Ktorí kandidáti na prezidenta SR sú proti potratom?

BJ_2

mickey21 - ja sa budem rozhodovat do poslednej chvile, fakt rozmyslam aj na harabinovi, ale niesom s nim spokojny. kalkulujem fakt podla toho, ze to je najmensie zlo, lebo som urcite proti liberalnemu odpadu, a tak tam vela moznosti nieje. Ale zvazujem moznost aj nevolit, z trucu. To uz som spravil aj minule. Politika je neskutocne svinstvo, chce sa mi zvracat.
A citoval som ti slova Jezisa. S ktorymi co sa tyka manzelstva, a nazorov ako sa ma v zivote spravat a narabat s laskou, suhlasim. To , ze su zapisane v Biblii, je len jedna z moznosti, lebo to tam dali. Dali tam aj mnoho ineho s cim nesuhlasim. Aby som ti to vysvetlil, mna zaujima len to, co hovoril Jezis. Napriklad svaty pavol ma nezaujima, s nim nesuhlasim. Teda, ono to bolo v skutocnosti napisane na historickych zvitkoch. Ja ale citam aj tie, ktore do Biblie nezahrnuli, ci ako ti to mam povedat. NIeje to teda o Biblii, ale o slovach Jezisa, ktore pouzili aj do Biblie. Takze Bibliu tu na mna nevytahuj, ja sa nou fanaticky neriadim. Aj tak bola spisana zo starodavnych zvitkov, ale mna zaujimaju aj tie ostatne, co sa tam nedostali. Niesom fanatik ze berem Bibliu za svoj idol, neboj, ale co sa tyka nazoru na svatbu, a to, ked mam uz deti, ze nemam plodit dalsie s dalsou zenou, tak za tym si stojim, a spravi to len bezcharakterny clovek, hajzel a sebec.

mickey21

BJ, bilbia, to vazne? on pisal, ze ho zena podvadzala, ale to fakt nieje dolezite, moralny priklad? kto je tam moralny priklad? :D vies kolko svinstiev na neho povymyslali media? ze je mafian, ze sa pozna so sadikim a vyvratil to, uz to nepisu, lebo sa im vyhrazal zalobami, podobne dristy, ako chceli teraz na fica hodit vrazdu, hodili aj na meciara, bez dokazov, spinave klamstva dokola,meciara odstavil puc za pomoci 20 mega od sorosa, sam simecka to priznal a ma svoje kone aj v tychto volbach, Harabin je doslova svaty oproti nim, nikto nieje stopercentny, ja by som volil Kotlebu, ale nema sancu....nenechaj sa oklamat mediami ...

BJ 2

mickey - necital si ten clanok? Najprv komunista - sudca, ktory nemohol mat svatbu v kostole, lebo bol v kss. Potom zrazu pravoslavna svatba (podla neho), co odmietla, tak potom ze bez kostola.

To uz bol krestan? Takze potom rozvod a dalsie manzelsvo a to uz mal 2 deti. Kurnik to co uz je? Mam ti citovat z biblie, co povedal Jezis o cudzolozstve? nesmie mat dalsiu manzelku, a on s nou mal sex v pohodicke, dalsie 2 deti. A teraz si jeho nova manzelka bere do ust jeho byvale deti, tak to ju uz vytocilo. Mozes verit takemu cloveku? Ide o to, ze po jeho zvoleni sa moze diat vselico at y nevies co. Prezident musi byt moralny priklad a to on nieje. Ked sa mu neda verit, tak je jedno co hovori pred volbami, nie? Ved to je ako Meciar, tiez mu verili ludia, a pozri ako to dopadlo.

mickey21

istdoikei, tento stat je v hroznom stave, to je nepopieratelne, ale stale stoji, zijeme v slovenskej republike, kde sme vacsina slovaci a ostatne mensiny su ako tak asimilovane, mame zhruba rovnaku kulturu, zijeme tu spolu uz dlho, bez vyraznejsich konfliktov, ale toto moze skoncit, pretoze su tu snahy nas pretvorit na akusi multikulti lgbti krajinu, doviest sem migrantov a ked ich sem privezu v poctoch, ako planuju tak ako pise BJ za 20 rokov tu mame neriesitelny problem a nejaka korupcia a zdravotnictvo bude prechadzka ruzovou zahradou, o to tu ide, ze nie kazda zmena je k lepsiemu, treba sa pozriet na zapad, kde napr. vo flamsku budu flami minorita, my si to nevieme predstavit a trapia nas ine problemy, ale nasa zachrana nieje volit ludi a strany, co toto presadzuju a to sa este mozme bavit aj o zahranicnej poltike, kde nas vedu do konfliktu, ale najhorsie na tych ludoch je, ze ho nedaju dokopy ani ekonomicky, pretoze zakony, ktore navrhnuju liberali len trebars v oblasti socialnej, ci zamestnavania, alebo skolstva su devastacne, to je skok o 20 rokov dozadu, chcu vytvorit tzv, maly stat, to znamena ziadne vydavky, vsetko na priamu platbu, ziadne socialne vyhody....

BJ_2 Harabin je predsa len konzervativec, vsetko, co slubuje nesplni, ako nikto pred nim, ani ja mu neverim uplne, ale liberal nieje a bude vyznavat skor tradicne hodnoty, jeho spravanie je hodne namysleneho sudcu, ale to mi je osobne jedno, aj osobny zivot, ked hovoris o piezliekani kabatov, tak neviem o tom, ze by nejako zmenil zasadne postoje, su tam realne traja, dvaja su nevolitelny.....