O čo je išlo..ide..

Príspevok v téme: O čo je išlo..ide..
Mino33

Dobrý deň,
Cez dva roky som som vo vzťahu,teda ak sa to dá nazvať vzťahom ešte. Mam 33..a moja partnerka je tak 2h autom vzdialena...cize nezijeme spolu. Posledný pol rok je zlý...Videla sme sa len 2x. začalo tým že sme prišli o bábo..a ona bola na
tom zle...vinnny som bol ja, chlad od nej....po troch mesiacoch sme sa videli lebo ma do vtedy odmietala.. bolo to super,zase som som myslel že všetko bude v poriadku..no ale dlho to netrvalo.. dozvedela sa že nemôže mať deti..ja som neváhal a povedal jej že pri nej ostanem...lebo ju ľúbim. Zo začiatku ma nenechala len vidieť že potrebuje čas, že ma ľúbi a bráni sa citom. Ale ona začala byť postupne ku mne chladná a zlá..ne chcela ma vidieť...stále tvrdila že potrebuje sa vyrovnať..a mat kľud..potom sa môžeme vidieť..tak som čakal.. písali sme si aj keď mi ta chladna komunikácia ublížovala..a keď sme sa stretli tak mi povedala že už necíti že ma ľúbi a že nevie či sa jej to vráti..že je už iná..Keď som sa jej pýtal že či chce rozchod tak reagovala že jej len pridávam..že uvidíme čo bude..Jej je jedno ako sa cítim ..a keď to chcem riešiť tak že mám nechať tak..chcel som za ňu prísť ..a ona že nie..že všetko si len zhorsim..že budeme sa vidieť niekedy potom..ale odpoveďe normalnej som sa nedočkal.. Prestáva komunikovať , keď je písem že ja takto nemôžem byť tak bez odpovede. ..mali sme viac krát stretnúť vždy to zrušila že sa nechce rozprávať.. Trvá to už dlho..pol roka...viem že keď mi povedala že ma už neľúbi tak by to zmenanalo koniec..ale pri nej človek nevie...lebo takého niečo už bolo v minulosti že sa jej niečo prihodilo v živote.. neviem o čo jej ide..ale definitívne nič neurobila...pýtal som sa keď ma nechce tak sa rozlučme a každý pôjde vlastnou cestou...bez odpovede.... Hovori len to že za veľa veci si môžem sam...boli to veci ako také že som dávno na ňu zvýšil hlas keď stratila lístky.., pritom sme si to vyjasnili a bolo všetko fajn potom..a teraz mi to vyhadzuje na oči..veci čo by vzťah keď sa dvaja ľúbia nemali ovplyvniť,ale správa sa tak ako keby som pre ňu nič nebol..takto to nikdy nebolo... stále mi vravela ako má ľubi a že ma neopusti...tak neviem čo teraz robiť ked ja city mám a ona nie..ona vzťah nerieši..na FB ma stále všetky tie naše zamilované komentáre z pred roka.a keď som sa opýtal prečo toto po tom všetkom.. odpoveď bola...stalo sa.

Tomas12345

Mino33 :

Možno je toto jej určitý druh pomsty za tie veci čo sa medzi vami stali. Rozišla sa s tebou takým spôsobom aby si tým čo najviac trpel.

Mino33

Viac krát som jej pýtal..citis že máš
neľúbiš..mam to brať ako koniec? A ja by som jej dal kľud...a skúsik ísť ďalej..A nič..ze ona nemá city.. .Keby aspoň napísala, je koniec, daj mi pokoj, nechcem ťa...ale ona nič..bez odpovede...nič také jasné....A to sme sa sa mi ešte tento víkend mali vidieť...ona nie je z tých čo by nemali problém s úprimnosťou..

Mino33

Možno máš pravdu. . nejaké situácie ešte boli čo jej nepadli dobre.. vždy som sa samozrejme ospravedlnil a bolo mi to ľúto.. Nebolo to nic také čo by zdravú a emočne vyrovnanú ženu mohlo takto ovplyvniť..len som jej niečo vytkol. ..a ten čas čo sme neboli spolu a ja som chcel byť využila na to aby ma prestala ľúbiť keď mi hovorila že potrebuje čas na to aby ma videla..a ja som nechápal na čo ten čas potrebuje. Myslel som si že na to aby sa dostala z toho čo sa dozvedela o svojej budúcnosti..

