Príliš bolestivý prvý sex

Príspevok v téme: Príliš bolestivý prvý sex
CoRobit

Neviem mať sex. Mám 20 rokov a s priateľom sme sa o to pokúsili zatiaľ 4krát ale hrozne to bolí. Dokáže do mňa vniknúť tak 1cm aj to bolí ale to sa vydržať dá. Ale potom je to neznesitelná bolesť, vyhrknu mi slzy a tým to skončí. Pritom zvlhčená som dosť. Skušala som sa aj uvolniť ale keď nastane tá bolesť tak sa nedá tak dobre uvolniť. Čo máme robiť? Nechcem o to prísť operačne. Myslíte že pomôže lubrikant? Skúsali sme to už vo všetkých polohách, najviac to bolí pri misionárovi. Bojím sa že nedokažem mať sex a že nám to raz zničí vztah ...

Markohudak

Podľa mňa okolo toho robíte veľkú vedu. Ja som si svoju položil na kraj postele aby som sa mohol riadne zaprieť. Chvíľku som ju hladil a keď sa uvoľnila tak som nečakane vnikol dnu. Trochu zastonala zamračila sa keď som bol dnu chvíľku som počkal potom vytiahol pobozkal a mohli sme pokračovať a povedala že to nebolo až také hrozné ako sa bála

CoRobit

Vďaka za dalsie prispevky. Tak my oral neuznávame, tak k tomu sa nebudem vyjadrovat ale so zvlhnutím nemám problém. Budeme skušať dalej a som rada že je panic, takych si vážim omnoho viac a nevadí že je neskuseny ved zabiť ma to nezabije. Raz to vyjsť musí ;)

Zdeninka

Podľa mňa doktora netreba. Len máš tuhšiu panensku blanu. Ako bolo písané nižšie pekne sa mu nastav od zadu a bude to coby dup. Len nepodcente predohru nech sa chlapec snaží! .)

padam

Sofiaella: no, tak, co ja viem, asi nepride, ale rad by som aby to tie ubohe dievcata bolelo co najmenej. len teda ozaj tam najviac zavisi od toho aky mate ten hymen.
Russell: ved to je normalna vec. aj v zamestnani chcu malokoho bez praxe lebo to asi bude robit zle. a teda ja si viem predstavit ze pre vela holiek moze byt neskuseny chlapcisko turnoff. a potom vyplakavaju po internetoch a po kamaratkach ze prvy sex bol trapny a bolelo to.

akinom007

Ja tiez myslim ze by si to mala prekonat a vydrzat potom uz bude dobre. Ak by bol sex aj nadalej bolestivy riesila by som navstevu gyn.
Treba uvolnenie dlhu predohru lubrikant a vydrzat.
Ja som vo vela veciach ina a akoby opacna mne sa vsetko deje naopak:D ale poviem Vam mna prvy sex nebolel vobec ale absolutne vobec ani som nekrvacala proste nic, ale mali sme pred tym vinko, a predohru taku ze asi pol hodinova lizacka :D :D :D

Adam323

Dievča ničoho sa neboj boli to len pár minút pár chvíľ oproti celému životu. Akeď to zvládneš už potom si to budeš užívať. Ja som mal tiež pannu a bolelo ju to aj plakala ale len prví druhý krát a teraz už je to perfektne