Malé prsia sú najkrajšie pravda alebo klamstvo

Príspevok v téme: Malé prsia sú najkrajšie pravda alebo klamstvo
Nikyy

Ahojte, mam 22 rokov a mam veľmi malé prsia (A) . Hrozne sa zato hanbím a trápi ma to. Ale moj priateľ(sme spolu už rok a pol) mi stále tvrdí že sú nádherné a že by nechcel večšie veľmi rad ich bozkáva aj chytá a všetko . Ale ja mu moc neverím ved mužom sa predsa ľúbia veľké prsia prosím hlavne o názor mužov. Rozmýšľam aj nad plastikou ale on ma ohovára že to nemám robiť

Hektorik

Jej postoj keď si bude hovoriť ze oňu nikto nezavadi a take tak nič stoho dobre nevzijde. Stavím sa ze je minimálne v jej blízkosti 10chalanov co by ju určite aj chcelo ale preto ako sa berie sama seba onej ani nevedia

dobreuz

„Antisex už podľa nicku vieš prečo nikoho nemôžeš stretnú je to postoj.“ Asi som nepochopil či postoj spoločnosti alebo jej postoj...

Hektorik

Malé prsia sú top! Mam priateľku ktora ma jedničky a nemôžem si ich vynachváliť. Vždy pevné a akurát do ruky. Baby prosím vás nestresujte koli prsiam v podctate je jedno aká veľkosť hlavne že vám to ne ničí zdravie. Antisex už podľa nicku vieš prečo nikoho nemôžeš stretnú je to postoj.

Antisexx

Zaujimave. S nazorom, ze male prsia su fajn, som sa stretla len tu na fóre. A viem presne ako sa citis, ja keby ma chalana, tiez by som mala take pocity ako ty ale o mna nikto nezavadi pre mnohe iné dovody takže take pocity nastatsie nebudu :D

Mareos

Bože môžeš byť vďačná! Malé prsia sú to najkrajšie čo môže byť! Čo by som dal zato keby moja žena mala také. Pre upresnenie ma 4ky

Nikyy

Ďakujem za všetky odpovede ale aj tak stále sa zato hanbím a niesom si istá ci to aj môj priateľ myslí vážne. Chcela by som sa ešte spýtať či tu ma niekto podobný problém.