O čo je išlo..ide..

Príspevok v téme: O čo je išlo..ide..
Mino33

Dobrý deň,
Cez dva roky som som vo vzťahu,teda ak sa to dá nazvať vzťahom ešte. Mam 33..a moja partnerka je tak 2h autom vzdialena...cize nezijeme spolu. Posledný pol rok je zlý...Videla sme sa len 2x. začalo tým že sme prišli o bábo..a ona bola na
tom zle...vinnny som bol ja, chlad od nej....po troch mesiacoch sme sa videli lebo ma do vtedy odmietala.. bolo to super,zase som som myslel že všetko bude v poriadku..no ale dlho to netrvalo.. dozvedela sa že nemôže mať deti..ja som neváhal a povedal jej že pri nej ostanem...lebo ju ľúbim. Zo začiatku ma nenechala len vidieť že potrebuje čas, že ma ľúbi a bráni sa citom. Ale ona začala byť postupne ku mne chladná a zlá..ne chcela ma vidieť...stále tvrdila že potrebuje sa vyrovnať..a mat kľud..potom sa môžeme vidieť..tak som čakal.. písali sme si aj keď mi ta chladna komunikácia ublížovala..a keď sme sa stretli tak mi povedala že už necíti že ma ľúbi a že nevie či sa jej to vráti..že je už iná..Keď som sa jej pýtal že či chce rozchod tak reagovala že jej len pridávam..že uvidíme čo bude..Jej je jedno ako sa cítim ..a keď to chcem riešiť tak že mám nechať tak..chcel som za ňu prísť ..a ona že nie..že všetko si len zhorsim..že budeme sa vidieť niekedy potom..ale odpoveďe normalnej som sa nedočkal.. Prestáva komunikovať , keď je písem že ja takto nemôžem byť tak bez odpovede. ..mali sme viac krát stretnúť vždy to zrušila že sa nechce rozprávať.. Trvá to už dlho..pol roka...viem že keď mi povedala že ma už neľúbi tak by to zmenanalo koniec..ale pri nej človek nevie...lebo takého niečo už bolo v minulosti že sa jej niečo prihodilo v živote.. neviem o čo jej ide..ale definitívne nič neurobila...pýtal som sa keď ma nechce tak sa rozlučme a každý pôjde vlastnou cestou...bez odpovede.... Hovori len to že za veľa veci si môžem sam...boli to veci ako také že som dávno na ňu zvýšil hlas keď stratila lístky.., pritom sme si to vyjasnili a bolo všetko fajn potom..a teraz mi to vyhadzuje na oči..veci čo by vzťah keď sa dvaja ľúbia nemali ovplyvniť,ale správa sa tak ako keby som pre ňu nič nebol..takto to nikdy nebolo... stále mi vravela ako má ľubi a že ma neopusti...tak neviem čo teraz robiť ked ja city mám a ona nie..ona vzťah nerieši..na FB ma stále všetky tie naše zamilované komentáre z pred roka.a keď som sa opýtal prečo toto po tom všetkom.. odpoveď bola...stalo sa.

Sloniecko

Mino33
kamarat, to je presne to, co som ti napisal este medzi prvymi hned na zaciatku. Velmi hnusne a podlo sa s tebou zahravala, davala ti aj falosne nadeje a otvorene ti do oci klamala. Ona proste nema hodnotu a moralku. Teraz si nestastny, ale uvidis, o par mesiacov uz budes rad, ze si sa jej zbavil. S takou byt vo vztahu nema ziaden zmysel. Samozrejme, dopredu, kym ma budu poniektore rovno kamenovat- toto pisem na tento konkretny pripad. Ale v globale nezalezi na pohlavi. Ak toto spravi niekto, nezalezi na tom, ci je to muz, ci zena. Ich hodnota tym prudke klesne. A ze ti odpovedala, ze nevie, preco to spravila (to cele + utajovanie)? Ale prd, velmi dobre vie, preco to spravila. Ona je proste taka a jej noveho priatela caka presne to iste, co aj teba. Takze nelutuj sa, lutuj hlavne jeho :)

noc

to povedala len preto, aby ti nic nemusela vysvetlovat a aby mala od teba pokoj. aspon mne to tak vychadza, kedze ma aj psychicke problemy.
lahko zistis, ci ozaj niekoho ma. ale to je jedno.

