Strácam sa už

Príspevok v téme: Strácam sa už
RadoslavKing

Ahojte.. Momentálne mi je veľmi ťažko. Nechápem a strácam sa v ženách nechápem ich. Aby som Vás uviedol do situácie. Mám 17, ale za to mám za sebou už toho veľa, naozaj veľmi veľa a už sa strácam.. Nehovoriac o tom že od života som dostal neraz poriadnú facku ale momentálne hovorím o vzťahoch. Vzťahoch medzi mnou a babami, ženami, dievčatami, nazvite si to ako chcete. Mám za sebou okolo 16-17 báb. S jednou som to dotiahol troška ďalej, čiže do postele. Ale zase nechcem aby ste si mysleli o mne že som nejaké perverzné prasa alebo niečo pod. U mňa je na prvom mieste láska a hlavne pocit že pre toho človeka niečo znamenám. Že sa dokážeme porozpravat a tak. Žiaľ aj o ten som sa dozvedel že ma oklamala a dosť fajne. Momentálne mám ďalší problém. Píšem si s babou približne týždeň, možno dva.. Baba sa namotala viac ako som čakal. Bol som prekvapený ale bola veľmi zlatá a bol som rád. Keď som jej povedal či niekedy pôjdeme von, jej odpoveď bola "Jasné že pôjdeme, budem len rada." Bol som šťastný. Dnes došlo na lámanie chleba. Bola zaskočená a neviem či čakala že sa budeme ľúbiť cez telefón alebo ja neviem. Nechápem čo čakala, alebo sa zľakla ? Zľakla sa toho že s ňou chcem ísť von ? Bojí sa rozprávať alebo ja neviem. Už normálne prestávam mať chuť nejakými babami vôbec písať a vôbec stretávať. Povedzte mi prosím na to svoj názor a vysvetlite mi to, lebo sa naozaj strácam. Alebo oni nevedia čo chcú ? Alebo ako to funguje..

Cloo2

To chápem, každému príde občas smutno keď je sám. Ale táto baba ti tú prázdnotu nevyplní. Len dávaj pozor aby ťa nenamotala zbytočne, lebo sa s tebou asi len hrá. Keby to s tebou brala tak vážne ako ti píše by ťa ešte sama nútila do stretka, určite by sa nevyhovárala.
Celkom ma ale zaujíma že čo ti také písala keď si napísal že si až nechápal :D

RadoslavKing

Cloo2. Aj sa snažím, len miestami pociťujem prázdnotu. V škole mám super známky, niektorí hovoria že som bifloš ale tak čo už :D Aspon že sa tu nájdu super ľudia ktorí sú ochotní pomôcť ;)

Cloo2

Majka veď je úplne normálne že s ňou chce ísť von, aj keby to malo byť po týždni písania si. To neznamená že ju chce dostať čo najrýchlejšie do postele.
Skôr je čudné aké mu píše správy a pritom sa bojí ísť s ním von. Asi sa hanbí za to čo písala :D
Na to že máš 17 mi prídeš byť dosť rozumný. Také dievča by ti asi názorovo a povahovo nestačilo vo vzťahu.

RadoslavKing

Počuj, asi si to zle pochopila. Za prvé, rýchlo ? Však ja na ňu netlačím, ona mi začala písať také správy že som nechápal. Len nechcem strácať čas, príde mi sympatická tak ju chcem stretnúť. Čo je na tom zlé ? Ide mi o to mať niekoho pri sebe, niekoho kto mi bude rozumieť. To že by som sa s ňou vyspal je len benefit, ktorý mňa teraz absolutne nezaujíma. Ale ona odpisuje, a celkom dosť často. Len keď som zrazu napísal: "Tak dneska kedy pôjdeme?" A zrazu začala mať výhovorky že ide niekde s rodičmi a takéto :( A žiaľ ale nehľadám babu na jednu noc, to nie je môj štýl.

Cloo2

To chápem, ale zase ber to tak, že lepšie je byť sám ako s niekým kto ti nevyhovuje alebo ťa ťahá za nos ako ona. Ja som sa tiež v 15-16 hanbila chalanov a brala ten vzťah inak ako teraz v 19tich. Takže treba si asi počkať na tie staršie ak chceš vo vzťahu niečo pekné a vážnejšie. Zatiaľ sa venuj tomu cvičeniu, škole, daj do toho všetku energiu a určite sa prázdno cítiť nebudeš :)

Majka66666

Proste nie kazdy je ako ty.Malo rokov a tolko bab? Chapes, asi si pritazlivy, tiez by som si s tebou pisala to hej no netusim ci by som sla na rande.Keby som citila ze nato ides rychlo Co ked nechce dopadnut tak ze sa spolu vyspite a potom najdes dalsiu? Trosku si musis ujasnit aj ty co chces, lebo teda neodpisuje ti a hned si jej nalozil.Tak presne ako pisali bud starsiu a taku co to tiez nemysli nejak priliz vazne.

RadoslavKing

Tipla si správne. Presnejšie sa ani nedalo :D Veď to len mi jednoducho chýba niekto.. Cítim sa byť taký prázdny. Ale je pravda že takého človeka ja nehľadám :/ Len ma tl proste mrzí že stále som sa snažil ako somár a zakaždým to dopadlo úplne na prd :(

Cloo2

Tipla som dobre jej vek že? 15-16 :D také dievča ešte nie je pripravené na vzťah, sám vidíš že sa dokonca hanbí ísť s tebou von. Čo z toho že ti píše zamilované správy ako nejaká dospelá žena keď má problém ťa pozdraviť naživo.
Keď sám cítiš že ti vyhovujú staršie a vyspelejšie baby tak počkaj taký rok dva na staršiu a takéto veci pri nej určite riešiť nebudeš.