Muz a vztah

Príspevok v téme: Muz a vztah
Sonickaoooooo

Ahojte,chcem sa spytat panov ako je to u nich s budovanim vztahu. Stretnete peknu zenu tak ju najprv chcete do postele a az potom vas zaujima co je zac? Resp.nezaujima? Totiz mne sa uz asi piaty krat po sebe stalo ze sa ma chlap najprv spytal ci ideme sexovat a az potom ho zaujimalo co robim,konicky atd. To je dnes uz normalne,ze vztahy idu najprv cez postel? Mne je to nejako proti srsti totiz. To vam chlapom nevadi,ze idete do postele a ani neviete s kym a ako bonus vas to ani nejak nezaujima? Kolega mi na to vravel,ze ja neviem co su bolave gule...no tak viem ine bolesti a za to nejdem s neznamymi do postele.

Kalgan1

Ludia su rozni. Su ludia, ktori rozmyslaju len penismi a vaginami a ludia, co rozmyslaju viac rozumom a srdcom. Vela vzahov sa rozpadne, ked partneri zistia, ze nemozu spolu sexocat 24/7 365 dni v roku a musia spolu travit aj inak cas, potom zistia, ze sa nemaju o com rozpravat a casom si zacnu liezt na nervy. To, co povedal tvoj kolega len ukazuje, ze niekedy je jedno kolko ma clovek rokov, titulov a penazi, moze byt stale vo vnutri infantilny, primitivny alebo mat len v hlave nakakane. Osobne som videl ludi, co mali 18 a mali prejav akoby stravili 30 rokov v TIbete v meditacii a videl som 50-rocnych starostov co sa spravali ako male deti. Osobne ma zena musi zaujat svojim intelektom a svojim srdcom, nie som pes, ze skocim po kazdej fenke, ktoru vonku uvidim. A bonmot na koniec: to, ze je clovek dospely, este neznamena, ze je vyspely. ;)

Zuzulik8

Sonicka v tom mas uplnu pravdu dnesni muzi su taki. Ked som randila tiez to tak bolo. (Skoro) kazdy ma chcel hned dostat do postele alebo aspon ohmatavat no mne sa taky chlap hned zhnusil a viac som sa s nim nestretla. Ja nebudem spat s xy muzmi a vzdy az po sexe ich spoznavat ze ci sa vobec k sebe hodime, ci mame nieco spolocne, ci si mame co povedat. Ja som myslela ze uz chlapa ani nenajdem bol to fakt problem.

taktitreba

tak ti treba, nechápem čo čakáš keď sa necháš stále oklamať takými hajzlami!!

súhlasím s tým čo napísali podomnou
vy si len vyberáte takých a potom sa s nimi vyspíte a potom si sťažujete prečo je svet zlý... dobrí a milí, ktorí by stáli o vzťah a nie len o sex sú pre vás nudní a neatraktívni a končia len ako kamaráti....

tento svet je proste naopak celý, ten kto si vzťah zaslúži tak ho nemá a tí čo nie tak áno... preto som rezignoval na vzťahy, očividne byť milý a verný je u muža vrchol neatraktívnosti...

nechápem čo tu čakáš že ti tu ľudia budú písať? máme ťa ľutovať? aká si chudinka že si znova zas padla do pasti hajzlovi? nie, nikto ťa ľutovať nebude.. je to len tvoja chyba a tvoja sprostá hlava že vždy ťa nachytajú takí...

Xtruth

Ja tiez takych nechapem, som nazoru, ze su to uboziaci, ktorych jedinym zmyslom zivota je lovit huby (medzi nohami, ofc).

Tutanchamon_xD

Na takých chlapov sa môžeš vykašľať. Totálni úbožiaci a nič viacej. Máš hádam nejakú svoju hrdosť a určite nie si povinná s nejakým hneď skočiť do postele. Ako ale vidím, tak aj tvoj kolega je pekný chmuľo.

Poriadny muž, ktorý chce vzťah, určite nemyslí ako prvé na sex, ale na ženu ako na človeka, ktorý ho priťahuje a s ktorým chce tráviť čas a chce sa o ňom dozvedieť niečo viacej. Poriadny chlap si najprv všíma aká žena je, pomaly objavuje jej silné, slabé stránky, jej chovanie a jej inteligenciu.

Samozrejme chrapúni akých poznáš ty si v prvom rade chcú užiť a ostatné ich vôbec nezaujíma. Je mi totálne zle z takýchto chlapov.