Strácam sa už

Príspevok v téme: Strácam sa už
RadoslavKing

Ahojte.. Momentálne mi je veľmi ťažko. Nechápem a strácam sa v ženách nechápem ich. Aby som Vás uviedol do situácie. Mám 17, ale za to mám za sebou už toho veľa, naozaj veľmi veľa a už sa strácam.. Nehovoriac o tom že od života som dostal neraz poriadnú facku ale momentálne hovorím o vzťahoch. Vzťahoch medzi mnou a babami, ženami, dievčatami, nazvite si to ako chcete. Mám za sebou okolo 16-17 báb. S jednou som to dotiahol troška ďalej, čiže do postele. Ale zase nechcem aby ste si mysleli o mne že som nejaké perverzné prasa alebo niečo pod. U mňa je na prvom mieste láska a hlavne pocit že pre toho človeka niečo znamenám. Že sa dokážeme porozpravat a tak. Žiaľ aj o ten som sa dozvedel že ma oklamala a dosť fajne. Momentálne mám ďalší problém. Píšem si s babou približne týždeň, možno dva.. Baba sa namotala viac ako som čakal. Bol som prekvapený ale bola veľmi zlatá a bol som rád. Keď som jej povedal či niekedy pôjdeme von, jej odpoveď bola "Jasné že pôjdeme, budem len rada." Bol som šťastný. Dnes došlo na lámanie chleba. Bola zaskočená a neviem či čakala že sa budeme ľúbiť cez telefón alebo ja neviem. Nechápem čo čakala, alebo sa zľakla ? Zľakla sa toho že s ňou chcem ísť von ? Bojí sa rozprávať alebo ja neviem. Už normálne prestávam mať chuť nejakými babami vôbec písať a vôbec stretávať. Povedzte mi prosím na to svoj názor a vysvetlite mi to, lebo sa naozaj strácam. Alebo oni nevedia čo chcú ? Alebo ako to funguje..

Cloo2

Nemusí, ale zatiaľ ťa o opaku nepresviedča svojím správaním. No skús ju teda ešte zavolať a uvidíš ako to naozaj je. Dúfam že to vyjde podľa tvojich predstáv a že sme ti aspoň trošku pomohli :)

RadoslavKing

Ale tak nemusí to byť pravda.. Dnes sa ohovára krížom krážom a možno že to ani tak nie je.. O mne tiež idú také veci ktoré sam ani neviem :D Ale ona je takto zlatá, ja neviem už naozaj

Cloo2

Jaaaj tak to si mal hneď napísať že sa s každým rieši :D tá sa teda nehanbí, len ťa chce namotať aby mala pozornosť :D presne to čo napísal SaZobud :D od takej radšej ruky preč, bohvie koľkým ešte motá hlavy

RadoslavKing

No veď presne preto som napísal, že sa strácam, že niektoré ženy nevedia čo chcú :D No uvidíme.. Akože kamarát mi písal že sa s ňou nemám zamotať, že ona s každým niečo rieši.. Akože ono zvykne niekedy aj strach opadnúť, viem to na sebe že pri prvých babách som bol posratý :D Ale treba si uvedomiť že o nič nejde, a vlastne nemám čo stratiť.. Všetko mi to príde ako začarovaný kruh.. :D Kľudne, napíšem to sem, aj mňa to zaujíma :D

Cloo2

Ako môže byť naviazaná, keď ste ani ešte vonku neboli :D keby je taká namotaná tak sa nevyhovára.
Na internete je frajerka a naživo ti nepovie ani ahoj. Ak sa s tebou hanbí len stretnúť tak čo s ňou chceš robiť vo vzťahu :D a ak ťa len naťahuje aby sa mala s kým riešiť tak môžeš byť len rád že ste ani vonku neboli. Zase čo čakáš od 15tky, pre ňu je vzťah len držanie sa za ruky.
Potom ale napíš ako si s ňou dopadol :D dosť ma to zaujíma (áno mám moc nudný život :D )

RadoslavKing

V žiadnom prípade sa tým neriadím, ale je to nejaká forma náklonnosti. A kebyže ma nemá rada tak mi to nepošle.. Ale preboha to chcem tak veľa? Aby so mnou išla vonka ?

SaZobud

Ked sa riadis tym,ci ti zena vyznava lasku a kolko usmievavych smajlikov posiela to sa este dost popalis. zeny su naucene,ze treba byt stale prijemna,mila a ak potrebuje pozornost tak ti aj vyzna lasku ale kvoli nej samej nie tebe. A stretavanie bud ma fakt povinnosti alebo ta ma v skatulke "kamarát,ktoreho si poistim,aby mi davam pozornost tym,ze mu budem posielat srdiečka",lebo kamosku skoro ziadny chalan nehlada a tak by ostala sama.

RadoslavKing

No veď o tomto je reč. Len úprimne nechápem aký má niekto dôvod písať, "namotať" sa, a popritom to celé len hrať a ak toto ona dokáže tak som z nej veľmi sklamaný ak je to skutočne tak. Uvidíme, dám tomu poslednú šancu a ak sa bude vyhovárať aj potom, tak si dám od opačného pohlavia pokoj.. Vieš no, ono to bolo odpisovanie v štýle - som naviazaná. Srdiečka, to ako ma volala (tak akokeby sme spolu chodili), a celkovo. Akože volali sme spolu aj párkrát, zavolala mi ona sama. Už uvidíme čo sa z toho vykľuje.