Tomas12345

Jas myslím že odpoved ty už dala :

"Hovori len to že za veľa veci si môžem sam...boli to veci ako také že som dávno na ňu zvýšil hlas keď stratila lístky..,"

Asi medzi vami nastalo viacej situácii kedy si sa k nej správal zle. Ona si to zapamätala a aj ked predstierala že to hodila za hlavu stále to v tej hlave mala a teraz sa od teba odhodlala odísť a ked už s tebou nechodí tak už ani nemá problém ty tieto tvoje nedostatky vytmaviť.

Mino33

Práveže že tá tretia osoba...všetko sa úplne zlomilo pred týždňom na jej narodeniny..keď jej písal chlap čo mal s ňou na profile spoločne foto zo zimi keď ona potrebovala čas.....ako nechápal som .a som jej pýtal čo to znamená..že nič to neznámena,že nikoho nemá....už si ju inak mimochodom zmenil ..a prezentuje ju ako snúbenicu..ona mi tvrdila že ju chceli viacerí..ale že nič nerieši.. možno to bol len jeden z ďalších psycho chlapov...Ale každopádne mi to dalo chrobáka do hlavy...ale zase aj keď by mala niekoho, preco by mi písala že môžem za ňu prísť.. dokonca sme sa dohadovali že aj na noc možno..je samý otáznik.. niekedy mám chuť za nu ísť aj keď nechce a všetko si konečne vysvetliť aj keď budem potom asi za psychopata ja..ale už nevládzem s ňou..neviem to s ňou skončiť aj keď mi to rozum hovorí ale srdce nie..aj keď by som to urobil tak by som to asi ľutoval. Úplne sa zmenila a vôbec jej nerozumiem.

Sloniecko

Je evidentne, ze od nej sa akejkolvek odpovede mozes naozaj len dozadovat.. nikto nevidi do jej hlavy. Ale to, co predvadza, si naozaj zasluzi len jednu reakciu: zabudni na nu. Takto sa normalny, zdravy, dospely clovek nechova. Keby bola deckom, tak to trucovanie sa este da pochopit.
A este ma napada: si si isty, ci v tom nemoze byt zapletena aj nejaka ina osoba? Nechcem ti praveze pridavat nejake pochmurne myslienky, ale asi si pochopil, co som mal na mysli :-(

Mino33

Ja som jej to aj predtým s citom hovoril či nechce skúsiť nejakú odbornú pomoc..ona že nikoho nepotrebuje.... posledný krát sme sa videli na Silvestra a to len hodinu..boli sme k sebe slušný.. objatie nechcela a že nič už necíti..že nevie čo sa to zmení..ja som jej čas dal..od leta to trvá..a došlo to až sem...viem že nemám význam jej uz písať ale človek by rád vedel odpoved..

Mino33

Ona bola vždy takáto aj v iných situáciach...keď mi to povedala iná že ma neľúbi tak by som to pochopil..ale od nej neviem..vlastne som nevedel na čom som..raz ma milovala a stačila nejaka udalosť emočná už sa bránila citom...len teraz to prišlo až sem...

Sloniecko

Ahoj
mesiace ta ignoruje, neodpisuje ti, o co by asi malo ist? Len sa s tebou nechutne zahrava. Ty si spravil vsetko, co bolo v tvojich moznostiach, teraz uz fakt na nu kasli. Viem, lahko sa to povie a viem, ako sa citis (zazil som to uz), ale tymto stylom sa ty sam utrapis. Zacni ju ignorovat, nepis jej, nevolaj. Co ma byt, to sa neodstane. Bud sa umudri, alebo nie. Ak nie, budes mat aspon jasno. Ale ak ti povedala, ze ta uz nelubi, podla mna tam uz nie je co zachranovat. Vela sil.