O čo je išlo..ide..

Príspevok v téme: O čo je išlo..ide..
Mino33

Dobrý deň,
Cez dva roky som som vo vzťahu,teda ak sa to dá nazvať vzťahom ešte. Mam 33..a moja partnerka je tak 2h autom vzdialena...cize nezijeme spolu. Posledný pol rok je zlý...Videla sme sa len 2x. začalo tým že sme prišli o bábo..a ona bola na
tom zle...vinnny som bol ja, chlad od nej....po troch mesiacoch sme sa videli lebo ma do vtedy odmietala.. bolo to super,zase som som myslel že všetko bude v poriadku..no ale dlho to netrvalo.. dozvedela sa že nemôže mať deti..ja som neváhal a povedal jej že pri nej ostanem...lebo ju ľúbim. Zo začiatku ma nenechala len vidieť že potrebuje čas, že ma ľúbi a bráni sa citom. Ale ona začala byť postupne ku mne chladná a zlá..ne chcela ma vidieť...stále tvrdila že potrebuje sa vyrovnať..a mat kľud..potom sa môžeme vidieť..tak som čakal.. písali sme si aj keď mi ta chladna komunikácia ublížovala..a keď sme sa stretli tak mi povedala že už necíti že ma ľúbi a že nevie či sa jej to vráti..že je už iná..Keď som sa jej pýtal že či chce rozchod tak reagovala že jej len pridávam..že uvidíme čo bude..Jej je jedno ako sa cítim ..a keď to chcem riešiť tak že mám nechať tak..chcel som za ňu prísť ..a ona že nie..že všetko si len zhorsim..že budeme sa vidieť niekedy potom..ale odpoveďe normalnej som sa nedočkal.. Prestáva komunikovať , keď je písem že ja takto nemôžem byť tak bez odpovede. ..mali sme viac krát stretnúť vždy to zrušila že sa nechce rozprávať.. Trvá to už dlho..pol roka...viem že keď mi povedala že ma už neľúbi tak by to zmenanalo koniec..ale pri nej človek nevie...lebo takého niečo už bolo v minulosti že sa jej niečo prihodilo v živote.. neviem o čo jej ide..ale definitívne nič neurobila...pýtal som sa keď ma nechce tak sa rozlučme a každý pôjde vlastnou cestou...bez odpovede.... Hovori len to že za veľa veci si môžem sam...boli to veci ako také že som dávno na ňu zvýšil hlas keď stratila lístky.., pritom sme si to vyjasnili a bolo všetko fajn potom..a teraz mi to vyhadzuje na oči..veci čo by vzťah keď sa dvaja ľúbia nemali ovplyvniť,ale správa sa tak ako keby som pre ňu nič nebol..takto to nikdy nebolo... stále mi vravela ako má ľubi a že ma neopusti...tak neviem čo teraz robiť ked ja city mám a ona nie..ona vzťah nerieši..na FB ma stále všetky tie naše zamilované komentáre z pred roka.a keď som sa opýtal prečo toto po tom všetkom.. odpoveď bola...stalo sa.

Mino33

Mariettta :

Ďakujem , za tvoje príspevky...ale len zo seba robíš ženu čo neznáša chlapov a chytila si sa jednej veci. Ja za to nemôžem že tvoj ex na teba doma vrieskal a kritzoval.....Vieš keby som na ňu nakričal..tak na tomto fóre nie som. A určite by som od nej sám odišiel..Ja som to spomenul ako príklad..A čo sa týka jej opory...Vždy som chcel byť s ňou v dobrom aj zlom. Len ona nie vždy chcela..Nie nie som pán dokonalý...ale to nie nik na svete....A ked niečo potrebovala neváhal som prejsť 400km len pre ňu...takže viem že v tomto som sa snažil.

ahjaj

nie kamarát ale známy. A to si. A kamarát? Teraz úprimne, keby na teba prišla s tým, že nechce mať už s Tebou vzťah, ale potrebuje Tvoju pomoc v niečom, čo by Ti nerobilo veľa problémov, nepomohol by si jej? Tak preto kamarát.

