Chodili by ste s niekym kto navstevuje psychiatra ?

Príspevok v téme: Chodili by ste s niekym kto navstevuje psychiatra ?
Emailnepovinne

Ahojte,chodili by ste s niekym kto navstevuje psychiatra ? Uz dlhsiu dobu mam rozne psychosomaticke Tazkosti ,stale som chora,unavena, vycerpana,citim frustraciu, smutok, hnev..moja kamoska mi poradila navstevu psychiatra aby mi dal lieky,lenze ja sa hanbim tam ist...bojim sa,ze si kvoli tomu uz nenajdem chalana,jeden ma uz nechal ked sa toto o mne dozvedel.....rozmyslala som ci neist aspon pre istotu na vysrtrenie,overit si to...ale bojujem so sebou.psychologicka mi povedala ze si nie je ista ale este by nesla do liekov,no kamoska ma presviedca,ze vraj psycholog nie je az tak kompetentny to posudit...ze mam ist priamo k psychiatrovi

Sloniecko

Ahoj
A preco nie? Ked ma niekto problemy psychickeho povodu, tiez je to len choroba a clovek za to nemoze. Ak to partner riesi, lieci sa a dodrziava pokyny lekara, tak nie je problem. Samozrejme zalezi aj od situacie. Napriklad ak ma niekto schizofreniu, alebo inu velmi zavaznu chorobu, tam je to tazke posudit, kym si to partner neodskusa na vlastnej kozi. Ale len samotne to, ze partner navstevuje psyhologa/psychiatra- to este nemoze byt zamienka k rozchodu, alebo nemoznosti si najst znamost. Teda nie u cloveka, ktory miluje.

Defcon

Raz som chodil s jednou skoro pol roka a bol som z nej na prasky. Nedalo sa s nou, potom sa mi v navale uprimnosti priznala, ze chodi ambulantne k psychiatrovi.....
Nikdy viac so ziadnou co chodi k psychiatrovi. Mam len jedny nervy.