Aky kavovar doma mate a aku kavu si v nom najčastejšie robite?

tomas==

Ahoj, odskášali sme kávovar od Tchibo, a zatiaľ nám vyhovuje veľmi. Záleži od toho, či chceš kávovar na kapsule, alebo klasický. Ten je už ale trocha drahší. Kapsule ale môžeš kúpiť vždy do zásoby, keď je nejaká akcia. V tom ti môže pomôcť napríklad aj táto stránke: www.kodino.com Nájdeš mnoho zľavových kupónov a kódov pre väčšinu e-shopov v Čechách a na Slovensku. :)

mirinda890

všetko je to o tom, aké sú nároky na kávu, ja nedám na automatický ani len dopustiť. je to cca dva roky dozadu, čo som si kúpila kávovar v Planeu a maká u nás deň čo deň a na plné obrátky :)
mala som kedysi obdobie, že som nejako kávu nepila, ale teraz si bez nej neviem deň predstaviť :)

endura

Kavovar elektricky povazujem za vyhodene peniaze. Mam litrovy frenchpress a robim si v nom cerstvo mletu robustu luhovanu 3 az 5 minut.

kuuko

My mame dolce gusto. Ale je to blbost, uz by som ho nekupil. Radsej nieco poriadne, do coho ide skutocna kava, nie len daka praskova nahrada.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

lokenek

My máme kávovar od Philips a jsme spokojení. Počkali jsme si na slevy a využili jsme loni v listopadu slevový kupón z www.abkupony.cz.

biatlonistka7

Llnzzda to áno teraz predavači nám nepomôžu, keďže predajne sú mnohé zavreté. Ale napríklad cez niektoré obchody, cez ktoré sa dá cez net objednať, tak poskytujú aj online chat, že vieš si tam popísať s niekým z obchodu, kto ti bude vedieť pomôcť a poradiť.