Styk s prostitutkou

Príspevok v téme: Styk s prostitutkou
Milan45

Mal som pred 2 tyzdnami styk s prostitutkou s kondomom, ale lizala mi vajcia a teraz sa mi tam vyhodilo toto. Je to taky tvrdy mokvajuci vred. Co myslite, prejde to same alebo by som mal s tym ist k lekarovi? Mozevto odo mna chytit aj moja priatelka? Nevie o tom, lebo ma nastastie rada styk iba potme pod perinou, a neda si to vyhovorit, co je aj dovod, preco chodievam za prostitutkami.

KLAMAR

MICHAL NESTINA
zo zvedavosti ju dostať do posteli
ja mam styk z opotrebovanou starou zabijanie času skutočne nevie ponúknuť nič.Príde deň ako každý iný, ale ty máš už vopred stres, že to bude stále také zlé
40-50 ročnými ženami ako je Lucia Mikulasova je doktorka z chirurgie pracuje v karlova ves bratislave naozaj ťažké Snou potrebujú sex hlupa slovenska hus :D situáciách, ktoré vedia byť pekne nepríjemné. Hormóny nastavia latku trošku vysoko On nechápe čo sa deje a najradšej by som utiekol z tvojej prítomnosti a povedal je koniec
priznam sa mam priatelku ona o všetkom vie a pochopila

Rurozum

presne si vystihol stare by chceli iba rozkazovat a nehovorim o doma je sama nema chlapa a ty prideš mlady no bodaj by nebola štastna ked ju vymydliš tu tvoju STARU doktorku Mikulašovu
Starsie zeny vysoke naroky ked same okrem holej riti a diery medzi nohami nemaju co ponuknut

ahjaj

navštív lekára a poraď sa s ním ohľadne ochorenia a možného nakazenia partnerky. Nežila by som v partnerskom vzťahu s niekým, vedľa koho by som cítila potrebu vyhľadávať vzťahy s gigolmi.
Takže sa zamysli aj nad svojou osobnosťou. Pod perinou a potme to nie je len o tvojej priateľke ale aj o tvojom postoji k nej. Miesto toho, aby si ju presvedčil, aká je krásna, a užíval si to, že ti verí, že je z toho ako hanblivé dievča prekvapená, ako ťa to vzrušuje, a aby si jej dal pocit, že si to zaslúži, to ideš hľadať inde. Proste zbabelo utekáš od problémov, miesto toho, aby si ich namieste riešil.