Panic v 21 ... Ničí ma to

Príspevok v téme: Panic v 21 ... Ničí ma to
Nedasa

Ahojte
Takže mám 21 a som stále panic. Mnoho z vás povie že to nič nie je a bude radiť ako sa s tým zmieriť prípadne počkať ale to sa jednoducho nedá!
Vždy som bol introvert a počas študentských čias som sa o dievčatá nejako nezaujimal. To je spôsobené tým že som si pripadal neatraktívny a nemal som sebavedomie.
Posledný rok sa karta obrátila. Začal som navštevovať fitko, stal sa dobrovoľníkom v našom meste a pomáham kde treba. Chodievam na tanečnú a dokonca aj na jogu.
Prednedávnom som sa prihlásil aj na jazykový kurz.
Takto som nabral na sebavedomí a začal sa cítiť lepšie a lepšie ako som sa nikdy predtým necítil. Dokonca aj v práci ma to baví a som spokojný.
Vďaka tomu že som vystúpil zo svojej komfortnej zóny zoznámil som sa s veľkým množstvom mužov a žien. Dokonca mám viac kamarátok ako som kedy mohol dúfať. Máme si čo povedať a naozaj cítim že to sú skutočne priateľstvá.
Bohužiaľ aj tak sa mi nedarí nadviazať vzťah a prípadne mať sex ...
Ubíja ma to a zožiera zvnútra. Nič ma nebaví pretože sa cítim sám a prázdny .
Naozaj doslovne prázdny a nič necítim ... Nebaví ma už žiť.
Vždy keď som tu čítal nejaké fórum o vzťahoch myslel som že mňa sa to netýka ale mýlil som sa
Už ma to nebaví ... Nechcem žiť pretože som sám a cítim sa ako prekliaty ... Ako keby som nemal šancu hoci muži čo vyzerajú horšie, správajú sa horšie majú to čo ja nemám ...
Cítim sa trápne že to tu píšem ale je to tak ... Neviem čo mám robiť ... Mám ísť psychológovi alebo to mám ukončiť?

Tutanchamon_xD

Kamoško ja mám 25 rokov a tiež som panic :D priznávam, že v tvojom veku mi to vadilo celkom dosť a tiež som chcel si nájsť babu s ktorou by som mal sex a normálne by sme spolu boli ako priateľ a priateľka a dokonca som chcel pannu, aby sme prežili tie najkrajšie chvíle spolu :D

Teraz mám 25 rokov a už od mojich 24 rokov nechcem ani vzťah a už ma vôbec nezaujíma, že som panic :D Neviem prečo, ale nejako to zo mňa opadlo. Možno to bude tým, že som sa so všetkým zmieril tak, ako to je a už si ani len neviem predstaviť, že by som mal frajerku s ktorou by som žil aj ten sexuálny život.

Je to pre mňa niečo po čom už veruže netúžim. Už neriešim vôbec nič, čo sa týka žien. Už si ich ani nevšímam aj keď náhodou niekam idem von. Nechcem ti však povedať to, aby si sa s tým zmieril aj ty. Možno si o mesiac, dva možno o pol roka nájdeš frajerku s ktorou všetko zažiješ, po čom tak túžiš a bude konečne spokojný.

Linda1227

Ved to je mile. Osobne nemam rada muzov co pretiahnu vsetko co sa hybe. Nicoho sa neboj, mas cely zivot pred sebou a nemysli na take hluposti ze to ukoncis. Si mlady, ono to pride, vsetko ma svoj cas.

tieztotakmam

"Ty nikdy nebudeš lovec žien a dosť možno budeš mať v živote vzťah iba s jednou"

práve že z toho bude ešte viac depresívny :D ja som na tom ešte horšie ako on, tiež som introvert a ženy nebalím, mám 25 rokov. nie som lovec a serie ma to pretože chcem byť, ale nemôžem lebo na to nie som dostatočne atratkívny/sebavedomý ... som príliš mäkký a milý a takých ako my majú ženy len za kamošov, bohužial... oni chcú chlapa, ktorý si dupne a ktorý ich zrovná do late, žiaľ to my introverti im nikdy neurobíme lebo máme až príliš dobré srdce... najhoršie je na tom to že je to pravda, čo si písal, že ak je už raz človek taký tak sa nezmení :(((

Matyo

"hoci muži čo vyzerajú horšie, správajú sa horšie majú to čo ja nemám"

Pretože títo muži majú dostatok odvahy, aby ženu oslovili a zbalili. Ty si hanblivý introvert, nemáš ten inštinkt lovca a toľko testosterónu ako majú oni. Na druhej strane takýto muži ako si ty (beta-samci) bývajú častokrát lepší partneri, manželia a otcovia ako vysoko-testorénoví (alfa) muži. Ty musíš jednoducho spoznať dievča, u ktorého budeš vedieť, že si jej sympatický, páčiš sa jej a potom nabrať odvahu a ponúknuť sa jej. Ty nikdy nebudeš lovec žien a dosť možno budeš mať v živote vzťah iba s jednou. Toto musíš pochopiť a potom sa ti aj uľaví a nebudeš z toho taký sklamaný, depresívny.

Cloo2

Očividne sa už dosť zmenil ako sám píše. Začal chodiť von, cvičiť, mať vyššie sebavedomie. Spravil veľký pokrok.
Kde som napísala že žijeme pre budúcnosť? :D

Drisliak

Cloo2- a ty píšeš take somariny ktoré sa ani čítať nedaju...ak sa nezmení nepretiahne ani jednu....život žijeme teraz nie potom...

Cirkevnik

Stan sa knazom, budes mat sexu kolko len chces, ovela viac aj s viac partnermi, nez maju bezni veriaci, ktorych hriechy budes rozhresovat. A toto myslim vazne, nie ako for!

Drisliak

Život je krátky nikto nevie dokedy tu bude .. chyba je vtom že nie si vibračne naladený na vzťah... myšlienky a emócie vytvaraju realitu...keď sa cítiš sam tak vytváraš realitu kde si vždy sám...zmeniš to jedine vtedy keď budeš ignorovať "realitu" a naladiš sa na takú akú by si chcel... ako? Stan sa tym človekom ktorym chceš byť ..až tak sa okolnosti zmenia... nezáleží na okolnostiach...len na stave našej mysle ..nato pamätaj...keď sa budeš cítiť osamelý nikdy sa nič nezmení...ak chceš aby sa veci zmenili musíš sa už teraz nato naladiť teda cítiť sa tým človekom akym sa chceš stat .. Ak chceš niečo odlišné musíš ignorovať tuto realitu (ktorú si si nevedome sám vytvoril) a naladiť sa na taku ktorú chceš... Nepočúvaj dristy že máš čas že máš život pred sebou...nemusí to tak byť...dnes tu sme zajtra nemusime....konaj dnes! Zmen svoje presvedčenia na pozitivne!

clooo

Asi si treba nájsť lepšie platenú prácu, kúpiť si auto, dom a záujem hneď bude. Chudobných mužov si ani nevšimnú. Ja už by som žensku ani nechcel, som vo veku, kedy sú moje rovesničky už prestarnuté, nechutné, opotrebované a o to, keď mi nebolo dopriaté mať vedľa seba mladú dievčinu, nemám záujem.