Muz a vztah

Príspevok v téme: Muz a vztah
Sonickaoooooo

Ahojte,chcem sa spytat panov ako je to u nich s budovanim vztahu. Stretnete peknu zenu tak ju najprv chcete do postele a az potom vas zaujima co je zac? Resp.nezaujima? Totiz mne sa uz asi piaty krat po sebe stalo ze sa ma chlap najprv spytal ci ideme sexovat a az potom ho zaujimalo co robim,konicky atd. To je dnes uz normalne,ze vztahy idu najprv cez postel? Mne je to nejako proti srsti totiz. To vam chlapom nevadi,ze idete do postele a ani neviete s kym a ako bonus vas to ani nejak nezaujima? Kolega mi na to vravel,ze ja neviem co su bolave gule...no tak viem ine bolesti a za to nejdem s neznamymi do postele.

popravde

Muz ktory hlada skutocny vztah s velkym V bude sa na zene zaujimat aj o jej povahu, zaluby, nazory .. a az po case bude chciet sa s nou milovat az mu bude sympaticka.
Muz ktory hlada ulet, flirt, sex tak tomu bude šumafuk ake ma ta zena nazory, zaujmy, ciele, povahu ..ved jemu ide len o jej telo na sex nie o zenu ako osobnost ..taky muz hlada len formu tela ktore hce zneuzit, pouzit na sexuapne potreby. Ostatne mu je ukradnute.
Ale take muzi sa vystavuju aj svoje zeny riziku pohlav. chorob!!!

popravde

Muz ktory hlada skutocny vztah s velkym V bude sa na zene zaujimat aj o jej povahu, zaluby, nazory .. a az po case bude chciet sa s nou milovat az mu bude sympaticka.
Muz ktory hlada ulet, flirt, sex tak tomu bude šumafuk ake ma ta zena nazory, zaujmy, ciele, povahu ..ved jemu ide len o jej telo na sex nie o zenu ako osobnost ..taky muz hlada len formu tela ktore hce zneuzit, pouzit na sexuapne potreby. Ostatne mu je ukradnute.
Ale take muzi sa vystavuju aj svoje zeny riziku pohlav. chorob!!!

dalsi

Ja posledne roky pozorujem na sebe skutocnost, hoci velmi by som chcel vztah, tak ani neviem s ktorou, pri ktorej to skusit, ziadnu nepoznam, preco sa mam zase snazit ziskat si dievca, ktore nepoznam, nemam ju rad, ako ziskat motivaciu skusit si nieco so zenou ktoru nemam rad? Len pre krasu? pekne su aj hviezdy na nebi, luka v lese, peknych veci je vsade dost. Asi jedine pre sex, mozno preto existuje vela chlapov ktory chcu zenu prioritne pre sex. Az ak ju zacneme mat radi, tak s nou zacneme chciet mat aj naozaj pravy uprimny vztah, nato ju vsak musime spoznat, spoznavat, a zistit, ze za to stoji. A to je dlha a tazka cesta, s malou sancou na uspech.
Rozum vravi, zoznamovat sa len pre xxx. Od 25 hore. Do 25 skusat najst stastie. Moj, nie az tak uplne pevny, nazor.

Angelika3

Žena by mala svojim výzorom a vystupovaním vzbudiť v mužovi úctu a zároveň by úctu mala vedieť mužovi vo vzťahu prejavovať, vtedy to pôjde....na vzťah, nie len sex

Funeral director

Tvoj vyber. Tvoji potencialni partneri maju jednoducho na vyber z vacsieho mnozstva partneriek ako ty partnerov.

Hodnota na skale do 10 u tych tvojich:
Do 30ky: 3 max (sex a obcasna spolocnost)
Do 40ky 1-2 (iba sex)
Po 40ke 0 (lol)

Mizerna strategia vyberu, parametre, bezne IQ podlozene nevyhnutnostou temy, bezna pekna zena.

Oblubena veta: kde sa stratili normalny chlapi (neskor uz iba: vsetci chlapi su svine)

Prognoza: vzhladom na normalny vyskyt, normalna

Poznamka: posun parametrov pri podvyzivenej, pokrivenej sebareflexii a strategii prinesie prechodnu ulavu a povzbudenie ega co sa premietne na navrat k povodnym nastaveniam a kruh sa uzavrie

topmanager

ak najprv spomína posteľ, je to jednoznačné, že ide o prioritu. Ale inak to ide všetko ruka v ruke. Je to na Tebe, čo si k Tebe kto dovolí.

alicka87

Podľa mňa je len tvoj problém, že sa ti päť krát stalo, že ti chlapi ponúkli sex a ak si išla tak o to horšie. Nehovorím, že si nejaká.... neviem čo, ale ako sa prezentuješ a predávaš na verejnosti a v súkromí dáva na javo ľuďom čo si môžu a nemôžu k tebe dovoliť. Ak žena pôsobí lacno nemôže čakať, že k nej muži budú pristupovať ako dáme :/ Ale na druhej strane, keď je žena sebavedomá a nezávislá buď je lezba alebo feministka, takže naozaj easy to nie je...