Malé prsia sú najkrajšie pravda alebo klamstvo

Príspevok v téme: Malé prsia sú najkrajšie pravda alebo klamstvo
Nikyy

Ahojte, mam 22 rokov a mam veľmi malé prsia (A) . Hrozne sa zato hanbím a trápi ma to. Ale moj priateľ(sme spolu už rok a pol) mi stále tvrdí že sú nádherné a že by nechcel večšie veľmi rad ich bozkáva aj chytá a všetko . Ale ja mu moc neverím ved mužom sa predsa ľúbia veľké prsia prosím hlavne o názor mužov. Rozmýšľam aj nad plastikou ale on ma ohovára že to nemám robiť

Skusenostmoja

Ja som tej m9jej tiez chvalil male prsia, i ked som samozrejme ako kazdy chlap tuzil po vacsich, len som vedel, ze by ju to ranilo, ak by som jej to povedal, lebo kamarat to po case svojej povedal, ale tak, ze ju velmi miluje, ze ho vzrusuje, ale ze ma rad velke prsia, no a ona sa urazila a bolo po vztahu. Zenam sa nema v tychto veciach hovorit pravda, lebo oni su na prsia velmi haklive. Aj kebyze sa vam nesmierne paci jej teli, zadok, tvar, vlasy, pery, oci, pokozka, suska atd. a poviete, ze jedina vec su male prsia, tak ona zabudne na to ostatne a ste v pecku. Ale ako citam, tak to tu chlapi dobre vedia ;)

dobreuz

Petroneta myslel som to skôr v tom zmysle že prsia by som dával čo sa týka až na posledné miesto. Inak najviac sa mi páčia hnedé oči aj vlasy u dievčat :D ale to je jedno, samozrejme povaha je na prvom mieste a nikto si nevyberá aké bude mať oči/tvár/pery/prsia atď...

Velkoprs

Petroneta, no neviem, ci by zene stacil 2 cm velky penis a dokazala by chlapa s takym milovat a zit s nim bez sexu alebo iba oralnym a prstovym uspokojovanim. To iste zeny, ak maju male prsia, tak im ich chlapi budu neuprimne chvalit, aby aspon o to malo neprisli. Tiez som to iste robil.

petroneta

otázka na baby: aké rozmery má mať pekný penis? Akú dĺžku, akú hrúbku, aký presný tvar?
To len taký ekvivalent k prsiam.
Alebo aké vlasy sú najkrajšie na svete: blond, hnedé, alebo čierne, či ryšavé, alebo ostrihané dohola? A aké oči?
Lebo téma prsia je rovnaká ako toto.
.

dobreuz

Hodnotiť výzor podľa pŕs je odveci. Kebyže hodnotím výzor baby tak sa pozerám na oči/tvár/pery a nie prsia.

Alexa4845

Prečo si niekto myslí že môže hovoriť za každého a nadávať na postavu iných ľudí? Každému sa páči niečo iné, a aj keby sa tvojmu priateľovy zo začiatku páčili väčšie som si viac ako istá že sa mu páčiš taká aká si pretože si to ty a nie preto že sa s tým “zmieril” každý človek či už žena alebo muž s hoci akou postavou, každý je svojim spôsobom krásny

Kontr0lor

Najhoršie je ak mladé dievčatá si nechajú natlačiť do hlavy, z internetu, reklamy a podobne, že majú mať veľké prsia a potom šetria celé výplaty aby si ich zväčšili. Nie preto, že by chceli ale aby sa akože páčili. Ale je to hlúposť, tak ako sa niekomu páčia štíhle, niekomu bacuľky tak isto sa každému páčia iné prsia. Takže je to čisto subjektívna vec, a hanbiť sa za to je najväčšia chyba.

Klaudi1989

To vôbec nie je pravda! Chlapom sa viacej páčia také menšie! Ani ja ich nemám nejako extra veľké a môj muž je spokojný. Tiež mi veľa krát povedal, že by väčšie nechcel!