Nikto ma nemá rád

Príspevok v téme: Nikto ma nemá rád
Emma20

Doma to boli odmalička iba nadávky, výčitky, bitky. Mama ma nenaučila milovať, vždy ma za všetko bila, je posadnutá peniazmi. Nedá sa s ňou normálne porozprávať, vždy si myslí, že iba ona má pravdu a nikto iný. Vždy musí byť všetko podľa nej. Vybrala mi školu, všetko riadi. Nikdy som nemohla chodiť na žiadny krúžok, hrať na gitare ktorú som chcela roky, nikdy som nemohla lyžovať, ísť na výlet. Vždy ma väznila doma. Je to držgroš, je chamtivá, lakomá, zlomyseľná, zákerná. Stále ma ponižuje. Už nevládzem. Nemám kam ísť, nikoho okrem nej nemám. Neviem poriadne komunikovať s ľuďmi, ktorých nepoznám. Vždy mi vravievala, že každý mi chce len ublížiť a ja sa vždy akurát strápnim. Každý deň plačem, chcem umrieť a už to nezažívať. No vždy to nejako prejde a ja takto prežívam. Nemilovaná, nechcená... úplne na dne, na pokraji zúfalstva. Ako sa pozbierať? Ako začať žiť? Ako si plniť sny? Ako od nej ujsť... prosím, má/mal tiež niekto matku tyranku? Ako ste to riešili. Nepíšte mi odísť... Nikoho nemám, nie je kam. I keď viem, že to by vyriešilo... asi všetko :( alebo slučka... 21 rokov

klaricia

len v ziadnom pripade ziadna slucka! to nech ta ani nenapadne! skus skor riesit to, ze kde by si sa mohla prestahovat aby si od matky isla prec.

noc

Somtvojedvojca, si sikovna baba, moc ti drzim palce, aby si bola stastna a robila len to, co ta bavi a co ta nebavi, nemusela robit dlho. Napisala si to velmi povzbudivo a tak ako to je.
Ak sa mozem opytat, aky je ciel tej erotickej masaze? Ten chlap sa musi urobit pomocou ruk ci co vlastne?

SomTvojeDvojca

Tantra nezahrna sex, je to len eroticka masaž. Vykonavaju ju zväčša študentky, tam kde som bola ja chcu LEN študentky, čo sa o seba staraju, nefetuju a pod., je to v krasnom prostredi, môžu kedykoľvek odisť, kedykoľvek prísť a vyskúšať si to. Ziadni hnusni pasaci, žiadne vulgarizmy, iba slušni zakaznici. Na dverách je priezor - nikdy ta nepustia nikomu, koho poznaš (ak by sa to stalo). Nemyl si to s niečim od cesty. Je to diskretne, bez akehokolvek sexu a zarobiš si uplne rovnako. Platia ti za mladosť a pekny vzhlad. To je všetko. Mimochodom, je lepšie byť na svojom, ako si platiť najom. To už nech si takto našetri nejaku zalohu a potom nech to robi popri normalnej praci a byt nech si radšej KUPI. Aj ked sa teda zadlži...

dobreuz

SomTvojeDvojca ale zase ju netreba nahovárať aby zo seba robila prostitútku. V nejakom malom meste môže zohnať lacný byt alebo prenájom... Ale s tým súhlasím, jej matka má obrovské komplexy.

SomTvojeDvojca

Tvoja matka to robí preto, že ti závidí min. mladosť a plodnosť či to, že o nu už nikdy nebude taký záujem ako o teba. O kráse nemôžem povedať nič - nevidela som ťa, ale verim, ze ziadna žena nie je škareda, iba chudobná a že všetky nedostatky sa daju odstranit posilkou a plastikami.

Preto ti ničí sebavedomie. Je to zatrpknu pi..., ver mi, aj ja mam taku mater, lenže v spoločnosti je tabu o nich takto hovorit, stači si dat do google "narcisstic mother", moja zničila život sebe tak, ze si vzala primitiva, nerozviedla sa, aj ked jej robil zle a cely život žila podla fararov. A doteraz nechape, ze ta jej viera je povodcom 90% jej problemov. A ano, existuje korelacia medzi nedostatočnym vzdelanim a nachylnosti nevypadnut z tejto indoktrinacie. Ale je to jej život. Len ona nevie zniesť, že by som sa mala lepšie ako ona.

Moja matka je strasna katolibanska moralistka, často volava so sestrami a ohovara koho môže. Najviac vlastne deti. Uz davnejšie som prestala chodit do kostola a ona ako spravny nedelny krestan mi pride každu nedelu pripomenut, aky mam tazky hriech že nejdem do kostola. Hlavne, že jej klebety su uplne nepodstatny hriech, však ? :) Katolibanci, ak ma čitate, je špecialne miesto v pekle pre vas, čo sa len pohoršujete nad inymi a hubu mate vkuse pripravenu na klebety.

