Platnicka magneticka rezonancia

Príspevok v téme: Platnicka magneticka rezonancia
Mxlol

Zdravicko, uz dlhsie trpim problemami s krizami. Nastevu ortopeda som odkladal az pokym to nezacalo byt uz vazne neprijemnejsie.
Len objedanie ku ortopedovi trva mesiac ktory mi ma vypisat ziadanku na magneticku rezonanciu.
Chcel som to okabatit kedze so vseobecnou poistovnou sa caka i vyse mesiaca a snazil som sa objednat na magneticku rezonanciu aj bez ziadanky no chcu vediet aku oblast budu snimat. Viete mi poradit co mam povrdat ked mam problem s pravou platnickou?

matriska

SINKA

Jasne, ze sa to da najst na stranke. Tam su vsetky informacie, predsa len ako inak by sa pacient k tomu dostal? Ale tak niekomu je aj jednoduchsie alebo rychlejsie si tam napriklad aj zavolat a popytat sa.

bambulka32

Čítala som o klinike Spinn, tam tiež robia magnetickú, čo som sa dozvedela z tejto diskusie, avšak neviem, že ako je to reálne pri súkromných klinikách teda s preplácaním, so zmluvami s poisťovňami. To by som ešte rada vedela :)

zdenka6

matrsika keď ide niekto ako samoplatca tak zrejme nepotrebuje nič, len tam potom myslím, že je fajn sa vopred informovať o cene, aby človek neostal prekvapený, že ako to vychádza. Ale tak je dobré aj to, že sú aj súkromné kliniky, pri ktorých poisťovne niektoré magnetickú aj preplácajú ;)

matriska

BAMBULKA32

Potrebujes mat ziadanku ak chces aby ti to poistovna preplatila. Ked by si isla ako samoplatca, tak tam je to potom o inom.

bambulka32

Ako je to s magnetickou rezonanciou čo sa týka nejakého toho odporúčania? Je potrebné zakaždým? Aj na súkromných klinikách? Alebo ako to tam funguje po tejto stránke??

demza

Mozgu. Hej hej dávali. Prečo? Čo by si chcela vedieť?
Matriska ani ja som s tým problém nemala, niekedy je veľmi podstatné to aby dali tú látku. Aby videli to čo ozaj potrebujú. A najmä je podľa mňa aj prístup personálu dôležitý keď takéto vyšetrenie robia.

matriska

VIEROCKA66

Preco sa toto pytas? Presne je to o tom ake vysetrenie robia, coho akej casti tela a tiez podla toho, co potrebuju zistit. Ake maju podozrenie. Takze nedavaju kazdemu. Napriklad ja nemam problem ani s tou latkou, ked mi ju davali. Ale niekto moze mat. Ja jedine, ze som take teplo citila, ale to je vsetko :)