Ked chlapovi po 40 prepne

Príspevok v téme: Ked chlapovi po 40 prepne
Opekanec

Ked chlapovi po 40 prepne a zacne randit a spavat s cudzimi zenami zo zoznamiek. A to sex nezvladal ani s vlastnou zenou, nevladal casto, ani dlho, kvalita tiez za vela nestala.
Co robit? Hanbit sa za neho? Lutovat ho? Kaslat na neho?
Hanbim sa za neho, ze sa sprava ako pubertiak, kde vsetci jeho kamarati buduju byvanie a rodiny, aj oni sa mu smeju a tukaju si na celo.
Aj mi je ho luto, ze ho nejaka milenka vysmeje za ten sex, ktoreho je schopny.
Aj mam chut sa na neho vykaslat, lebo to vobec nie je muz, do ktoreho som sa pred rokmi zamilovala.
Jednoducho akoby mu preplo.
Co by ste robili vy?

Meridian

Slobodna
Tak teraz si ma zaskočila ,lebo som nerátal ...
Ale keďže neviem prečo sa ma na to pýtaš ak sa ťa to netýka .Su dve možnosti buď chceš počuť čo poviem z dôvodu no tak teraz buď múdry meridian ,alebo si si povedala to druhé celkom by som chcela vedieť názor niekoho kto .......neviem kde si ma zaradila.
Nedá sa odpovedať univerzálne pretože nevieme koľko rokov majú dotyčný za sebou a aké bolo ich manželstvo a hlavne nevieme aký sú obaja.
Je rozdiel aj v nevere či sa niekomu pošmyknú nohy alebo opätovne vyhľadâva objekty.
Neospravedlňujem neveru a hlavne nevera sa nemeria časom ,že veď som bol verný až pokým nie!bol si neverný !Vždy to naštrbý vzťah a najlepšie je to nikdy neurobiť alebo sa aspo~ nepriznať a vysporiadať sa po svojom.
Hlavne je dôležité zistiť čo vadí dotyčnému to že to urobil? Ak to bolo opakovane neverme na rozprávky .Väčšinou ludia ľutujú ,že sa nato prislo nie že to urobili.Tak moralizovanie mâme za sebou.
Ak niekto chce sa vrátiť a oľutoval svoje zlyhanie odpustil by som.Moja manželka ma už vyše x rokov upozorňuje ,že by mi nikdy neodpustila .
Ono vždy je to ťažké a nikdy nevieme dopredu kedy urobíme dobre lebo ak aj sa všetko dá doporiadku už nikdy to nebude ako predtým.
Lebo ten hriešnik to mâ veľmi ťažké :
Je aj naďalej upodozrievaný ,lebo už raz sa stalo....
Potom často krát sa stáva ,že to má na taniery.......
Bojí sa aby jeho partner nemal teraz bližšie k nevere a to že to mâ bližšie je fakt !
Ak sa aj dajú dokopy časom sa to môže celé rozpadnúť oveľa ľahšie
Keď dvaja žijú spolu niekoľko rokov vždy to na nich niečo zanechâ a preto sa nedá povedzme 20 -ročný vzťah len tak zahodiť...
Jasné keď vam už na tom druhom nezáleží treba ísť ďalej
Mnoho manželstiev,ktoré sa nasilu udržiavajú bránia obom partnerom vo vývoji čiže z duchovného hľadiska aj keď sa to nezdá a je to v rozpore z krest.dogmou je takýto vzťah vlastne mrhanie času.To posledné čo som napísal som vyčítal z múdrych kníh o duchovnom rozvoji...

Daniel909

Chapem, co chces vediet. Zrejme je to ten typ, ktory si vlastnu chybu nikdy neprizna. Zrejme si mysli, ze najde taku, s ktorou impotent nebude. Nenajde. Zazije vela potupy a vysmechu, kym pochopi, ze pri tebe mu bolo lepsie.
Mam takeho kolegu. Ma skvelu zenu. Sexualne pri chuti. Srsi to z nej. Vsetci by sme ju dali rad radom, ale ona nie, ona len jeho. Poriadne ju neprekoti, ale nahana ine ako pubertiak. Ked je hlupy, verim, ze teraz pochopi aj jeho zena a privoli. Taka zena si zasluzi vela lasky, aj vela sexu. Uz trpela dost. Tie co nahana on sa jej nemozu rovnat. Ani zdaleka. Tie nemaju ziadnu uroven. Cudujem sa, ze sa s takymi vobec zahadzuje. Dobra zena a sexualne pri chuti je obrovsky dar. Kde si jeden nevazi, iny zlatom vyvazi.

Meridian

Je to klasický prípad krízy sttedného veku.Mysleli by sme si že sa to týka hlavne mužov,ale v tejto dobe pozorujem ,že ženy to postihuje možno o čosi viac alebo si spoločnosť zvykla že chlap je záletník a ženy sme prehliadali.Nech je to akokoľvek " toho druhého " to naser ie"
V podstate sa ukludnuješ ,alebo možno aj tešíš ,keď tâ druhâ zistí že nieje až taký žrebec....
Status "chudáka v posteli "si mu už dala čo vôbrc nekorešponduje z heslom:čo sa doma uvarí má sa aj zjesť.Toto je skôr heslo :keď všetci vidia ako som dopadla nech vedia ,že ma to nemrzí veď aj tak......
Teraz nieje ani dôležité čo spravil,ale to čo spravíš ty ,keď ho hentá kopne do zadku a bude sa chcieť vrátiť.!A to že ho kopne je viac ako 50 %-tné.Teraz mâš možnosť všademožne ho pookidâvať nech všetci vedia ,aké má nedostatky ,aby keď náhodou (nikdy nehovor nikdy)si k sebe nájdete cestu a všetci budú vedieť aká si milosrdná.Alebo je tu možnosť číslo dva ,ale tá ťa asi nezaujíma kedže okrem neho som ťa asi urazil aj ja .Prepáč ale som dosť starý na to aby som vedel ,že na vzťah sú vždy dvaja a nepoznám nikoho kto by nespravil v živote chybu možno aj ty.Nie neospravedlňujem tvojho.....ja len konštatujem chlapy sú taký že aj keby si robila čokoľvek a má mu zašibať tak mu zašibe a pôjde za tou čo mu varí v nedeľu na obed klobásu......

Opekanec

Ako rozhodol? Aj za mna a zabudol mi to vobec oznamit.
Nerozumiem jednej veci, aj sa na tom smejem, chlap, takmer impotent zacne robit taketo. Az groteska. A impotent nebol len pri mne.

noc

on to uz vyriesil, rozhodol, ty uz nemusis. ibaze mas chut nanho cakat, kym ho to prejde, ci pripadne s nejakou neostane.

alandra

treba si položiť otázku, či by si mu neveru vedela odpustiť? ak áno, tak sa s ním skús o tom všetkom porozprávať a skús mu dať šancu. ak nie, tak ho nechaj ísť a ty si začni vlastný život v ktorom budeš šťastná!

Zuna7

Prenechaj ho svojmu osudu. Ponor sa do svojho života. Možno je čas ísť ďalej bez neho. Zvládnutím svojho života, svojim šťastím, - Vás možno cesty zvedú späť.