Ked chlapovi po 40 prepne

Príspevok v téme: Ked chlapovi po 40 prepne
Opekanec

Ked chlapovi po 40 prepne a zacne randit a spavat s cudzimi zenami zo zoznamiek. A to sex nezvladal ani s vlastnou zenou, nevladal casto, ani dlho, kvalita tiez za vela nestala.
Co robit? Hanbit sa za neho? Lutovat ho? Kaslat na neho?
Hanbim sa za neho, ze sa sprava ako pubertiak, kde vsetci jeho kamarati buduju byvanie a rodiny, aj oni sa mu smeju a tukaju si na celo.
Aj mi je ho luto, ze ho nejaka milenka vysmeje za ten sex, ktoreho je schopny.
Aj mam chut sa na neho vykaslat, lebo to vobec nie je muz, do ktoreho som sa pred rokmi zamilovala.
Jednoducho akoby mu preplo.
Co by ste robili vy?

Meridian

40--tnik um mal si mi to povedať skôr žre ženy sú také mo¢no by som sa nedal oklamať.už je trochu neskoro Takto žijem v omyle ale nevadí po tak dlhej dobe čo sme spolu máme tak veľa spoločného ,že zase by som si hľadal asi takú istú akú mám a porovnával by som .

40-tnik

Slobodna, praveze uz som mal poucenie, co si mam na zene vsimat, aby sa mi to z dlhodobeho hladiska nestalo. Predtym som nemal take skusenosti, zenil som sa ako 20-rocny a prd som vedel o zivote a spravani zien. Nechcel som sa rozviest, drzal som 20 rokov v manzelstve, tiez som nechcel mat status rozvedeneho, chcel som to na cely zivot. Nechcem zachadzat do podrobnosti, ale tato zena, co mam teraz je uplne ina, nechcem 2x vstupit do tej istej rieky. A neplanoval som mat milenku, ale nepoznas ten pocit, ked niekoho stretnes, spiznavas ho, branis sa tomu, co medzi vami vznika, davas do toho rozum a zmysel pre povinnost a zrazu sa to po case cele aj tak obrati, ze tie city sa tak prevalia, ze si nepomozes. Hovorim, neodsudzuj inych, ak si to nezazila. A poznam vela kamaratov, ze im to uz s tou druhou po pouceni s prvou vyslo, lebo hladali inak a mali uz zivotne skusenosti. Drzim ti palce, nech ti to vyjde s jedinym tym pravym.
A este nieco, vy zeny ste take, ze vydrzite s partnerom aj ked vam nevyhovuje, nechate sa ponizovat, vydrzite hrube spravanie kvoli tomu, ze nechcete mat status rozvedenej, ze kvoli detom, z obav, ze uz mate svoj vek a nik vas nebude chciet, ze ostanete same - poznam 2 take zeny z okolia + moju mamu moj otec mlatil ako zito, chlastal, mal frajerky, ze som jej az ja sam vravel, ze preboha, nech sa rozvedie a ona, ze tomu nerozumiem. Vy zeny vztah vidite inak, hlavne ked je dlhodoby - zvyknete si, vydrztite to a radsej trpite, akoby ste sa pokusili urobit same seba stastnymi.

40-tnik

Slobodna - ano stala a aj za viac ak mam byt uprimny. Jednoducho sa clovek moze dostat do situacie, ked ho to prestane z roznych dovodov bavit s manzelkou a nepomoze tomu uz nik. Mam znovu chut do zivota, viem znova prezivat statstie. A nebolo to rychle, zbrkle rozhodnutie, tiez som dlho uvazoval a zvazoval, lenze ked stretnes niekoho s kym si zrazu rozumies ako s nikym a pochopis, ze si doposial v podstate poriadne nezil, tak sa rozhodnes inak, ako sa ocakava od ludi okolo teba. A je mi uplne jedno, co pises z tvojho pohladu. Nepoznas ma a za to, ze sa clovek rozvedie, neznamena, ze je ten zly.

Slobodna

To ti ta milenka stala za dom, auto a polovicu uspor? Sa cudujem, ze prosila, takych ako ty najde na kazdom rohu aspon 100.
Ale takych ako Meridian ... ;-)
Lebo nie je umenie byt kkt, to dokaze kazdy.

40-tnik

Meridian, moja zena mi tiez vzdy strasne moc tvrdo tvrdila, ze by mi neveru nikdy neodpustila. Spoliehal som sa na to a ked som si nasiel milenku a povedal, ze od nej odchdzam vo vidine, ze ma kopne medzi nohy a som free, tak obrovsky sok a zacala ma strasne prosit, aby som ju neopustal, ze ona mi vsetko odpusti, len nech som s nou a dokonca, ze mozem mat aj milenku nadalej ak chcem...
Obrovske problemy mi robila, kym som sa rozviedol. 5x bol sud, furt nieco vymyslala a to som jej dobrovolne nechal dom, auto a polovicu uspor. Zeny su strasne take emocne vyhrazajuce sa, ze si tu situaciu nevedia predstavit a su velke hrdinky a potom sa zlomia ako sparatko, ked su v nej. Zrazu to neplati, co predtym tvrdo vehementne tvrdili. Vyskusaj si vymysliet, ze mas milenku a uvidis, budes velmi prekvapeny z jej reakcie...

Meridian

Baby máte to ťažké aj keď som ja chlap súcitím s vami.Ono niekedy sa môžete aj rozkrájať vidím to všade hormóny sú hormóny chlapcom to riadne švitorí.
Určite pomôže keď sa ludia o seba viac zaujímajú .Vzťah sa formuje a buduje počas celej dļžky trvania..Ak majú ludia k sebe blízko spzorujú aj drobné odchylky vo vzťahu signâly že sa niečo deje.Vtedy treba zmobilizovať všetky sily a rázne zakročiť!To je ako z detmi keď sa o ne rodičia menej zaujímajú veľmi lahko môžu skĺznuť .....
Veď keď mi príde dcéra domov a zaleze do izby nepríde ani pozdraviť a vidím ju až na druhý deň.....to nieje v poriadku a podobne je to vo vzťahu nevravím upodozrievať alebo špehovať myslím chrâniť si pozorovať signâly ale nato treba mať rozvinutú komunikáciu samozrejme a nie jeden tukať do mobilu alebo .......
Vždy sú vo vzťahu dvaja na všetko...

Radika

Tak je to cista katastrofa!... A cim viacej rokov, tym horsie... Ale je vseobecne zname, ze muzi prezivaju v dospelosti druhu pubertu a ta je vela krat este horsia ako ta v dospievani!..

Slobodna

:-)) lebo si neratal
Mozme teda povedat, ze neverou nam je dane znamenie, ze niekde na nas caka lepsi chlap a byt vdacny tej, ci tym, ze nas ho zbavili?