Partner-pohlavna choroba

Príspevok v téme: Partner-pohlavna choroba
Partnerka 87

Mam priatela s ktorym som 5 rokov, pred rokom som zistila ze ma dlhodobo podvadzal s jendou zenou, takmer rok...potom sme boli niekolko mesiacov od seba...skoncil s nou,,,,a dali sme sa znovu dokopy dala som mu sancu, chcela som skusit odpustit...po par mesiacoch mi zacali opakovane rozne gyn. problemy, doktor mi porobil vysetrenia a zistili mi pohlavne prenosne chlamydie, doktor povedal ze sa to prenasa takmer vylucne pohlavne, zazila som dalsie ponizenie, hambu a sklamanie, liecim sa aj on...tvrdil ze ona problemy nemala...(ja som som nemala za cas co sme neboli spolu ziandeho partnera) cize prenasacom bol on....
berie lieky, ani raz si nepecital na nete o co sa jedna ani sa nezaujimal ma spytat....beriem druhe balenie liekov stale nie som ok, navyse mi lieky jedno liecia a sposobuju dalsie ine nezaiduce ucinky, ktorych je pozehnane takze sa citim fyzicky velmi zle...a vypada to na dlhsiu liecbu...ked som s nim o tom hovorila ( on nema ziadne problemy s tych liekov) takmer nepocuva a ze vsak s avyliecim a vobec ho nestve aku sancu som mu dala a cim ma zase podrazil...vraj len hladam dovod na hadku....a ide mi o ine...

INFJtype

Vieš čo je u INFJ (typ osobnosti) Slam Door ?
Keď takéto typy osobnosti niekto zradí, niekto, koho mali radi, okamžite ho odpíšu zo svojho života. Zabuchnú pred nimi dvere. Ja som tiež taká. Druhá šanca u mňa neexistuje. Odpustiť sa dá, ale toho človeka do našich životov už nevpustiť. Ber si z nás príklad.

Partnerka 87

no proste som mu dala sancu... srdcu niekedy nerozkazes a chcela som skusit odpustit. Avsak potom prisli tie chlamydie... teraz si mysli ze chlamydie beriem ako vyhovorku a hladam dovod ako nebyt spolu proste si neuvedomuje vaznost sitaucie a taktiez nezaujěm o tom ako sa citim ani celkovo o to co mu je

orol1

tiez sa mi zda jeho spravanie nejake chladne a bezohladne, ale mozno len nechce mysliet na to, co sposobil, ma taku chladnejsiu odmeranejsiu, drzejsiu povahu, nevieme.

JezisiKriste

Boze ty si hlupa, to vazne? Nechas sa podvadzat, nakazit chlamidiami a este o toho cloveka ktoremu je to ocividne jedno mas nadalej zaujem??? Wtf?

foreveralone

Očividne sa nezmenil a naďalej sa k tebe správa, ako idiot. Povieš mi, prečo si mu dala druhú šancu ? Podvádzal ťa a ty mu ešte dáš šancu ? Čo je to za sprosté zmýšľanie ? Alebo to ja som chorá na hlavu ? Nemyslím si. Mala si ho vtedy pekne kopnúť medzi nohy a nie sa k nemu ešte vracať.
Akú radu vlastne chceš ? Keby si nebola taká blbá, bola by si okay.
Rozíď sa s tým hajzlom. Neváži si ťa. Stavím sa, že keď sa vylieči, skôr, či neskôr ťa podvedie.

Nie je zlé by dobrým človekom, ale musíš vedieť, kde je hranica.