Môj syn

Príspevok v téme: Môj syn
Wolverine

Ahoj, mám dvojročného syna, ktorý pred cca dvomi týždňami prechladol a mierne pokašliaval. Po pár dňoch sa mi zdalo, že mu to už prechádza, ale zrazu začal oveľa viac kašľať a bol zahlienený, aj keď z nosa mu nič nešlo. Boli sme u doktorky, povedala, že je to začínajúci zápal priedušiek. Dala mu antibiotiká Sumamed, Aureius a sirup Ventolin. Hlieny sa mu z nosa už spustili, antbiotiká včera dobral. Čo ma ale trápi je, že stále kašle, aj trochu soplí. Kašel je taký riadne vlhký. Nekašle nejako často, že by ho išlo zadusiť, ale kašle. Inak je celkom čulý, hrá sa, papá. On aj keď kašle, tak nevie ešte tak riadne odkašľať, len tak zaodŕha. Neviem, či preto mu ten kašeľ tak dlho trvá.? Je to už ôsmy deň, čo sme boli u doktorky.

Omen

Ak sa už bijú, potom je všetko v najlepšom poriadku. : D Môže to aj tak byť, ako si napísala. Nejako to už preskáčete, musíte. Pozdrav ich odo mňa a nech sa čo najskôr uzdravia, beťári. : ) Potom si aj ty nájdi čas pre seba a oddýchni si. Potrebuješ to.

Wolverine

Ahoj,
noc bola celkom v kľude, ale bol zahlienený. Kašeľ sa mu zmenil, podľa mňa to chytil od staršej dcéry, lebo má podobný kašeľ ako ona. Ráno sa pretekali, kto viac zakašle, teraz sa to trochu upokojilo. Robila som mu CRP test a mal ho pod 8, takže najskôr zase chytili nejaký vírus. Tak hádam sa z toho čo najskôr dostanú. Pri dýchaní mu tam nič nepíska, akoby mal zapálenú len priedušnicu. Hádam mu to zase nezlezie na tie priedušky a konečne vyzdravieme. Akurát sa tu pri mne bijú, tak asi im nie je tak zle :)

Omen

Wolverine, úprimnú sústrasť. Som rada, že si mojim slovám otvorená, chápeš to a berieš. Takáto úzkostlivá pri druhom dieťati, nuž, nesedelo mi to... Chápem ťa, je to náročné, starať sa o dve choré deti a k tomu úmrtie milovanej osoby. Nechaj otca odísť, nedrž ho tu, nesmúť, ak si tak doteraz neurobila. On dá na vás pozor, neboj!
Cítim s tebou... Potrebuješ sio oddychnúť. Poriadne.

Chlapčeka sleduj.To, že sa mu zmenil kašeľ ešte nemusí nič znamenať.
Ak by mal štekavý kašeľ, suchý a dráždivý alebo začal pískať(prilož si ucho ku chrbátiku, hrudníku, budeš to počuť), potom je na mieste návšteva lekárky. Ak ti bude aj kýchať po Kalobe alebo sa u neho dostavia nežiadúce účinky (leták) alebo aj iné, ktoré nie sú uvedené v letáku, aj vtedy. Neplaš sa, ale tieto kvapky z koreňa muškátu, môžu byť príčinou.
Som uťahaná a mám zajtra ťažký deň. Ráno sa ti ozvem.
Tak pohlaď svoje deti, povedz im, že ich ľúbiš a bude zdravé a všetko bude v poriadku. Skľudni sa, pomodli za ich zdravie a ver, že zajtra to bude lepšie. Prajem vám to. Dobrú a nikým a ničím nerušenú noc prajem.

Wolverine

No vidíš, možno poznám príčinu, že sú deti teraz v jednom kuse choré. Pretože ja som teraz v jednom obrovskom strese a depke. Pred tromi mesiacmi mi zomrel otec. Predtým bol ešte mesiac v nemocnici, takže vlastne už štyri mesiace som v jednom strese. Mala som ho veľmi rada, býval s nami, tak sa z toho nemôžem spamätať. Takže možno tam je príčina, prečo sú deti v kuse choré.
Ešte sa chcem spýtať, keď včera boli u lekárky v pohode, že mal dýchanie zlepšené, tak sa mu to nemôže nejako hrozne zhoršiť? Lebo ten kašel včera takýto nemal. Aj dcéra bola včera bez kašľa a sopľa.

Wolverine

No vidíš, možno poznám príčinu, že sú deti teraz v jednom kuse choré. Pretože ja som teraz v jednom obrovskom strese a depke. Pred tromi mesiacmi mi zomrel otec. Predtým bol ešte mesiac v nemocnici, takže vlastne už štyri mesiace som v jednom strese. Mala som ho veľmi rada, býval s nami, tak sa z toho nemôžem spamätať. Takže možno tam je príčina, prečo sú deti v kuse choré.
Ešte sa chcem spýtať, keď včera boli u lekárky v pohode, že mal dýchanie zlepšené, tak sa mu to nemôže nejako hrozne zhoršiť? Lebo ten kašel včera takýto nemal. Aj dcéra bola včera bez kašľa a sopľa.