Ked chlapovi po 40 prepne

Príspevok v téme: Ked chlapovi po 40 prepne
Opekanec

Ked chlapovi po 40 prepne a zacne randit a spavat s cudzimi zenami zo zoznamiek. A to sex nezvladal ani s vlastnou zenou, nevladal casto, ani dlho, kvalita tiez za vela nestala.
Co robit? Hanbit sa za neho? Lutovat ho? Kaslat na neho?
Hanbim sa za neho, ze sa sprava ako pubertiak, kde vsetci jeho kamarati buduju byvanie a rodiny, aj oni sa mu smeju a tukaju si na celo.
Aj mi je ho luto, ze ho nejaka milenka vysmeje za ten sex, ktoreho je schopny.
Aj mam chut sa na neho vykaslat, lebo to vobec nie je muz, do ktoreho som sa pred rokmi zamilovala.
Jednoducho akoby mu preplo.
Co by ste robili vy?

PohladZeny

Ja sa s jednym zenatym 40tnikom stretavam uz rok,sex by aj chcel,len mne vadi,ze je zenaty,tak to odmietam.Za ten rok som vsak zistila,ze:aj ked maval aj mava casto chute,strpi absenciu sexu(este ma neposlal do haja co ma prekvapuje ked spolu nespavame aj casto ma zvadza ,doma sex nema)ale,co nestrpi je to ked ho jeho zena stale buzeruje a neprejavuje mu uznanie,vtedy doslova uteka z domu.Tym som chcela povedat,ze ci tam nejde len a len o Vas spolocny pokazeny vztah.Iste,mozno pri inych zenach to je aj o sexe u toho tvojho,ale co ty vies,ci si tam nenahradza hlavne kamaratsku stranku a uznanie.Ked si ho vzdy brala ako impotenta aj ked to tak mohlo realne byt uz tvoj podvedomy postoj dlhodobo mohol pocitovat a citit sa nedoceneny.Kebyze si mala k tomu postoj v zmysle toho,ze ho prijimas aky je,mozno by sa aj viac uvolnil a tym by nebol mozno impotent.ale to uz len teoretizujem :)

Angelika3

Meriadian, aha tak oki :-) pekné keď aspoň niekto sa nesťažuje na vzťah.
ale prípad od prípadu môže byť iný a tvoja by to tak nemusela zobrať.

Meridian

Angelika3
Nežijem v omyle ani náhodou.
Asi som to napísal tak,že neviznel kontext čo som chcel povedať......
Malo to viznieť takto:
Mi z manželkou sme sa mnohokrát bavili na tému nevera atď.Ona mi hneď rezolútne povedala,že neveru neodpúšťa ani keby......lalala....hej?
Ja ju poznám a viem ,že v tomto je naozaj taká atď.(neskúšam ju )
No a keď má niekto (40-tnik) svoju skúsenosť ,že aj tá jeho to hovorila ale keď sa stalo ,že odchádzal od nej tak ho prosila a bla bla
Nebudem ho predsa presviedčať aká je moja manželka a už vôbec porovnâvať z niekým iným.
Tak som povedal že mi to mal o mojej manželke že by bola taka ako jeho povedať dávnejšie nežil by som v omyle a v strachu že mi neodpustí.....
A tak žijem v domnení že by mi neodpustila a tak sa nepokúšam hladiť hada bosou nohou.
Viem mohol som ti topovedať dvomi vetami ,ale to ja nedokážem.

popravde

Chyta ho druha puberta ci akor kriza stredneho veku
Muz si vtedy uvedomuje ze starne a uz nieje ten mladik co byval a vtedy chce dobehnut zmeskany vlak.
Chce si dokazat ze este vie balit zeny a je neodolatelny pre ne.
Opak je vsak pravdou. V posteli to uz niesu ti samci co boli aj ked sa natrepu viagrou a inymi ejakulatormi casto im potom stupa z nich tlak a chyta srdcova mrtvica.

Meridian

Myslím si že ludia ak sú vo vzťahu sa málo zaujímajú o toho druhého.Nemôže dnes človek po štyridsiadke povedať,že sex bol tabu ! Ano keď sme boli úplne malý ano alebo éra našich rodičov ,ale mi čo máme cca 40-niečo tak....Z pohľadu dvadsať ročných sme asi starý ,ale ja si taký nepripadám.Proste ide o to že napr chlap sa mâlo zaujíma o ženské pocity .Teraz si nejeden povie aha tento sa líška ženskému pokoleniu ,alebo niečo si prečítal o citoch .....Ano líšam sa lebo ak sa budete aj vy líškať dostanete odmenu v podobe priazni záujmu sexu pochopenia .Keď vâm išlo o prvý pich ako ste lietali okolo kvetinky !
Prečo sa chlapy sťažujú,že prvý rok dva to klape v sexe excelentne a potom sa niečo pokazí ?Teda chlap si to myslí že to čo si doniesol domov sa pokazilo....Kedysi sme boli doma zvyknutý ,že keď sa niečo pokazilo -tak sme sa to snažili opraviť dnes to vyhodíme a kúpime druhé.Zase to chvíľu funguje na 100% ale ak sa o to nestaráš správne znovu sa to pokazí.
Vo vzťahu ako to tak býva prídu aj starosti deti domácnosť,účty,peniaze .
Taknejak je to podelené žena je doma na materskej muž robí vkameňolome aby zarobil.
Teda muž pracuje a keď príde domov je unavený aj keď nerobí v kameňolome.
Lenže tu nastáva prvý problém.
Žena bola celý deň z dieťatkom alebo max na prechádzke z kočíkom kde stretla zase len ppdobnú mamičku z kočíkom.A tam aké mu dávate mliečko a spinká poobede a akú má stolicu.....Samozrejme výmena informácii je viac ako potrebná ,ale keď príde muž domov potrebuje nazrieť aj do iného sveta porozprávať sa posťažovať ,pohladiť pomôcť z dieťaťom a neposlednej rade pochváliť ak niečo navarila.Chlap má toho dosť z práce a chce si odpočinúť a večer chce sex a ak nemá byť sex tak aspoň sa vyspať ! Rozprávať sa ? Načo keď nije sex spime ráno idem do roboty !(kameňolomu)

