaja. Ak muz nezacne prvy, znamena to jedine to, ze nezacal prvy z moznych asi 1000 dovodov (ponahla sa, momentalne nema naladu, nevsimol si, ide na pivo, nechce, chce ale nevie sa rozhodnut, ponahla sa na zachod, autobus, musi este nieco vybavit...). Ak sa neopytas, nezistis..Naopak, zeny tu maju vyslovene zasadu, ze muz zacina prvy a ak nezacne, tak nema zaujem.

slobodnemaciatko

Ani zeny nevedia citat myslienky. Ak muz nezacne prvy - Nechce? Je nesamostatny a ci zbabely? Hmmm, a kto to tu pisal, ze muz ma pravo sa rozhodnut, ci sa mu zena paci, alebo nie? Ze si vybera on a nie ona?
Tak ako si vybera, ked si vlastne nevybera, ale vybera si ona? :))

klapo

Dobreuz,

to je vsade vo svete noprmalne, ze zacne ten , kto prvy chce, ci uz zena, alebo muz. Tu su zeny tak nejako vycvicene, ze muz ma zacat prvy, cim vlastne uznavaju jeho veducu ulohu, ktoru potom hned ale uz neuznavaju. Nehladal by som v tom logiku, je to len znak nesamostatnosti a zbabelosti.