Partner-pohlavna choroba

Príspevok v téme: Partner-pohlavna choroba
Partnerka 87

Mam priatela s ktorym som 5 rokov, pred rokom som zistila ze ma dlhodobo podvadzal s jendou zenou, takmer rok...potom sme boli niekolko mesiacov od seba...skoncil s nou,,,,a dali sme sa znovu dokopy dala som mu sancu, chcela som skusit odpustit...po par mesiacoch mi zacali opakovane rozne gyn. problemy, doktor mi porobil vysetrenia a zistili mi pohlavne prenosne chlamydie, doktor povedal ze sa to prenasa takmer vylucne pohlavne, zazila som dalsie ponizenie, hambu a sklamanie, liecim sa aj on...tvrdil ze ona problemy nemala...(ja som som nemala za cas co sme neboli spolu ziandeho partnera) cize prenasacom bol on....
berie lieky, ani raz si nepecital na nete o co sa jedna ani sa nezaujimal ma spytat....beriem druhe balenie liekov stale nie som ok, navyse mi lieky jedno liecia a sposobuju dalsie ine nezaiduce ucinky, ktorych je pozehnane takze sa citim fyzicky velmi zle...a vypada to na dlhsiu liecbu...ked som s nim o tom hovorila ( on nema ziadne problemy s tych liekov) takmer nepocuva a ze vsak s avyliecim a vobec ho nestve aku sancu som mu dala a cim ma zase podrazil...vraj len hladam dovod na hadku....a ide mi o ine...

ahjaj

partnerka, blahoželám k rozhodnutiu, ktoré Ti prinavrátilo ľudskú dôstojnosť. Tá pohlavná choroba bola čerešnička na torte, ktorá nakoniec rozhodla ako ďalej a že takto to bude lepšie.

Partnerka 87

lollka/ okrem hiv a syfilis mi robili vsetky ostatne testy opakovane a este raz idem vo februari na kontrolu

Partnerka 87

Dakujem za podporu.
Je pozoruhodne ze uz bolest ani necitim samozrejme ze sme zazili aj pekne chvile a snazim sa uchovat si v pamati len tie, obcas ma sice prepadne smutot ale to je normalne, nie som tip cloveka co vie vsetko hodit za hlavu zo dna ma den, ale poviem vam jedno citim ulavu uplne sa citim ako o niekolko kilov lahsia:) alebo ako to popisat:)

Lollka

Partnerka chapem ze po 5 rokoch nie je jednoduche vsetko hodit za hlavu, urcite ste spolu zazili aj pekne veci a verila si tomu ze je to navzdy. Ale to co robi teraz je uz daleko za ciarou, nielenze ta podvadzal, nakazil, este aj hra urazeneho, neospravedlnil sa ti a vsetko sa snazi hodit na teba a z teba robit zlu. Urobila si teraz velmi spravne rozhodnutie. Daj si radsej urobit testy aj na ine pohlavne choroby, ak ti ich uz nerobili.

gurun

prezývka: to je to najlepšie čo si mohla pre seba urobiť!! veľmi veľmi ti gratulujem k takémuto kroku! síce to bude chvíľu boliet ale si hrdinka a zachovala si sa správne. časom uvidis že lepšie sa stat nemohlo, zaslúžiš si lepšieho človeka ako neverného podvodníka ktorý ta ešte aj nakazil pohlavnou chorobou veď to je absurdne

Partnerka 87

Antisexx- nesud prosim ked ma nepoznas aky som tip cloveka na zaklade prispevku aj ked ti mozem taka vyzerat. Nik neviem preco som sa tak zachovala a co vsetko za tym mohlo byt nemam rada reci takeho tipu.
btw vcera som sa zbalila a odisla

Antisexx

Radsej nech by mi robil neprijemnosti ako nakazil ma pohlavnou chorobou. Ale prideš mi tá žena ktora bez neho dlho nevydrzi a hned mu podlahne. Ked tak tak potom napis ci si od neho naozaj odisla