nighthawk

dobre sa s tebou hrala.stratený čas nevrátiš ale môžeš urobiť hrubú čiaru,a ísť dalej.nemá to zmysel.

Mino33

Dobrý deň,
Tak čo sa tyka toho vzťahu dopadlo ako som začal cítit. Priznala sa mi že ma už iný vzťah a tým to oficiálne ukončila Že sa stretávala dlhšie s niekým.. Pritom vedela,že ju ľúbim,že mi chýba a trápim sa pre to. Na otázky prečo čakala až do teraz mi nevedela odpovedat..len niečo že sa potrebovla vyrovnať s tým že som jej ublizil pred xy mesiacmi ,tym že som na ňu raz trošku zvýšil hlas. Ale pritom sme boli potom spolu viac krát a tvrdila že ma miluje viac ako svoj život..Čo si myslíte o tom a teda aj ženy. Prečo sa so mnou nerozisla hneď..bolo by to pre mňa menej bolestivé ako teraz keď viem že mala iného a má..a ja som sa trápil pre to že nemôžem som s ňou byt, preto čo sa jej prihodilo v živote. Veľmi to bolí. Vlastne som stratil pol roka a ona ten pol roka ma zavádzala že ma ľúbi ale potrebuje čas na všetko..a takto to dopadlo..

lokanka

ahoj, tiez si myslim , ze by si sa na ten vztah mal vykaslat, prezila tazke veci, ale dospela psychicky vyrovnana zena sa podla mna sprava inak a pol roka s tebou nekomuninovat a natahovat ta ( dokonca uz treti krat, len za tri roky!!! ) nie je podla mna v akomkolvek vztahu normalne, nech uz je chyba na kohokolvek strane

nepripada mi z tvojich prispevkov ako psychicky v poriadku clovek a myslim si, ze lepsie pre seba urobis ak si najdes niekoho vyrovnanejsieho, s touto tu ta asi spokojnost vo vztahu necaka, akurat tak dalsie vylevy a natahovacky

petroneta

mino, a nehľadáš si ty ženu na dobré i zlé? Tak čo utekáš za takou, čo ťa chce len na sviatky a všedný deň odmieta? stačí ti láska na 50 %? Na perspektívny vzťah, aký chceš ty, 50 % nestačí. Tak prečo tu vyplakávaš ako si zachrániť tú 50% lásku?

Mino33

Už len napíšem to...že pred vyše rokom som si zachránil vzťah keď jej umrel niekto blízky... vtedy ma odmietala , rozišla sa so mnou...ale tvrdila že ma ľúbi, ale že sa nemôžeme vidieť už..Po dvoch mesiacoch som to nevydržal ..isiel proti jej vôli za ňou.. "náhodne"sme sa stretli...city sa jej vrátili a mali sme pekný rok.. tentokrát som za ňu nešiel.. myslel som že je to iné..ale bolo to veľmi podobné..keby som za ňu vtedy neprišiel tak by to asi dopadlo podobne..

clooo

Samorejme, žene prepne v kocke, tak je na vine muž. No keby sa niečo také stalo opačne, muž by bol ženskými otitulovaný zako chrapúň či zbabelec...Opäť sa tunajšie ženské osadenstvo prezentuje svojou absenciou logického myslenia.

Autorovi radím, aby na dotyčnú zabudol. Ženských je na svete dosť, neoplatí sa čakať na jednu jedinú, kedy sa znormalizuje, ak vôbec.