Ked chlapovi po 40 prepne

Príspevok v téme: Ked chlapovi po 40 prepne
Opekanec

Ked chlapovi po 40 prepne a zacne randit a spavat s cudzimi zenami zo zoznamiek. A to sex nezvladal ani s vlastnou zenou, nevladal casto, ani dlho, kvalita tiez za vela nestala.
Co robit? Hanbit sa za neho? Lutovat ho? Kaslat na neho?
Hanbim sa za neho, ze sa sprava ako pubertiak, kde vsetci jeho kamarati buduju byvanie a rodiny, aj oni sa mu smeju a tukaju si na celo.
Aj mi je ho luto, ze ho nejaka milenka vysmeje za ten sex, ktoreho je schopny.
Aj mam chut sa na neho vykaslat, lebo to vobec nie je muz, do ktoreho som sa pred rokmi zamilovala.
Jednoducho akoby mu preplo.
Co by ste robili vy?

pp

No a co, ze sa tak tvoj muz sprava. Co ma sediet doma v kresle a lustit sudoku? Ved 40 tka neni penzia preboha. Ked sa citi pri sile nech sa sprava ako on chce. Nehraj sa na jeho matku, nenapominaj, nekritizuj. Po 50 by ho to malo pomaly zacat prechadzat. Ty sa ries, svoj zivot. Zasa dalsia zenska co jej zivotne šťastie zavisi od nejakeho ... uraka. Sak ho nehaj :D Sak aj ty sa zobud a začni zit lebo citat tvoj pripevok, to jak od pani pedagogickej dozorkyne :) Vies co miluju muzi na mladych stencoch? Bezstarostnost. Uvolni sa a prestan sa prezehnavat aky je on ale ries seba. Nebudem ti davat rady presne co a ako aj ked presne viem co by trebalo robit. Ale zákazy a prisny ton nepomozu. A nechápem co tu pleties nejaku impo. Vlastne ani neviem co ti vadí. Ale mam pocit, ze ty si taka prisna pani co ma drdol a okuliare a kazdeho v dome napomína ???

nestrapnujsa

Clooo
Daj sa liecit, si zatrpknuty stary panic ktory pre vlastnu neschopnost si nedokazal zbalit ani nejaku babu co nieje suca na miss wolrd. Lenze ty asi si z tych muzov co chcu zenu dokonalu krasku ako z modnych casopisov a potom zisti ze take su same zlatokopky.
Rada?
Nehladaj krasku ale zenu s dobrym srdcom! Jasne ze ta co vyzera tiptop ise po prachoch.

Meridian

cloo celkom si ma prekvapil ,že si sa neurazil.
Lebo som ti naložil ,že čo sa z teba vykľuje.,ale nakoniec možno niesi stratený aspoň nie celkom.
Počuj nestretávaj sa z ľudmi čo sú osamotený, lebo potom aj na teba lezie tá istá nemoc.
Nájdu si nejakú zábavku a obklop sa veselími ľuďmi.Rodinu si nevyberieš,ale priateľov si môžeš.
Každý deň sa niekomu prihovorím a poviem ti často až priveľmi sa mi stáva,že keď venujem niekomu čas vidím mu na očiach že mu je príjemne a že som mu spríjemnil deň.Jedine ,že bývaš v čiernom balogu......

clooo

Áno, bohaté paničky, no 60+ ročné, ktoré vycicali z bohatých pracháčov všetok majetok a na staré kolena im prišli na chuť "zajačikovia" či ako sa to dnes hovorí. Aspoň priemerne vyzerajúca (často aj podpriemerne) mladá žena a žena stredného veku nemá o chudobnejšieho muža záujem, resp. sú pre ne títo muži úplne neviditeľní. Všetkých chudobnejších mužov, ktorých mám vo svojom okoli možnosť poznať, sú nezadaní a, samozrejme, naopak.

Meridian

clooo
Prosím ťa netrep.
Bohaté paničky si hľadali vždy chudobných automechanikov.Kto nieje lúzer babu na sex si nájde hocikde.Nieže by som vyhľadával ale keď si sralo alebo skapacina tak to samozrejme nejde.
Ano vzťah plnohodnotný alebo niekoho do koča aj do voza je problém.,ale na sex ?
Toľko chudákov hlupákov navyše sprostých ,že to nemá ani obdoby a nájdu si pochandu akú takú ale nájdu a ty keď niesi horšî tak by si tiež nie%o ulovil, .Koľkozaprdencov má vzťah koľko slobodných nešťastných sklamaných zraniteľných žien behá po uliciach .Na každom kroku za každým rohom obrazne sú ženy čo by radi zachraňovali niekoho čo si nechajú kareláby tlačiť do hlavy.
Len na to musíš samozrejme mať trochu zdravej drzosti nóblesy,byť vtipný nemusíš byť ani pekný ani bohatý a hlavne sebaistý a nie preposratý !!!!!!!!!!!!

clooo

Ja mám 50 rokov a ešte som nemal ani jeden vzťah, nezažil som dokonca ani bozk. A ževraj muži po 40-tke si hľadaju ďalšie ženy, milenky. To si môžu dovoliť jedine a jedine len slušne zarabajúci muži. Teda tí istí, ku ktorým bola šťastena naklonená aj v mladosti, kedy mohli na rodičovské autíčka vábiť samice...

Meridian

Angelika
Ano
Ale nič z toho sa nekoná kedže ja to mám v hlavičke usporiadané....
Po štyridsiadke je spolužitie najlepšie na svete!!!!
Ak samozrejme deti sú odrastené
Fyzicky človek netrpí sexuâlne sa partnery k sebe najviac priblížia....Mne to už netreba každý deň a manželka je aktívnejšia lebo nemá toľko starostí.
Kde by som sa prispôsoboval niekomu inému.
Mnoho mnoho by som vedel popísať ,ale nieje potrebné .Viznelo by to neuveriteľne .
Poznám min ește jeden taký vzťah kde žijú ludia 25 rokov spolu sú to naši známy .Takže nieje to neobviklé.A tiež majú názor ,že život si vie človek užívať v 40-tke lepšie ako keď má 25' naozaj.Mohol by som prednásať o tejto téme ako to je a kde sa robia chyby vspolužití a výchove detí.Ale asi každý si myslí .......