Muz a vztah

Príspevok v téme: Muz a vztah
Sonickaoooooo

Ahojte,chcem sa spytat panov ako je to u nich s budovanim vztahu. Stretnete peknu zenu tak ju najprv chcete do postele a az potom vas zaujima co je zac? Resp.nezaujima? Totiz mne sa uz asi piaty krat po sebe stalo ze sa ma chlap najprv spytal ci ideme sexovat a az potom ho zaujimalo co robim,konicky atd. To je dnes uz normalne,ze vztahy idu najprv cez postel? Mne je to nejako proti srsti totiz. To vam chlapom nevadi,ze idete do postele a ani neviete s kym a ako bonus vas to ani nejak nezaujima? Kolega mi na to vravel,ze ja neviem co su bolave gule...no tak viem ine bolesti a za to nejdem s neznamymi do postele.

syllona

Tiež si myslím, proste ak chcete vidieť nejaké výsledky, tak snažiť sa musia obaja vo vzťahu, bez toho to nepôjde!

klapo

Angelika,

to je dobre , ze si ho nechala na pokoji, lebo ak by si sa citila neprirodzene, keby si mu dala pusu ty, tak to znamena, ze ta nepritahoval. Len by sa pri tebe zbytocne trapil.

Angelika3

no však práve k tomu čo si písal som sa vyjadrila, bo som si spomenula na minulosť. A vieš, ohľadom "friendzone" ide myslím skôr o to, že nieže by ženy chceli chalana, ktorý po nich ide od začiatku ako po údenom a ťahá ich hneď do postele.... ale jednoducho mala by tam byť určitá vyváženosť, lebo keď sa zasa ani o nič nepokúsi, je možné, že ženu prestane priťahovať. Proste chlap by mal prejavovať určitú akčnosť, aby ženu vzrušoval, nie byť pasívny.
Ja som sa kedysi stretávala s takým, asi 5 krát sme sa stretli a nikdy po "rande" sa nepokúsil ani len mi dať pusu. Tak mi to prišlo také trápne, že čo, snáď ja sa mám na neho vrhnúť, alebo čo? By som sa cítila neprirodzene. No a prestal sa mi páčiť, aj keď to bol pekný a milý chalan, stratila som akosi záujem a už som sa nechcela viac stretnúť.

Angelika3

Tak ja mám takú skúsenosť, že keď som mala okolo 16, 17 rokov, dosť výrazne som sa maľovala, nosievala minisukne a pod. a nápadníkov som vtedy mala habadej, ale všetkým išlo len o jedno....nie o trvalý vzťah, lenže ja som v skutočnosti vždy hľadala len veľkú, pravú lásku, takže som s nikým nič nemala okrem nejakých bozkávačiek, lenže chlapci si samozrejme medzi sebou povedali vraj som im dala až do konca a tak som mala u nich pomenovanie v zmysle že som štetka...

tým som sa poučila a keď som sa neskôr začala zaujímať o zmysel života a podobné veci, zmenila som štýl aj komunikáciu s chlapcami a zrazu ma začali brať iba ako dobrú kamarátku keď videli, že nemám záujem iba o sex... a aj tak teda nechceli vzťah

takže asi toľko k tomu o čo chlapcom ide....