Strácam sa už

Príspevok v téme: Strácam sa už
RadoslavKing

Ahojte.. Momentálne mi je veľmi ťažko. Nechápem a strácam sa v ženách nechápem ich. Aby som Vás uviedol do situácie. Mám 17, ale za to mám za sebou už toho veľa, naozaj veľmi veľa a už sa strácam.. Nehovoriac o tom že od života som dostal neraz poriadnú facku ale momentálne hovorím o vzťahoch. Vzťahoch medzi mnou a babami, ženami, dievčatami, nazvite si to ako chcete. Mám za sebou okolo 16-17 báb. S jednou som to dotiahol troška ďalej, čiže do postele. Ale zase nechcem aby ste si mysleli o mne že som nejaké perverzné prasa alebo niečo pod. U mňa je na prvom mieste láska a hlavne pocit že pre toho človeka niečo znamenám. Že sa dokážeme porozpravat a tak. Žiaľ aj o ten som sa dozvedel že ma oklamala a dosť fajne. Momentálne mám ďalší problém. Píšem si s babou približne týždeň, možno dva.. Baba sa namotala viac ako som čakal. Bol som prekvapený ale bola veľmi zlatá a bol som rád. Keď som jej povedal či niekedy pôjdeme von, jej odpoveď bola "Jasné že pôjdeme, budem len rada." Bol som šťastný. Dnes došlo na lámanie chleba. Bola zaskočená a neviem či čakala že sa budeme ľúbiť cez telefón alebo ja neviem. Nechápem čo čakala, alebo sa zľakla ? Zľakla sa toho že s ňou chcem ísť von ? Bojí sa rozprávať alebo ja neviem. Už normálne prestávam mať chuť nejakými babami vôbec písať a vôbec stretávať. Povedzte mi prosím na to svoj názor a vysvetlite mi to, lebo sa naozaj strácam. Alebo oni nevedia čo chcú ? Alebo ako to funguje..