Styk s prostitutkou

Príspevok v téme: Styk s prostitutkou
Milan45

Mal som pred 2 tyzdnami styk s prostitutkou s kondomom, ale lizala mi vajcia a teraz sa mi tam vyhodilo toto. Je to taky tvrdy mokvajuci vred. Co myslite, prejde to same alebo by som mal s tym ist k lekarovi? Mozevto odo mna chytit aj moja priatelka? Nevie o tom, lebo ma nastastie rada styk iba potme pod perinou, a neda si to vyhovorit, co je aj dovod, preco chodievam za prostitutkami.

Aliss

Len preto, ze to robi po tme a pod perinou, chodis za prostitutkami? Fuha, silne kafe...A teraz naklusaj k doktorovi a o vsetkom povedz aj priatelke. Ak jej to nepovies a nebodaj mas daku chorobu, dopustas sa tresneho cinu :)

Salamistka

Hahahahaha!!! :D chod k doktorovi a nabuduce si aj vajcia schovaj do kondomu a prostitutke aspon vydezinfikuj chrapinu alpou alebo vodkou.

Mariettta

Vyzera to na syfilis ale presnu diagnozu musi stanovit lekar. Ak je to naozaj syfilis ten vred ti za par dni zmizne a ked to prejde do druheho stadia vyrazky sa ti vyhodia po celom tele. Preto je lepsie navstevu lekara neodkladat.

Mariettta

Mnoho chlapov si mysli ze pri orale sa nemozu nakazit ale to je omyl a zvlast pri prostitutkach co maju plne usta semena od inych muzov