Strácam sa už

Príspevok v téme: Strácam sa už
RadoslavKing

Ahojte.. Momentálne mi je veľmi ťažko. Nechápem a strácam sa v ženách nechápem ich. Aby som Vás uviedol do situácie. Mám 17, ale za to mám za sebou už toho veľa, naozaj veľmi veľa a už sa strácam.. Nehovoriac o tom že od života som dostal neraz poriadnú facku ale momentálne hovorím o vzťahoch. Vzťahoch medzi mnou a babami, ženami, dievčatami, nazvite si to ako chcete. Mám za sebou okolo 16-17 báb. S jednou som to dotiahol troška ďalej, čiže do postele. Ale zase nechcem aby ste si mysleli o mne že som nejaké perverzné prasa alebo niečo pod. U mňa je na prvom mieste láska a hlavne pocit že pre toho človeka niečo znamenám. Že sa dokážeme porozpravat a tak. Žiaľ aj o ten som sa dozvedel že ma oklamala a dosť fajne. Momentálne mám ďalší problém. Píšem si s babou približne týždeň, možno dva.. Baba sa namotala viac ako som čakal. Bol som prekvapený ale bola veľmi zlatá a bol som rád. Keď som jej povedal či niekedy pôjdeme von, jej odpoveď bola "Jasné že pôjdeme, budem len rada." Bol som šťastný. Dnes došlo na lámanie chleba. Bola zaskočená a neviem či čakala že sa budeme ľúbiť cez telefón alebo ja neviem. Nechápem čo čakala, alebo sa zľakla ? Zľakla sa toho že s ňou chcem ísť von ? Bojí sa rozprávať alebo ja neviem. Už normálne prestávam mať chuť nejakými babami vôbec písať a vôbec stretávať. Povedzte mi prosím na to svoj názor a vysvetlite mi to, lebo sa naozaj strácam. Alebo oni nevedia čo chcú ? Alebo ako to funguje..

RadoslavKing

Nie to bolo myslené inak ??‍♂️ Akože spal som s jednou, ale s ostatnými to bolo, jedno-dve stretnutia a koniec. Po prípade len písanie ?

Cloo2

Ja som tiež dosť veľký introvert, ale keď sa mi chalan páči, tak nevidím dôvod neísť s ním von a snažiť sa oňho trochu, hlavne keď som sa s ním už dohodla :D

RadoslavKing

Dobre ja beriem. Ale prečo píše to čo by aj naozaj nepovedala ? Viem, cez telefón je to jednoduchšie, ale vypisuje mi také správy akokeby sme spolu chodili. Jeden deň je natešená že ideme vonka, potom zase protestuje, tak ja neviem...

RadoslavKing

Nebudem sa tváriť že sa mi ona nepáči, lebo to tak nie je. Len je pravda že hľadám niekoho vyspelejšieho. Raz som si odpisoval s 19 ročnou babou. A môžem povedať že to je už o troška niečom inom. Len ma mrzí to, že som mladší. Len nechápem niekoho kto sa bojí rozprávať, nechápem tomu prečo.. však veď ja ju nezjem preboha

Cloo2

To môže mať veľa dôvod prečo nešla :D sú baby ktoré keď sa práve s nikým neriešia a nudia sa tak si rady len píšu cez internet, namotávajú chalanov, ale vonku s nimi neplánujú ísť. Ďalšia možnosť môže byť že sa ťa hanbí lebo sa jej páčiš. Ak má dievča okolo 15-16 rokov tak sa prikláňam k tej druhej možnosti. Ale aj tak je to čudné ,keď ste sa už dohodli mala ísť.
Podľa mňa máš ešte čas na vzťahy, alebo potrebuješ nejakú staršiu čo sa nespráva ako dieťa.

RadoslavKing

Chodievam pravidelne cvičiť. Len ja viem, len mi troška chýba nejaká opora. Niekto iný než je moja mama. Len pokiaľ to má naozaj takto dopadnúť tak sa najradšej na to asi vykašlem a ostanem radšej sám. Len ma to celkom mrzí že takmer každá známosť dopadne takto.