Stále šanca

Príspevok v téme: Stále šanca
Random335

Zdravím. Píšem tu lebo rád by som vedel váš názor. Sú to asi 3 týždne čo som sa rozišiel s priateľkou. Boli sme spolu 2 mesiace a boli sme si dosť blízki. Pozname sa už 9 mesiacov. Ja mám 20 a priateľka 19. Najprv sme boli najlepší kamaráti ktorí si hovorili úplne o všetkom, každodenných problemoch, každý deň sme si písali a nebol ani jediný deň bez toho aby sme sa nekontaktovali. Dokázali sme si písať spolu aj 4 hodiny v kuse, proste stále bolo o čom. Dôvod nášho rozchodu bolo to že ja si občas zahrám počítačové hry. Bol to taký môj koníček keď bola nuda a nebolo čo iné na práci a nemohol som byť s ňou tak som si občas zahral. Ona toto neschvalovala a hry nemala rada a chcela až to nehrám. A keďže ja som ju nechcel stratiť tak som povedal že to hrať nebudem a povedal som jej to do očí, ale stále keď bola nuda tak som si občas zahral. Nejako sa to dozvedela a rozišli sme sa. Prvý týždeň to bolo také že sme si nepísali moc ani nič a potom sa to vrátilo do starých koľají a písali sme si znova každý deň a píšeme si stále. Inak vždy som na ňu mal čas nikdy som ju kvôli hrám neignoroval a vždy keď trebalo pomôcť alebo bol čas keď som mohol byť s ňou tak som ani sekundu neváhal. Napríklad aj teraz keď potrebovala pomôcť na maturitu z ANJ som jej vypracoval všetkých 30 tém. Veľa krát mi aj píše o takých veciach či sa tieto šaty hodia a pod a často aj píše prvá že ako sa mám, čo robím atď. Po rozchode povedala že nechce byť kamarátka lebo ja by som chcel vždy niečo viac a že všetko začína kamaratstvom, no po čase chcela aby sme boli znova kamoši ako predtým. Napísala mi že má aj stále má rada. No keď som jej včera napísal že som rád že sme naďalej ostali v kontakte tak mi odpísala že si život zariadime sami a že si mám niekoho nájst a ja že okej. No po 15 minútach znova napísala či je všetko v pohode a že či kamoši. Napísala mi že je aj veľmi vďačná že jej pomáham a že som zlatý. Veľa krát aj žartuje že sa nasťahuje ku mne keď aj nedá maturitu. Čo si myslíte vy ? Je tam ešte nejaká šanca že by sme sa mohli dať znovu dokopy ?

ahjajjaj

to je, že keď ona si Ťa zaškatuľkovala ako kamaráta, tak si iba kamarát, a šancu, že to bude viac, nemáš.
Pozri tu, včera som si náhodou klikla a spomenula si na Teba.
www.youtube.com
pozri si toto. Veľmi veľmi poučné.

Peter26

Ahoj. Ja si myslim, ze dôvodom bolo to, že keď žene, nieco povieš do očí tak to platí. Mal som podobný prípad, no az neskôr som si uvedomil, že klamať sa nevypláca. Je to raz klamstvo a žena si uvedomi ze ked jej muž klame v takejto hlúposti ako su hry, klame ju v hoci čom inom. To ze si jej pomáhal a niekto tu hovoril že využívanie. Zavisi od toho, ze ci si to tak ty bral. Pomoct mozes. My na vysokej skole, stále , si myslis ze ked niekomu v niečom pomozes, tak poleti za tebou? Ja som tiež kamoske pomáhal ale nikdy v živote som to nepisal na fora. A nevycital jej to. A to bolo aj viac ako nejake zadanie, ktoré sú aj tak na internete vypracovane. Takže ak to dievča nechceš stratit aspon ako kamaratku, tak jej toto nevycitaj. A ak si zacal tak by som sa riadne cudoval, ze ešte s tebou prehovorí slovo.

Takkk

Osobne si myslim, ze si dobry chlapec, na niektore veci mas velmi dobry a rozumny nazor. Len pri tebe mam pocit, ze mas taky nazor na vztahy kvoli tomu, ze si ziaden poriadne nezazil ( mozno si doteraz nestretol ziadne normalne dievca,ktore by za to stalo). Ked som citala tvoje prispevky, ked sem chodila antisexx ako si sa vyjadroval , ako si sa spraval ku nej, tak ma to len utvrdilo, ze kebyze spoznas take dievca ako je ona, tak by si uplne radikalne zmenil svoj postoj ku vztahom :) Z hlbky duse ti prajem spoznat take dievca ako antisexx, kludne aj ju, je vidiet, ze si rozumiete