Platnicka magneticka rezonancia

Príspevok v téme: Platnicka magneticka rezonancia
Mxlol

Zdravicko, uz dlhsie trpim problemami s krizami. Nastevu ortopeda som odkladal az pokym to nezacalo byt uz vazne neprijemnejsie.
Len objedanie ku ortopedovi trva mesiac ktory mi ma vypisat ziadanku na magneticku rezonanciu.
Chcel som to okabatit kedze so vseobecnou poistovnou sa caka i vyse mesiaca a snazil som sa objednat na magneticku rezonanciu aj bez ziadanky no chcu vediet aku oblast budu snimat. Viete mi poradit co mam povrdat ked mam problem s pravou platnickou?

alexina

chrbatik tak podla mna je podstatne ist najskor k lekarovi a ten nech urci, ze co bude lepsie ci bude stacit ist na ct alebo bude potrebna magneticka, na tej je predsa len vidiet ovela viacej ;)

yorka

mjanik pri niektorych problemoch mozno hej, ale myslim, ze lekari vedia preco pacientov posielaju na magneticku, zrejme tym nieco sleduju, chcu vidiet, ci nahodou tam nie je nejaky problem, takze podla mna je dolezite ju absolvovat ;)

Chrbatik

bambulka ake mas problemy? platnicku ti zistia aj na CT. ale napriklad co mam ja, sakroileitida, zistili na MR iba. da sa priplatit 10€ za skorsi termin, ale ja som bola v Skalici.

bambulka32

Ahojte, áno našla som si to všetko na stránke kliniky Spinn, tam som našla, že je magnetická hradená prostredníctvom zdravotnej poistovne.
Len kratšie sa čaká, keď by som si to sama hradila, tak zvažujem čo urobím. Už rozmýšľam nad tým, že ozaj si to sama zaplatím, len aby som mala magnetickú vybavenú, čo najskôr. Veď ide o zdravie a do toho sa oplatí dať peniažky.

tifaniass

Bambulka uz mas predstavu o tom ako je to s tym preplacanim?...Myslim ci si sa v tom uz zorientovala a celkovo vyznala...:)

sinka

matriska ano, hladala som to aj ja ci to nenajdem a nasla som a uplne bez problemov, maju prehladny web, co je podla mna fakt super pre pacienta, ked potrebuje si nieco rychlo najst, zistit nejake informacie a paci sa mi to, ze na klinike je aj rezonancia a aj rozne ambulancie :)

matriska

MIMILA

S tymto s tebou suhlasim. Kazdemu vyhovuje iny sposob, niekto je radsej ked si najskor zisti, ze ake ma moznosti, ze si o tom precita. Podla mna by si kazdy mal urobit tak jak potrebuje, jak povazuje za najvhodnejsie :)

9hajma0

idem to teda najst popozerat, ze jak je to pri tych jednotlivych poistovniach, aby som si to dala dokopy v hlave, aby som vedela co a ako :)

mimila

matriska ano, tak je to najrychlejsie a pripadne sa moze aspon telefonicky hned clovek objednat ak potrebuje, ze hned a zaraz si to vyriesi, aspon sa nebude predlzovat zbytocne cakanie na termin:)