Stále šanca

Príspevok v téme: Stále šanca
Random335

Zdravím. Píšem tu lebo rád by som vedel váš názor. Sú to asi 3 týždne čo som sa rozišiel s priateľkou. Boli sme spolu 2 mesiace a boli sme si dosť blízki. Pozname sa už 9 mesiacov. Ja mám 20 a priateľka 19. Najprv sme boli najlepší kamaráti ktorí si hovorili úplne o všetkom, každodenných problemoch, každý deň sme si písali a nebol ani jediný deň bez toho aby sme sa nekontaktovali. Dokázali sme si písať spolu aj 4 hodiny v kuse, proste stále bolo o čom. Dôvod nášho rozchodu bolo to že ja si občas zahrám počítačové hry. Bol to taký môj koníček keď bola nuda a nebolo čo iné na práci a nemohol som byť s ňou tak som si občas zahral. Ona toto neschvalovala a hry nemala rada a chcela až to nehrám. A keďže ja som ju nechcel stratiť tak som povedal že to hrať nebudem a povedal som jej to do očí, ale stále keď bola nuda tak som si občas zahral. Nejako sa to dozvedela a rozišli sme sa. Prvý týždeň to bolo také že sme si nepísali moc ani nič a potom sa to vrátilo do starých koľají a písali sme si znova každý deň a píšeme si stále. Inak vždy som na ňu mal čas nikdy som ju kvôli hrám neignoroval a vždy keď trebalo pomôcť alebo bol čas keď som mohol byť s ňou tak som ani sekundu neváhal. Napríklad aj teraz keď potrebovala pomôcť na maturitu z ANJ som jej vypracoval všetkých 30 tém. Veľa krát mi aj píše o takých veciach či sa tieto šaty hodia a pod a často aj píše prvá že ako sa mám, čo robím atď. Po rozchode povedala že nechce byť kamarátka lebo ja by som chcel vždy niečo viac a že všetko začína kamaratstvom, no po čase chcela aby sme boli znova kamoši ako predtým. Napísala mi že má aj stále má rada. No keď som jej včera napísal že som rád že sme naďalej ostali v kontakte tak mi odpísala že si život zariadime sami a že si mám niekoho nájst a ja že okej. No po 15 minútach znova napísala či je všetko v pohode a že či kamoši. Napísala mi že je aj veľmi vďačná že jej pomáham a že som zlatý. Veľa krát aj žartuje že sa nasťahuje ku mne keď aj nedá maturitu. Čo si myslíte vy ? Je tam ešte nejaká šanca že by sme sa mohli dať znovu dokopy ?

Cloo2

Ja si skôr myslím že sa s tebou chcela rozísť, potrebovala nejakú zámienku a tak ti vyčítala tie hry. Prečo by jej malo vadiť že hráš keď si ju nezanedbával kvôli tomu. Zato ťa pekne využíva a čudujem sa že sa jej takto necháš. A keď čítam ako ťa obmedzovala tak ešte môžeš byť rád že ste sa rozišli.

Random335

Snažil som sa vždy najviac ako sa dalo no. Aj keď možno je chyba na mojej strane že som nemal dávať slovo keď som ho nedodržal, ale je to banalita v podstate no a není to nič zle. Na začiatku vzťahu mi hovorila aj napr že si nemám písať s inými babami ale na som to bral ako samozrejmosť keďže mi záležalo iba na nej. Ja som ju nikdy nejako neobmedzoval nedával jej podmienky, nezakazoval nic, chcel som aby bola so mnou šťastná a aby tam bola nejaká voľnosť a dôvera.

Random335

To ako na to prišla by som nejako moc neriešil. Neviem no ja jej pomáham rád, vždy som jej pomáhal aj keď sme boli len kamaráti, často som jej pomáhal robiť veci do školy brával ju odtiaľ atď. Dokonca keď robila písomne z angličtiny tak som jej pomohol s otázkami a napísal celý sloh z ktorého mala 80%.. proste vždy som pri nej stal keď bolo treba nikdy som na ňu nekaslal a kvoli hram som ju nikdy neignoroval a keď som mohol tak som trávil čas s ňou. Samozrejme ja nehravam 24/7 tak max 3 hod, ale to vážne keď už není nič iné aby som zabil čas mám aj iné konicky Viac kamarátov mi práve hovorilo že to kvôli čomu sme sa rozisli je blbosť no a že to mohla byť aj zámienka aj keď neviem. Jedna aj jej najlepšia kamarátka mi hovorila že jej nikdy žiaden vzťah dlhšie nevydržal lebo rieši blbosti. Ale všetky tie veci ktoré som pre ňu robil boli kvôli tomu lebo som ju fakt úprimne ľúbil a stále aj ľúbim no neviem či by sa to ešte mohlo vrátiť do starých koľají. Raz napíše tak a potom ako keby ju to mrzelo a chcela to vrátiť späť či je všetko okej a správa sa milšie.

Sloniecko

ona se nesprava ako 19 rocna, ale skor ako decko. Raz ti povie toto, potom na to akoby zabudla a zrazu ste "kamosi"... a dobre ta vyuziva, len luskne prstom a ty jej vypracujes maturitne otazky. Uz to samo o sebe je divne, ze sa s tebou rozisla kvoli PC hram. Keby ta naozaj mala rada, pre taku malichernost ta nenecha. Urcite si rozmyslal, ako to zistila, ze hras- nepridala si ta nahodou medzi priatelov na Steame a ty v dobrej viere, ze dalsi gamer si ani netusil, ze je to ona? :D

ahjajjaj

Má ťa za kamoša a nie na vzťah. Nedáte sa dokopy. Nestrácajú s nou čas a miesto PC hier skús športovať alebo čítať alebo ísť medzi ľudí. Píš jej zriedkavejšie. Bude si Tvoj zmenený životný štýl a zriedkavejšie písmená viac vážiť. Daj si predsavzatie: 72 hodín bez PC hry. 24 hodín ju nechám bez odpovede.