Panic v 21 ... Ničí ma to

Príspevok v téme: Panic v 21 ... Ničí ma to
Nedasa

Ahojte
Takže mám 21 a som stále panic. Mnoho z vás povie že to nič nie je a bude radiť ako sa s tým zmieriť prípadne počkať ale to sa jednoducho nedá!
Vždy som bol introvert a počas študentských čias som sa o dievčatá nejako nezaujimal. To je spôsobené tým že som si pripadal neatraktívny a nemal som sebavedomie.
Posledný rok sa karta obrátila. Začal som navštevovať fitko, stal sa dobrovoľníkom v našom meste a pomáham kde treba. Chodievam na tanečnú a dokonca aj na jogu.
Prednedávnom som sa prihlásil aj na jazykový kurz.
Takto som nabral na sebavedomí a začal sa cítiť lepšie a lepšie ako som sa nikdy predtým necítil. Dokonca aj v práci ma to baví a som spokojný.
Vďaka tomu že som vystúpil zo svojej komfortnej zóny zoznámil som sa s veľkým množstvom mužov a žien. Dokonca mám viac kamarátok ako som kedy mohol dúfať. Máme si čo povedať a naozaj cítim že to sú skutočne priateľstvá.
Bohužiaľ aj tak sa mi nedarí nadviazať vzťah a prípadne mať sex ...
Ubíja ma to a zožiera zvnútra. Nič ma nebaví pretože sa cítim sám a prázdny .
Naozaj doslovne prázdny a nič necítim ... Nebaví ma už žiť.
Vždy keď som tu čítal nejaké fórum o vzťahoch myslel som že mňa sa to netýka ale mýlil som sa
Už ma to nebaví ... Nechcem žiť pretože som sám a cítim sa ako prekliaty ... Ako keby som nemal šancu hoci muži čo vyzerajú horšie, správajú sa horšie majú to čo ja nemám ...
Cítim sa trápne že to tu píšem ale je to tak ... Neviem čo mám robiť ... Mám ísť psychológovi alebo to mám ukončiť?

momentik25

Všetci sa tu hráte na moralistov a ako treba na sex aby sa dvaja ľúbili a pritom keď je niekto nad 20 panic tak si na neho všetci ukazujete prstom že je divný... na jednej strane je na tých chlapcov tlak aby to čím skôr stratili a keď už to chcú konečne spraviť tak ich zase podpichujete za to že to nie je z lásky...

Na sex nie je potrebná "láska".... A chlapec nech si užije, kľudne aj s prostitútkami, šak čo... prašť jak uhoď, je jedno či pôjdeš na diskotéku a tam sa vyspíš s nejakými babami v uvoľnenej nálade alebo si za to zaplatíš. Len smelo do toho a to čo ti tu píšu si nevšímaj, to sú len moralistické reči aby sa cítili sami lepšie, pritom od 17 tich chodia po diskotékach a teraz keď si našli akože "lásku" ta ťa idú poučovať o nejakej morálke a o vzťahu :D:D:D vôbec si toho nevšímaj...rob čo ty uznáš a vhodné a ak si chceš už konečne užiť, tak choď do toho. len si dávaj pozor aby si náhodou niečo nechytil alebo si náhodou neurobil nejakú tehotnú, niečo si o týchto veciach vopred naštuduj aby si potom nebol prekvapený

a ešte by som sa chcel vyjadriť k dobreuž: zas za potraty úplne nie som.. skôr by sa mal vymyslieť nejaký systém, ktorý by novo narodené nechcené deti zabezpečil lepšie a nie tak katastrofálne ako to je v súčasnom stave. a súhlasím s názorom že radšej decko nemať ako ho porodiť do chudoby... nikdy som nepochopil mentalitu chudobných ľudí a tretieho sveta celkovo... tí ľudia príliš hlúpi na to aby to pochopili, oni sú jednoduchí a berú decká ako "dar od Boha" a tie chúdence deti za nič nemôžu a musia trpieť pre de mentnosť svojich rodičov. a tu by som súhlasil s tým, že by sa malo pristúpiť na drastické riešenia, žiadne poučovanie o ochrane, ale rovno sterilizácia.. pretože ako som už písal, tým jednoduchým ľuďom to nevysvetlíte, oni si aj tak budú robiť po svojom aj keď im dáte ochranu... zakázal by som mať deti každému, kto sa aspoň trochu nepribližuje finančne/spoločensky/životnou úrovňou strednej triede.

ahjajjaj

Použiť teda na tých 8miliard zbrane hromadného ničenia, alebo radšej učiť tretí svet ochrane pred počatím a ľudí k sexuálnej zodpovednosti? Nie zabíjať už existujúci život.

AustenW

Ja by som sice na interrupciu nikdy nesla, ale tiez si myslim, ze je lepsie ist na prerusenie, nez priviest dieta do hranicnych podmienok. Dobreuz iste nemyslel ako chudobu to, ze dieta by nemalo kazdym rokom novy model ipohne.. Videl si niekedy v tv rodiny, kde je cez 7 deti, ziju bez elektriny, plynu a bud su hladne alebo cely mesiac na suchych rozkoch, len semtam nieco teple, cez zimu mrznu..? A predsa take zeny dokazu aj dalsie priviest na svet, lebo “by sa ho nedokzali vzdat.”.. Ale vidiet svoje dieta, ako place, lebo je hladne, je mu zima, v skole sa mu smeju, ze smrdi, to je asi sen kazdej zeny, vsakze..

ahjajjaj

Porodiť dieťa do chudoby? Je rozdiel medzi vnímaním chudoby. Od hladu by hádam neumrelo. Strčiť do detského domova? Koľkí ľudia túžia po deťoch a nemôžu ich mať! V detských domovoch sú deti takých rodičov, ktorí sa ich nevzdali.

Pacient1xsx

Ja som bol podobne na tom o Panenstvo som prisiel ako 22rocny s prostitutkou :D tiež som nemal uspech na ženy tak som si to zaplatil ----

ahjajjaj

Oplodnené vajíčko je už počiatok života nového človeka. V čase potratu býva vo väčšine prípadov prítomný aj tlkot srdca. Ten začína v 6.týzdni gravidity. Bunkám bije srdce. Guga má pravdu. Je to vražda. A má pravdu aj v tom, že ten chalan neplače nad tým, že nemá vzťah a rád by ho mal, ale že sa so žiadnou ešte nevyspatý. O láske ani slovo.