Panic v 21 ... Ničí ma to

Príspevok v téme: Panic v 21 ... Ničí ma to
Nedasa

Ahojte
Takže mám 21 a som stále panic. Mnoho z vás povie že to nič nie je a bude radiť ako sa s tým zmieriť prípadne počkať ale to sa jednoducho nedá!
Vždy som bol introvert a počas študentských čias som sa o dievčatá nejako nezaujimal. To je spôsobené tým že som si pripadal neatraktívny a nemal som sebavedomie.
Posledný rok sa karta obrátila. Začal som navštevovať fitko, stal sa dobrovoľníkom v našom meste a pomáham kde treba. Chodievam na tanečnú a dokonca aj na jogu.
Prednedávnom som sa prihlásil aj na jazykový kurz.
Takto som nabral na sebavedomí a začal sa cítiť lepšie a lepšie ako som sa nikdy predtým necítil. Dokonca aj v práci ma to baví a som spokojný.
Vďaka tomu že som vystúpil zo svojej komfortnej zóny zoznámil som sa s veľkým množstvom mužov a žien. Dokonca mám viac kamarátok ako som kedy mohol dúfať. Máme si čo povedať a naozaj cítim že to sú skutočne priateľstvá.
Bohužiaľ aj tak sa mi nedarí nadviazať vzťah a prípadne mať sex ...
Ubíja ma to a zožiera zvnútra. Nič ma nebaví pretože sa cítim sám a prázdny .
Naozaj doslovne prázdny a nič necítim ... Nebaví ma už žiť.
Vždy keď som tu čítal nejaké fórum o vzťahoch myslel som že mňa sa to netýka ale mýlil som sa
Už ma to nebaví ... Nechcem žiť pretože som sám a cítim sa ako prekliaty ... Ako keby som nemal šancu hoci muži čo vyzerajú horšie, správajú sa horšie majú to čo ja nemám ...
Cítim sa trápne že to tu píšem ale je to tak ... Neviem čo mám robiť ... Mám ísť psychológovi alebo to mám ukončiť?

petroneta

nedasa: na to, aby sa Tvoj panicky status odstranil, potrebuješ tučné bankové konto, vlastný veľký byt (žiadne iba tri izby) a samozrejme nové auto. Ak toto nedosiahneš ani do päťdesiatky, ostáva Ti bývať s rodičmi a zostať po celý život panicom a nepobozkaným.
Takže: dom, konto, auto a až potom strata statusu panica.
:-))

naivny

"mám 21 a som stále panic"
aj ja. No a co ma byt?
Viac ma frustruje, ked neviem odovzdat nejake zadanie alebo zakazku do deadlinu, alebo sa mi nedari to odovzdat v tak dokonalej funkcnosti, ako som chcel.

Mia677

To čo preživas su skôr hormóny. Je to len take obdobie. Ja napr. tiez som si kedysi myslela ze mna sa vztahy laska a vsetko s tym spojene netykaju a ani som sa o to nezaujimala. Avsak jedneho dna sa mi stala taka zvlastna vec, nejaky popud ( nebudem konkretizovat) sa ma to tak trochu zacalo tykat a aj som zacala tuzit po vztahu. Lenze je to uz pase. A znova som vlastne v tom presvedceni ze mna sa laska netyka a uz po nej, tej partnerskej netuzim. Ako som spominala to su len take obdobia kedy niekoho uz pri sebe chces a potom obdobia kedy je ti uplne dobre samemu. A zas pre niekoho vztahy naozaj nie su a lepsie je ked sa zameriavas na nieco ine.

Viem

Ahoj,
Chapem ta a aj mna by to zralo.
Poviem ti ktomu niekolko pohladov.
1.to ze chodis rok do fitka:za ten cas toho vela neurobis tak nemaj iluzie aky si uz super ale super ze si sa na to dal
2.tanec...wtf? :) ako viem ze urcitemu typi zien sa mozes pacit ale mozno si myslia ze si gay
3. V dnesnej dobe je to kxxxa tazke hlavne u mladych ludi,(v mojom veku 34 tiez pretoze moznosti sa zmensuju:zadane,rodiny atd,tiez mam jednu) kedze u mladych bab su to nepredstavitelne a nerealne naroky,blba doba ovplyvnena soc sietami,sex soc sietami kde si davaju fake fotky a vsetci chlapi posu ake su krasne a pritom to nie je pravda a oni si myslia o sebe ze su ziadane a pritom aj tak tam dali fake fotku,proste nieco nepochopitelne. ;) teda musis ist s dobou a dat si fotky na vsetky siete ako “makas v posilke” darmo sa budes strapnovat ked ani cvivit nevies poriadne,alebo do posilky chodis len si robit selficka,dolezite je ich mat! Takto by som mohol pokracovat...bzdy som bol na starsie zeny proste aj moje rovestnicky uz mali trochu ine vplyvy a som staromodnejsi a realny

