Panic v 21 ... Ničí ma to

Príspevok v téme: Panic v 21 ... Ničí ma to
Nedasa

Ahojte
Takže mám 21 a som stále panic. Mnoho z vás povie že to nič nie je a bude radiť ako sa s tým zmieriť prípadne počkať ale to sa jednoducho nedá!
Vždy som bol introvert a počas študentských čias som sa o dievčatá nejako nezaujimal. To je spôsobené tým že som si pripadal neatraktívny a nemal som sebavedomie.
Posledný rok sa karta obrátila. Začal som navštevovať fitko, stal sa dobrovoľníkom v našom meste a pomáham kde treba. Chodievam na tanečnú a dokonca aj na jogu.
Prednedávnom som sa prihlásil aj na jazykový kurz.
Takto som nabral na sebavedomí a začal sa cítiť lepšie a lepšie ako som sa nikdy predtým necítil. Dokonca aj v práci ma to baví a som spokojný.
Vďaka tomu že som vystúpil zo svojej komfortnej zóny zoznámil som sa s veľkým množstvom mužov a žien. Dokonca mám viac kamarátok ako som kedy mohol dúfať. Máme si čo povedať a naozaj cítim že to sú skutočne priateľstvá.
Bohužiaľ aj tak sa mi nedarí nadviazať vzťah a prípadne mať sex ...
Ubíja ma to a zožiera zvnútra. Nič ma nebaví pretože sa cítim sám a prázdny .
Naozaj doslovne prázdny a nič necítim ... Nebaví ma už žiť.
Vždy keď som tu čítal nejaké fórum o vzťahoch myslel som že mňa sa to netýka ale mýlil som sa
Už ma to nebaví ... Nechcem žiť pretože som sám a cítim sa ako prekliaty ... Ako keby som nemal šancu hoci muži čo vyzerajú horšie, správajú sa horšie majú to čo ja nemám ...
Cítim sa trápne že to tu píšem ale je to tak ... Neviem čo mám robiť ... Mám ísť psychológovi alebo to mám ukončiť?

Guga12

Ja túto tému nechápem. Milovať sa majú zaľúbenci, ktorí sa zoberú a budú mať deti. Inak sú to št*tky a to isté ako št*etky u mužov. A Ty ani nepíšeš, že by si bol zalúbený. Tak aký si vlastne človek, čo chceš len tak byť s nejakym dievčaťom? Sesternica mi povedala, že keď spia spolu muž a žena, ale neľúbia sa a žena otehotnie, potom zabijú bábätko. To je tak príšerne hnusné.

AutoBMW

Bráško, ja som 20 rokov nehľadal nikoho, prišla sama úplne náhodne, a zbalil som ju práve na to aký som dobrý, slušný, starostlivý, a žiaden dement nejsom a tak no. Takže môžeš mať šťastie aj v tomto nemusíš mať len drahé auto a blbosti. Takže eškere

Auto21

Vykašli sa teraz na baby, začni šetriť peniaze a kúp si nejaké ojazdené 5-7 ročne auto ktoré stálo ako nové nehorázne peniaze. (Ženy sa nevyznajú či to je nové). Potom ti stačí zastaviť na zastávke alebo večer pred nejakým klubom a aj sa pobijú o to ktorá ti nasadne ako prvá. Stačí sa pozerať do luxusných áut aké ženy vnútri sedia. Top kusy. Nikdy som nevidel v drahom aute škaredú ženu. A potom ani nemusíš chodiť do posilky...
Ja som sa tiež dlhé roky snažil zbaliť ženu na to aký som dobrý, milý, slušný ale nikam to neviedlo a len som mal depresie ako ty. Potom som si dal tento cieľ (kúpiť si luxusné auto) a každým dňom kedy idem medzi ľudí a všímam si do akých áut nastupujú krásne ženy, tomuto plánu verím viac a viac. Každá žena sa chce ukazovať pred kamarátkami v luxusnom aute, tam jednoducho neúspech nieje možný.
Viem že teraz tu kopu ľudí písať aký to je nezmysel ale bohužiaľ žijeme v takej dobe a je to presne tak ako som napísal. Mňa to tiež neteší ale inak sa nedá.

Tutanchamon_xD

dobreuz s týmto mexickým týpkom, či odkiaľ už pochádza je toľko videí, že to už ani vtipné nie je :D

Trapneforum123

Mat tak tvoje “starosti”... Vidiet, ze mas stastny zivot, ked tvoj maxi problem je, ze si este so ziadnou nespal. Dalsi priklad cloveka, ktory o zivote riesi hluposti a sex prilis precenuje, lebo si mysli, ze po jednom sexe bude zrazu slnko svetlejsie, trava zelensia a mzda na Slovensku vyssia.