Angelika3

Meridian a vedel by si mi prosím povedať, prečo máš pocit, že žiješ v omyle s tou tvojou? Zvyk, alebo v čom je to?

Zuna7

40-tnik, - zo svojej prvej ženy si spravil chuderu, aspoň podľa rečí na tomto fóre, zo seba majstra s receptom na život. A to ťa nectí. Pokiaľ ti prvé manželstvo nevyšlo, týkalo sa to žiaľ oboch. Vždy oboch. Ak ťa prevalcovali city k tvojej terajšej, druhej manželke a spoliehal si sa na výrok svojej prvej - že ti neveru neodpustí... no neviem. Obávam sa, že ťa žiaľ osud dostihne a vráti sa ti to čo si spôsobil. Je možné, že aj ty budeš prosiť. Je dôležité, aby bol človek šťastný, to hej, ale nikdy nie cez bolesť spôsobovanú druhému. Dá sa to aj inak. Rozvážne a citlivo. Nič nie je čiernobiele. Ale toto pochopí snáď len ten Meridian.

Meridian

analyzator
Z tvojho príspevku je hneď vidieť ,že sa vyznáš v ženách pravdepodobne máš za sebou mnoho vzťahov a tým pádom ani skúseností nieje málo.
Pripadám si pri tebe ako škôlkár kedže mám len jednu ženu 27 rokov ,keď vieš dávať takéto rady okolo seba určite si obľúbený v mužskom kolektíve hlavne v tom kde sú junci ktorý ťa dokážu počúvať ! Takým ako ty patrí dnešný svet a rozhodne aj tomuto svetu vhodné dievčatá.Držím ti palce nech ti stojí aspoň toľko -koľko vieš o tom rozprávať.

analyzator

Pekne sa rozbehla debata. Skoro každá žena končí v príspevku v posteli. Alebo sexe. Hoci na tému dĺžky penisu jej stačí aj 6 cm. Hi. Teraz žrebec. Ten má dobrých 30 cm. Ja by som ohodnotil tzv.starého ako hrdinu. Ide podľa Pierra de Coubertina, nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa.. A on ak je zdravý, má pred sebou ešte 20 rokov kvalitného sexu. Samozrejme so ženou. Nie s kobylou. Hoci je známe, že jeden kohút stačí na 10 sliepok, ale 10 chlapov nestačí na jednu ženu.Problém je aj s rozmýšľaním. Chlap podľa žien uvažuje tým, čo má medzi nohami. Aspoň niečím. Žena má aj tam len prázdnu dieru Máj tam len vtedy kúsok rozumu, keď jej chlap vloží. Škatuľa v určitom veku tiež stráca citlivosť a naozaj treba drieť. To je ale dnes ošetrené umelými vtákmi. Veľké, malé, voňavé. A keď už si hrdou vlastníčkou, jesto čo vložiť, treba iba priradiť k nemu pekného suseda, kolegu z práce, herca, tajného milenca o ktorom roky snívam a ma neskutočne vzrušuje, priťahuje.
Tak ako tu niektorá napísala viesť svoj šťastný, vzrušujúci sexuálny život. A závidieť starému. Poprípade si pýtať radu od kolegýň na fóre. Bude ich hojne a fundovaných. Bola by dilema kúpiť viagru. Ale škoda peňazí, doma nepomáha a pri curve netreba. Problém je len ten, že impotentov si ženy vyrábajú doma samé.

vsehomir

Znacna cast to vobec nepochopila: on si nenasiel milenku, len sa chodi vytriast k predajnym slecnam. To nie je nevera v pravom slova zmysle, je to len riesenie pudov.
Opekanec: mozno ta ma stale rad, len ty uz si v posteli asi zlomila palicu a on este nie, tak to riesi takto. Tu ta boli hlava, tam sa ti nechce, odmietas ho a zrazu sa cudujes, ze chodi sulozit inde. Ja sa necudujem...
Slobodna: ci mu milenka stala za dom auto a polovicu uspor? Takto zmyslaju len zlatokopky. Sikovny chlap si zarobi na novy dom aj nove auto a aj tie uspory vytvori znova. To len (niektore) zeny potrebuju z chlapa vyzmykat co najviac, lebo vedia, ze vlastnymi schopnostami to nedosiahnu. Ani desat domov nevyvazi tu pravu...