Malé prsia sú najkrajšie pravda alebo klamstvo

Príspevok v téme: Malé prsia sú najkrajšie pravda alebo klamstvo
Nikyy

Ahojte, mam 22 rokov a mam veľmi malé prsia (A) . Hrozne sa zato hanbím a trápi ma to. Ale moj priateľ(sme spolu už rok a pol) mi stále tvrdí že sú nádherné a že by nechcel večšie veľmi rad ich bozkáva aj chytá a všetko . Ale ja mu moc neverím ved mužom sa predsa ľúbia veľké prsia prosím hlavne o názor mužov. Rozmýšľam aj nad plastikou ale on ma ohovára že to nemám robiť

velkececky

zlatinko bud rada že máš malé, nemáš problem s oblečením, nemusíš si koli ceckom kupovať tričko veľkosti XXL, lebo S cezcecky nedáš..
stačí ti trojuholnikova podprsenka, pripadne taka tielkova, nič ti neskáče pri behu, ked športuješ,.. ja plánujem druhý krat isť na zmenšenie, mam opačný problem.. cecky som mala už v 15 rokoch asi 6ky, v 19 som bola na zmenšení mala som dvojky B,... a vplyvom hormonov alebo čoho, ich mam po 10 rokoch o 2,3 čisla vescie ako mechy, asi D,E , takze idem na druhu plastiku, a tentokrat uz nulky chcem aby mi uz nikdy nenarastli, nech ich odstrania alebo čo..
takže bud šťastna že nemáš taketo problemy..

drevolub

veru je to tak, a co by si chcela mat? velike dudy a bolest chrbta? ver frajerovi a nemaj stavy. male prsia = pekne prsia. fakt. moja polovicka ma sice take PDR (presne do ruky, a je to velkost ktoru preferujem, lebo mam tak akurat ruky velke), ale vobec by mi nevadilo aj keby bola chuda a uplne plocha. ja viem ze vsetci chlapi furt melu o co najvacsich ceckoch, ale mne sa to vyslovene nepaci. tak nepocuvaj inych a daj na priatela :))

naivny

ja nemám utkvelú predstavu, aké prsia by malo mať dievča, s ktorým budem mať vzťah. Jasné, že sa na ňu pozriem, ale ide o celkový dojem z nej, a nie o prsia. Ak niektorému chlapovi vadia na žene jej malé alebo veľké prsia, tak to mu nevadia prsia, ale ona celá, lebo ju rád nemá.
Tiež si myslím, že by si nemala ísť sa kvôli tomu operovať. Je to zákrok do zdravého organizmu a navyše drahý a starosti okolo toho. Proste si myslím, že by si si nemala robiť starosti navyše s takýmto dačím. To fakt nemáš iné starosti?

dobreuz

Veľkosť pŕs nie je vobec dôležitá, chudé dievčatá majú malé prsia. Celkovo majú nízke % tuku tak logicky ho nemajú ano v prsiach.

Jajaale

Nemaj mindraky koli prsiam, preboha. Aj s malými prsiami môže byt žena šťastná! Takze skôr si daj doporiadku svoje komplexy, a ver svojmu priateľovi. A toleruj sa. A akceptuj sa. A nauč sa mat sa rada. Peace.

joko304

tiež sa mi páčia malé prsia... je to normálne, každému sa páči niečo iné, v prvom rade sa s nimi musíš asi vyrovnať ty ...