Stále šanca

Príspevok v téme: Stále šanca
Random335

Zdravím. Píšem tu lebo rád by som vedel váš názor. Sú to asi 3 týždne čo som sa rozišiel s priateľkou. Boli sme spolu 2 mesiace a boli sme si dosť blízki. Pozname sa už 9 mesiacov. Ja mám 20 a priateľka 19. Najprv sme boli najlepší kamaráti ktorí si hovorili úplne o všetkom, každodenných problemoch, každý deň sme si písali a nebol ani jediný deň bez toho aby sme sa nekontaktovali. Dokázali sme si písať spolu aj 4 hodiny v kuse, proste stále bolo o čom. Dôvod nášho rozchodu bolo to že ja si občas zahrám počítačové hry. Bol to taký môj koníček keď bola nuda a nebolo čo iné na práci a nemohol som byť s ňou tak som si občas zahral. Ona toto neschvalovala a hry nemala rada a chcela až to nehrám. A keďže ja som ju nechcel stratiť tak som povedal že to hrať nebudem a povedal som jej to do očí, ale stále keď bola nuda tak som si občas zahral. Nejako sa to dozvedela a rozišli sme sa. Prvý týždeň to bolo také že sme si nepísali moc ani nič a potom sa to vrátilo do starých koľají a písali sme si znova každý deň a píšeme si stále. Inak vždy som na ňu mal čas nikdy som ju kvôli hrám neignoroval a vždy keď trebalo pomôcť alebo bol čas keď som mohol byť s ňou tak som ani sekundu neváhal. Napríklad aj teraz keď potrebovala pomôcť na maturitu z ANJ som jej vypracoval všetkých 30 tém. Veľa krát mi aj píše o takých veciach či sa tieto šaty hodia a pod a často aj píše prvá že ako sa mám, čo robím atď. Po rozchode povedala že nechce byť kamarátka lebo ja by som chcel vždy niečo viac a že všetko začína kamaratstvom, no po čase chcela aby sme boli znova kamoši ako predtým. Napísala mi že má aj stále má rada. No keď som jej včera napísal že som rád že sme naďalej ostali v kontakte tak mi odpísala že si život zariadime sami a že si mám niekoho nájst a ja že okej. No po 15 minútach znova napísala či je všetko v pohode a že či kamoši. Napísala mi že je aj veľmi vďačná že jej pomáham a že som zlatý. Veľa krát aj žartuje že sa nasťahuje ku mne keď aj nedá maturitu. Čo si myslíte vy ? Je tam ešte nejaká šanca že by sme sa mohli dať znovu dokopy ?

SofiaElla

dobreuz - a to si už mal kopu vzťahov, že dopredu vieš, že žena ti zakáže šport? Jaaaj, ja vravím, že ten, kto klame a zavádza, nech radšej mlčí :))).
Ty si totiž vzťah nemal, ale už vopred predikuješ a presviedčaš sám seba a iných o tom, že vzťah význam nemá (skutočný dôvod - žiadna ťa nechce, čo je pri tvojom terajšom správaní normálne a očakávateľné).

SofiaElla

dobreuz - vieš, o čom sú tvoje argumenty v ostatnom príspevku? O tvojom prázdnom živote, ktorý lipne na tomto fóre. O tvojej túžbe po vzťahu a závisti, lebo aj problém znamená vzťah. O tvojom presvedčovaní samého seba, že, vzťah je problém - preto žiadnu nechcem. Preto si rád na tomto fóre - len ťa to utvrdzuje o tom, že vzťahy a ženy sú nanič. A to len preto, že si žiadnu nemal. Lenže ty si úplne neskúsený, nevieš o tom, že väčšina vzťahov je krásna a milovať je úžasné. Prajem ti, aby si sa spamätal čím skôr, lebo som si istá, že máš na to, aby si plnohodnotný vzťah a lásku zažil, a tak to aj bude.

Random335

Niekedy by sa možno nejaké veci našli ale nikdy som ju nechcel nejako zaťažovať keďže toho často mala veľa.

Random335

Nepomohla lebo som nejako pomoc s ničím nepotreboval, ale myslím si že by sa zachovala podobne a určite by pomohla. A či si užíva si iným, to si nemyslím...je silne veriaca, stále panna a také niečo by neurobila tým som si istý.

Random335

Nemyslím si že by ma využívala. Keď spomenula alebo hovorila že má toho veľa atď často som sa ponúkol aj sám alebo lebo ako som spomínal ona bola mojou prioritou. Alebo aj keď som ju brával zo školy tak som šiel rád pretože som chcel byť s ňou lebo nie vždy sa dalo lebo toho bolo veľa kvôli škole atď . Neviem no..mrzí ma proste že to takto skončilo.