Mariettta

No ja tak reagujem preto lebo mi velmi pripominas mojho ex ktory na mna tiez zvysoval hlas a casto ma kritizoval. Pritom keby tu na forum napise on tak to neprizna a zo mna by robil tu zlu a zo seba chudacika. To mi dost pripomina teba, lebo sam si spomenul ze si na nu zvysoval hlas, ze to dobre nebrala a tiez ze si ju kritizoval. Zrazu pises ze len 3x ale ktovie ako casto to v skutocnosti bolo. A potom o nej tu pises ako o nejakej bezcitnej co sa zahrava s tvojimi citmi a ty tym trpis a ona na to neberie ohlady. Cize zo seba robis chudacika ukrivdeneho a z nej tu zlu, bezcitnu. Ako nechapem preco si ju kritizoval ked sa snazila, preco si na nu zvysoval hlas ked stratila listky, ju to tiez urcite nepotesilo a miesto toho aby v tebe mala oporu este si na nu nakrical. Ty si v zivote nikdy nic nestratil? Ci ty si ten pan dokonaly co v zivote nic nestratil a ona je ta nemozna lebo stratila? No ked si sa k nej spraval takymto stylom tak sa nediv ze ta teraz odmieta a vsetky city v nej odumreli. Zena potrebuje chlapa v ktorom ma oporu, ktory tu pre nu bude v dobrom i zlom, ktory bude stat pri nej a nebude po nej hulakat a kritizovat ju. A to co sa posledne stalo, to uz bolo na nu moc, vyzera to tak, ze ma tazke depresie. Keby si predtym stal pri nej, bol jej oporou a nekritizoval ju tak verim tomu ze by ta chcela mat teraz pri sebe lebo by sa o teba mohla opriet. Ale ona ocakava len dalsiu kritiku tak ta chce mat co najdalej od seba. Asi nejake zbytky citov tam z jej strany este su kedze ta este uplne neodpisala ale neverim tomu ze sa ten vztah da zachranit.

Mino33

Neviem ako ostatní..ale keď ma už nechala ako to asi je vidieť tak nemôžem byť s ňou "kamarát"..veď to sa nedá ..možno po 3 rokoch..Na FB , mám ju tam vidieť?..mal by som jej chuť napísať a viem že stále by som bol v začarovanom kruhu. A nemyslím, že by som chcel vedieť niečo čo nechcem...

ahjaj

"Preto som sem napisal, ako by sa dalo ešte niečo zachrániť"
radi by sme Ti pomohli a poradili, keby sme tam nejakú nádej videli. Na sociálnej sieti máš, že si vo vzťahu? Aj ona to tak má? Keď to ona tak nemá s Tebou, tak si to tam zruš aj Ty. Ale inak nechápem, čo treba na sociálnej sieti riešiť. Neobjavím sa tam 3 mesiace a hotovo. A prečo bloknúť?
Jednoducho, ži, pracuj. Nájdi si nejaké hobby, ktoré Ti vyplní voľný čas. Najlepšie nejaký šport. Aby si bol unavený na ňu aj myslieť.

Mino33

A čo mám robiť...snažiť sa ju vymazať zo života, zrušiť zo socialnych sieti a všetko a myslieť na to, že aj mojim pričinením som niekomu zničil život? Ona mi dáva najavo, že ma nepotrebuje , vlastne už ani nekomunikuje, keď som sa pred týždnom snažil o nejakú odpoveď na našom dalšom fungovaní...keď mi po pol roku povedala že ma nelubi..a..len také opovede,, čo chcem skusať, už je to jedno, pochybuje že sa nejaké city vrátia, že sa ešte za nou možem prisť ked ona bude chcieť a citiť sa na to.....Preto som sem napisal, ako by sa dalo ešte niečo zachraniť.. Už sa to ťahá dlho,,,cez pol roka. Myslim že so mnou manipuluje..neviem..ale lubim ju

Mino33

Mariettta :

Je velmi ťažké napísať všetko do pár viet..ale neviem prečo sa obúvaš do mňa keď nič nevieš..Ja som nebol dokonalý..a to že niekomu niekedy poviem , nejakú výtku to neznamená že kričím. Tri krát sa to stalo za 3 roky že som si dovolil niečo povedať... Ale naučil som sa že to nemôžem robiť...A čo sa týka tej injekcie...ani ja neviem čo je pravda, nechcela mi to povedať a ani som sa k tomu nedopátral. Ona išla sama od seba na druhy den k lekárovi po našej dohode, lebo sama mi hovorila že na dieta nie je pripravená ale keby bolo tak by bolo..Podotýkam že to bolo deň po milovaní sa..Takže lekár jej mal dať čipok, čo je ako tabletka po..Tabletka po nie je potratová tabletka ale zabranuje oplodneniu vajička..Ale potom som sa dozvedel, že lekár jej dal silné injekcie ktoré jej telo zle zvládalo..a boli aj zbytočné kedže tehotná ostala. O tri tyždne sa to dozvedela a sama mi povedala že si ho musí zobrať, že by bolo choré..Mne sa to nepáčilo ale čo som mal robiť..ved mohla ešte mať zdravé dieťa...tak išla na potratovú injekciu...ktorá jej poškodila maternicu...a odvtedy je všetko aké je..

Inga89

Mozno by si mala prave ona priznat chybu a dat sa liecit. Tym by sa to mohlo vsetko upravit ale tazko, pokial si ona vinu neprizna

Mino33

No je chudokrvná, a chuda .tak 45kg max... Neviem aký ma problém len viem to, že keď sa jej v zivote niečo odohralo..napiklad ochorel otec..tak ja som bol až na poslednom mieste..a začala sa správať velmi podobne ako teraz..lenže otec sa vyliečil, všetko bolo dobre, ona zase bola štastná a ja som bol jej miláčik...a takto to bolo viac krát...Ja velmi dobre viem, že keby išla k lekárovi a ten by jej oznamil že je zdravá, že môže mať deti..začne sa ku mne inak správať. To si myslím lebo ju už poznám.