Platnicka magneticka rezonancia

Príspevok v téme: Platnicka magneticka rezonancia
Mxlol

Zdravicko, uz dlhsie trpim problemami s krizami. Nastevu ortopeda som odkladal az pokym to nezacalo byt uz vazne neprijemnejsie.
Len objedanie ku ortopedovi trva mesiac ktory mi ma vypisat ziadanku na magneticku rezonanciu.
Chcel som to okabatit kedze so vseobecnou poistovnou sa caka i vyse mesiaca a snazil som sa objednat na magneticku rezonanciu aj bez ziadanky no chcu vediet aku oblast budu snimat. Viete mi poradit co mam povrdat ked mam problem s pravou platnickou?

mirabelll

ti poviem, že som rada, že s tým neni problém. Keby bol neviem čo by som robila. Ale myslím, že je dobré, že máme možnosť si vybrať, predsa len ide o naše zdravie a chceme aby bolo v top forme, aby sme nemali problémy. ;)

demza

Hedviga tiež som nemala problém. Síce na magnetickej som bola len raz v živote. Našťastie. Ale nečakala som celý deň aby som prišla na radu. Normálne ako ma objednali, tak ma aj brali dnu.
Aj keď chápem, že asi to je všade inak.

mimila

ano tak v tomto pripade to chapem, ze ked si bola o niecom takomto presvedcena, ze si za to tie peniaze davat nechcela, no ked vidis ze aka je realita, ze ma mnohokrat od nasho presvedcenia na mile daleko, tak co spravis no

tifaniass

To je pravda, ze by mal...Ale neni to tak...Realita je uplne ina, preto musime sa my rozhodnut kam chceme ist...K akemu lekarovi pojdeme...Esteze neni nejaky problem zmenit lekara...

mirabelll

nechcela som dávať peniaze do súkromných lekárov, keď som bola presvedčená, že dobrú starostlivosť by mi mal poskytnúť aj štátny lekár. Ale po viacerých sklamaniach som to svoje presvedčenie hodila za hlavu a hľadala som lekára, ktorý ozaj mi pomôže a bude mať snahu.