Našla som si priatela a chodievame občas na vylety a ona mi vždy po nich spravi 3dnovu prednašku aj s jej sestrou, že mam byť čista, že sa mam vydat, ze s nim nemam spavať, že to je hriech a že nech idem na spoved. A to mi ony PRIKAZUJU. Teda snažia sa, ale ja ich mam ťažko v pizzi. A to mám 22. Študujem na VŠ, denne š., celý tyzden som v škole, predposledny roč.. Tatinko neplati, ona zarobi min. mzdu, teda chodi si do prace len 2-3 dni do tyzdna a zvyšok sa stazuje tete do telefonu ako ju všetko boli, ako je zničena, sama si určuje rozne diagnozy ale doktorovi nejde.

Zarabam si nemoralne. Tantra. Ak si pekna, chod do toho aj ty, netrapoš niekde za po-sr-ate 3€/hod. nemusis mat velku rit a kozy, ja mam kozy Ačka a nikto mi ešte nepovedal, ze su zle, naopak. Stači prijatelna tvar a štihla postava. V salonoch len vyuzivaju, lepši je byt. Tam ta zadara aj ubytuju. Alebo skus sugardate.eu. Tam si vyberieš jedneho staršieho muža a precestuješ s nim cely svet, splni ti každe prianie. A pamätaj, že tvoja matka neustalym ponizovanim len chce dosiahnut, aby si si neuvedomila svoje šance. Neexistuje nič žiadanejšie ako mlada pekna žena. Muzi chcu byt bohati nielen kvoli moci a statusu, ale aby si take ženy mohli dovoliť. Cize ich vlastne ovladaju ony.

Btw, trepete jej tu pizzoviny. Ja som napr. z BA a tu je najom pekne drahy. Plus ja ešte študujem, nemam čas na normalnu pracu a všetky normalne brigady su na H platene. Byty su drahe a este ich zdrazuju, to ti tu stare generacie trepu pizzoviny lebo oni dostali byty aj všetko za par šupov pripadne zdedili od rodičov a dnes sa mladi musia zadlžovať na cely život a deti si tiež nemožu dovolit.

Nepočuvaj ani tych, čo radia dobrovolnictvo, darovanie krvi a pod. Ok, môžeš, ale nestracaj čas dobrovolnictvom, dnes treba myslieť len pragmaticky a racionalne, rozumne vyuzit čas, všetko je o peniazoch a krase, a ty to dobre vieš. Tvoja matka si na tebe len lieči komplexy, ja uz viem ako na nu, ignor, pusti si na plne pecky Rytmusa, aj ked ho nemaš rada, tak vypadne z tvojej izby. Kym doštudujem tu musim ostať, potom uvidim.

Čo sa tyka sebavedomia a sebadovery - viem že ti ich mater (ako aj moja) zyebala až na dno Dunaja, takže tu su moje rady: každy den si daj male lahke ciele, ktore vieš bez problemov splnit a spln ich. Urob si nejake dobre zvyky. Ak si to nevieš strazit, daj si vzdy budik na ten čas, kedy chceš robit prospešnu činnosť. Napr. každy den sa nauč par novych AJ slovičok. Alebo si zacvič. Budik pomaha, naozaj. Cvičenie ti doda sebavedomie. Bicykel, korčule, alebo čisto beh. Nemusis minat na posilku. Chce to len pevnu volu a ja viem, že to je najtazšie. Lebo človek niekedy je tak znechuteny, ze chce len prelezat cely den a už nebyť. Ale spomen si na svoje sny a tužbu pri nej nebyt - nech su ti tieto motivaciou! Je to tvoj tiket z toxickeho prostredia. Z tantry by si si našetrila nejake peniazky na pekne oblečenie a lepšiu kozmetiku aj kaderničku - ver mi, tieto veci robia vela. A pred ludmi - fake it till you make it. Tvar sa sebavedomo. Ak aj nie si, tvár sa tak. Davaj si pozor na držanie tela, aby si ludom pozerala do oči, sleduj sebavedomych a napodobnuj ich, obliekaj sa do toho, v čom sa citiš dobre a pekne.

A ver, že len človek čo ta miluje, si do teba nekopne, ked si zranitelna. Zranitelna si, ked si finančne zavisla. Urob všetko preto, aby si nebola zavisla. Ak mozes, chod aj nemoralnou cestou, je ovela rychlejšia. Tvoja mater, ked bude stara a nevladna tak sa jej to vrati, ked si na nu už ani len nespomenieš. Ale potom jej vrat aspon to, čo ti dala. Ak najlacnejšiu stravu a pribytok, to iste jej daj aj ty, lebo to si zasluži. Ale nič viac.

Ver v lasku a to, ze si ju zasluzis. Neočakavaj ju dychtivo, lež radšej pracuj na sebe a tom, aby si si splnila všetky sny. Laska ti pride sama, ked budeš vedieť byť sama so sebou stastna a spokojna. Držim palce, moralistov nepočuvaj, život maš len jeden! a je TVOJ.

ahjaj

a nie je mama taká po smrti otca? Samozrejme, že chce výplatu, veď spoločná domácnosť to si užívaš aj Ty. Aj tak by som išla hoc do podnájmu a zabezpečila si samostatnú existenciu. A mame by som nedávala celú výplatu, ale iba určitú časť.