4.neboj ja som bol tiez panic do 17 lebo ma proste tie baby nicim nezaujali a ani ja ich...nakoniec som skoncil s 33rocnou nic extra babou ...... :)

5.poznam jedneho byvaleho kolegu.po skonceni vztahu si nemohol nic najst,uz su to 4roky,nic nech sa snazi akokolvek.
Ma 30r sice trosku nizsi ale postavu ma ok kedze cvici a ma dietu,zaraba slusne /1450 ciste,byva v prenajme v novostavbe,vzdelany a vychovany.on je trochu utiahnuty a problem ma pri navazovany kontaktu,velmi hamblivy a ked sa k niecomu odvazi zakazdym ide na baby do cca 24r ktore maju presne ten styl ako som popisal vyssie.ine si zase mysleli ze je gay...proste chyba mu raznost chlapa i ked to sa u mladsich nehodi ale mu chyba taka vnutorna muznost a sebasovera.
Pozri radcsej nech si najde nieco poroadne ako keby ho mala nejaka manipulovat, je uz dost z toho mimo ze nikoho nema.
Tak preto skus byt viac raznejsi,neviem ci to je aj tvoj pripad,viac odhodlany... a ked sa chces zabit koli tomuto....hm..ak mas tolko sil to urobit (viem sam na sebe ze je to tazke) a nemas sil oslovovat zenske???!! To je az take tazke? Tazsie nez povedat nejakej pacis sa mi pod na kavu? Tak ci tak ked rozmyslas nad smrtou aspob sa skus pohrat predtym.
Viem ze ta vela x odmietnu, v dnesnej dobe takymto stylom u mladych nemas sancu ale maj v prdexx ..ak povie nie,povedz si ok np ona prichadza o nieco nie ty :)
Chod na kavu s nejakou starou znamou kamaratkou nacvic si trochu komunikaciu ak ju nemas a v praci pozvi nejaku na kavu,obed atd...nemusis hned sa chciet zviazat ci ist do postele,len tak pokec.
Pochval zeny ked si zmenia uces oblecenie..vlastne nie v fnesnej dobe je to uz sexixmus so strany chlapa ale to je sa oblecie pomaly jak devka sexizmus nie je :)))

NoKtovie

Neviem,mna strasne jeden pritahuje a nema ani dobru postavu ani plat.ale chémia nehorázna.a to spolu nespime. Ale jednoducho z neho citim aj tak,ze je to muz.

clooo

To, že hanbliví muži bez vzťahu majú menej testosterónu než muži, ktorí sú u žien obľúbení, je nezmysel. Na úspech muža u žien má vplyv viacero faktorov, ako som veľakrát spomínal napríklad jeho finančná situácia, vzhľad atď. Muži, ktorí sú ženami odvrhnutí, resp. sú si vedomí "nedostatkov" (v ženskom ponímaní), sa do nejakého "lovenia" ani radšej nehrnú, keďže vedia, že to skončí neúspechom. Chudobný a škaredý muž jednoducho vzťah nikdy nezažije aj keby ženské oslovoval od rána do večera, sedem dní v týždni,...celý život, zato k bohatému chlapovi sa ženské same vtierajú a rozhodne sa vždy nejedná o mužov s nadbytkom testosterónu, často sú to asexuálni, útli mužici s tučným kontom.

FAFAFi

Nedasa, tuto na fore je kopa smutných, nezadaných, osamelých, ľudí, prípadne tužiacich po sexuálnych radovánkach, skús si pokecať s tou osamelou 18. ročnou babou čo si myslí, že nemá vyžarovanie. Možno si porozumiete. Hlavu hore. Všetko bude ok. Len vyčkaj času, jak hus klasu...