Partner nevnima moje potreby

Príspevok v téme: Partner nevnima moje potreby
Anekdota

Zdravim vsetkych ludi, aj zeny aj muzov. Uz som normalne zufala. Partner nevie, kedy co potrebujem. Ked netuzim po objati,tak ma objima ostosest !,a ked ho potrebujem,tak mi povie,ze si ho vynucujem a nechce mi ho dat. Napr. Minule sme sedeli na drinku. Vacsinou,ked takto sedime chyti ma za ruku, pobozka ma. V ten den mi nebolo nejak do reci, urcite videl,ze som bez nalady, vo vnutri som bola nastavena,ze som potrebovala nejaky ten fyzicky prejav lasky. Urcite to bolo na mne vidno! Ale namiesto toho,aby ma za tu ruku chytil, ako vacsinou - ked som vysmiata a dal mi ten bozk, on zacal do mna hucat,ze co mi je,ze sa vo mne nevyzna.Toto ma este viac rozladilo. Tak teda, aby sa vyznal a dokazal ma precitat v domienke,ze predideme nedorozumeniam, tak som mu jemne povedala,ze potrebujem iba jeho pozornost a to chytenie za ruku,a nie nejake reci. tak zacala som byt ja ta najhorsia, pretoze si to vynucujem a on mi to neda. Mam pocit, ze ma vobec nevnima a vsetko robi vsetko opacne. A najhorsie na tom je,ze jeho reakcia bola hnev, zacal byt nervozny, zduty, nepozrel do oci, uz s nim vobec nebola rec, ze som vsetko pokazila a chcel ist domov. Mohla som sa na neho uz aj potom usmievat a nic, nedalo sa s nim pohnut, stale to svoje, ze on ide domov. Teraz sme pohadany, odisla som od neho smutna,sklamana so slovami,ze som chcela iba pochopenie, ze ma ma na haku a takto vyzera,ze este aj ja sa musim prva ozvat, on sa neozve a ani ho netrapi co je so mnou a ako sa citim. Zaziva/l niekto nieco podobne?

SimonaK33

A si vezmi, ze este nie ste zobrati, a pohadate sa pri drinku.Co budes robit, ked budes po porode ubolena, nevyspata, cela domacnost na tebe, malo penazi, nervozna a budes potrebovat pohladit a on sa ti so zdutym zadkom otoci chrbtom a odide prec? Ja neviem, co to mate za partnerov, ale nejaka citlivost zo strany muzov by mala byt samozrejmost.Aj ked neda sa vzdy, sme unaveni z prace jedno s druhym.No neviem.Zalezi, aka si asertivna a ako si vies svoje potreby vybojovat

Bbbb_b

Ale ved v poriadku. Sloboda je dolezita. Neni sa kam ponahlat. Si este mlady, vsetko ma svoj cas. Venuj sa sebe, konickom, priatelom...vsetkemu co ti zivot ponuka, vyberaj si, ale nikdy nehovor nikdy.

klapo

Opka,

tak smiet mozes mat na muza akekolvek poziadavky. Nikto ti nemoze zakazovat , mat nejake poziadavky. Ale ci su realne a ci ti ich bude muz tolerovat je druha vec.

Realna konkretna poziadavka na muza je napriklad, ze kedmu povies, ze nemas chut ist na kavu, koktejl, drink, liker, pivo, alebo hocico, tak to pochopi a opyta sa ta, ze ci sa citis dobre. Ale nie ze si automaticky domysli, ze nemas na to chut a citis sa zle, alebo sa citis dobre, len prave nemas chut ist nieco vypit, a len cumis na neho, ze preco to nechape.