Platnicka magneticka rezonancia

Príspevok v téme: Platnicka magneticka rezonancia
Mxlol

Zdravicko, uz dlhsie trpim problemami s krizami. Nastevu ortopeda som odkladal az pokym to nezacalo byt uz vazne neprijemnejsie.
Len objedanie ku ortopedovi trva mesiac ktory mi ma vypisat ziadanku na magneticku rezonanciu.
Chcel som to okabatit kedze so vseobecnou poistovnou sa caka i vyse mesiaca a snazil som sa objednat na magneticku rezonanciu aj bez ziadanky no chcu vediet aku oblast budu snimat. Viete mi poradit co mam povrdat ked mam problem s pravou platnickou?

mirabelll

kašli na peniaze pri tomto, to absolútne nerieš. Zdravie je to, čo by malo byť na prvom mieste, nech to stojí čo to stojí. Tiež som bola zgloš v tomto smere, ale dnes nie. Zainvestovať do dobrého lekára, vyšetrenia je podľa mňa veľmi fajn ;)

Mxlol

samozrejme ze to moj problem plne neriesi. No podla mojho nazoru je platnicka na spravnom mieste a uz len treba poposilovat svalstvo okolo.
Zajtra je konecne den co mam termin ku ortopedovi tak pojdem sa kuknut i ked 50 euro vstupny poplatok sa mi zdalo dost.
Nic ale nemeni na veci ze na magneticku budem cakat urcite dalsi mesiac.
No uz aspon bolest ustupila a da sa na to pockat.

hedviga1884

je to zaujimave, ja som v Spinne bola na magnetickej a teda tam som necakala dlho na termin, dostala som ho pomerne skoro a aj ked som tam prisla v dohodnuty termin, tak v cakarni som necakala dlho :) no treba s tym nieco robit, lebo toto co ty teraz riesis to definitivne tvoj problem nevyriesi a nelieci ;)

daniela2

tou magnetickou rezonanciou budeš mať iba na papieri presne čo Ti je. Inak sa tým nič nerieši. Rieši sa tým cvičením, čo si písal, operáciou, ktorú nepotrebuješ, keď vieš aj športovať, a nejaká rehabilitácia, kam by si mohol ísť aj bez papiera z MR. Tam ultrazvuk, magnetoterapia, masáž, elektroliečba, parafín, niečo si vymyslia na Teba, ak by si mal záujem.

alexina

mozno vie co robi. ale viem aj z vlastnej skusenosti, ze toto neni koniec tvojim problemom. toto bude len do casu. musis hladat ine moznosti ako sa dostat na tu magneticku a k ortopedovi, ktory ma roky skusenosti a bude ti vediet pomoct ;)

Mxlol

Platnicka čo tým myslíš ? Že čo mi je. Mám posunutú platničku ako píšem nižšie.
Dnes som bol u pána Danáca na kontrolu. S tým že dnes mi povedal že do dvoch dní má bolesť prejsť úplne inak mi vráti peniaze. No nemám to nijak namáhať. Takže som zvedavý. Ale zatial vyzerá že ten človek vážne vie čo robí.

Rasto365

Magnetická rezonancia je škodlivá podobne ako 3D rongen (tomografia). Daj si pozrieť nie len chrbticu, ale aj vnutornosti ultrazvukom. Bolesti chrbtice mozu sposobovat vyrastky. Su to nadory. Clovek s rakovinou ma nadory vsade. Cim skor to zistis, tym skor vyliecis.

Mxlol

Bol som objednaný do ortopedica Retro kedze maju zmluvu so Vseobecnou poistovnou. A dali mi termin o mesiac.
Chiropraktik moze byt len docasne riesenie no potreboval som ulavit od bolesti a nasledne praktizujem cviky ktore som si nasiel na internete.
Bolest sa radikalne zmiernila dokonca aj pri tazkej zatazi.
A kedze som tam bol len chvilku povedal mi len co mi je a ze mam sa dostavit v utorok na kontrolu.

hedviga1884

toto neni dlhodobe riesenie, co si pisal, tie problemy teraz utichli, ale neni to vyliecene, vyriesene ;)
to mi nejde do hlavy, ze by ti niekde na sukromnej klinike dali tak neskoro termin a najma ked mas problemy, tiez mam skusenost so sukromnou klinikou a vacsinou som termin dostala priblizne do tyzdna :)