Podprsenka na spanie

Aliss

Abcd, ja netvrdim, ze ked sa mne nieco stalo, stane sa to vsetkym. Je to urcite individualne. Ale ked som videla tie zeny v ordinacii....Bolo ich tam strasne vela. Nevedno, kolke z nich uz neziju. A opat, netvrdim, ze ony to mali tiez z kostic, ale ked cosi prezijete, vidite na vlastne oci, zacnete sa inak spravat k tomu telu. Zacnete ho lubit, hyckat ho a nedovolite mu uz trpiet. Ci kvoli kosticiam, ci kvoli neviem comu :D Som prepata, ale som happy, ze zijem :) Antisexx, aby ti bolo prijemne a nehanbila si sa, radsej sa poobzeraj po jemnejsich verziach podprdiek. Bez kostic, bez vystuze, atd, aby boli tie prsia "volne", aspon ako tak

Antisexx

Aliss ale to sa vraj stáva keď sa kostica pokazí a vyjde z podprsenky a poreže alebo dlhšie reže aspoň tak som počula. A inal to ma mrzí... no zaobstaram si iny typ podprsenky ale určite s nejakou spať budem lebo som velmi hanbliva a nezniesla by som keby ma tak vidi niektp z rodiny :D

antilooopa

Kostice na noc určite nie. Seriózni výrobcovia dokonca uvádzajú, koľko hodín maximálne odporúčajú nosiť konkrétnu podprsenku s kosticami. Väčšinou to býva 8-12hodín. Kostice pokojne cez deň áno, ale doma dať bielizeň bez kostíc a tým skôr na noc. Inak dochádza k stáze lymfy, čo má množstvo následných problémov. Ale každý si môže za svoje zdravie sám a nikto ťa nenúti kostice dať dole, ak nechceš..

Abcd888

Tak to je mi teda ľúto čo sa ti stalo, ale nie je asi pravidlom, že sa to stane každej. Nosím kosticove podprsenky už pomerne dlho, na vyšetrenia chodím pravidelne a žiadne problémy nemám a ani som ich nemala. Asi je to iné u každej ženy…

Aliss

Antisexx, upinanie vzadu na podprde mi sposobilo velke kozne problemy. Raz si to vsimol priatel, myslel si, ze mam obrovsku modrinu na chrbte. Zacalo to svrbiet, sirit sa, kolabovala som na pohotovosti, nikto nechapal preco...momentalne je to tak, ze dozivotne budem uzivat lieky a pouzivat maste na zmiernenie priznakov tej reakcie. To je este "ok", to clovek da. Ale kostice mi sposobovali vacsie problemy, mala som normalne podliatiny z nich, v prsnikoch sa mi zacali tvorit zdureniny. Este v ten den ako som absolvovala vysetrenie, som skoncila v nemocnici. Nechapala som, ze je to z podprdy, kedze bola spravnej velkosti, bola nova a nebola to nejaka handra z cinskeho obchodu...Nasledovalo sono, zobrali ma aj na mamograf, ktory sa tak mladym dievcatam nerobi, ako som bola ja...len pri podozreni na rakovinu. A viac k tomu pisat nechcem :) Naozaj, noste si co len chcete a ako vam to je prijemne. Ale radsej ako kostice, si Antisexx daj latkovu podprdu. Su aj take, ktore nie su "polopriesvitne", ze maju jemnucku vystuz...kostice by mali byt zakazane uz davno

ahjaj

áno, vidno, aj podľa toho, akú tú nočnú košeľu alebo pyžamo máš. Ale veď si doma, medzi vašimi. :-) Ak si tak hanblivá, aj to sa dá rešpektovať a riešiť. Napríklad použitím župana. Prsia si na noc nechávaj voľné, nech si oddýchnu od podprsenky. Teda, nie tak, že koľko ľudí, toľko názorov, čo je zdravé, ale čo lekár, to tento názor. :-)) Ďalšia možnosť je trebárs nosenie spodného tielka na ramienka pod pyžamo, alebo pod nočnú košeľu. Takého voľnejšieho. Tak budeš mať prsia dostatočne zakryté a predsa nie utesnené v podprsenke.

Aliss

Abcd, posledne co by som isla, je priat niekomu nieco...ale...dopriala by som ti vyskusat si na sekundu problemy, ake sposobuje podprda s kosticami pri 24/7 noseni...pisem aj nizsie o tom, ze som si klasickymi podprsenkami, ake nosis aj ty, privodila vazne zdravotne problemy. Takze preto ich nenosim...A sorry, ale pokial si rozumna zena, rozhodne sa z toho rehotat nebudes, ani mat ironicke blbe poznamky. Opakujem, nikomu nic zle neprajem, tema je o tom, ci je spat v podprde zdrave alebo nie. A ja vravim, zo svojej vlastnej skusenosti, ze nie. Ale zarovem dodavam, ze si robte co len chcete...

Abcd888

Aliss, každý má iný názor na to čo je zdravé a čo nie je. :) Presne, bežná žena jedenkrát do roka, ale štyrikrát do roka už o niečom svedčí. Takže opakujem, len ďalej pokračuj v štýle africkej žienky z kmeňa, je mi to jedno O:-)

Aliss

Abcd, tym som chcela povedat, ze kostice nie su pre zenske prsia zdrave. A ano, o mna strach mat nemusis. Ja chodim na sono kazde tri mesiace :) Aj ked bezna, zdrava zena chodi len raz rocne. Takze ak sa pytam na nieco, pytam sa preto, lebo viem, ze co sa moze stat, ked sa nespravame k svojmu telu ako mame...ale opakujem, aj do 4 korzetov sa na noc oblecte, moje telo tym veru netrpi :)