Gainer

Príspevok v téme: Gainer
Martin228

Dobrý deň , potreboval by som poradiť . Som ectomorph a začal som pred mesiacom aj niečo užívať gainer od Weideru Mega Mass 4000 a samozrejme aj cvičím . Už páru dní gainer neberiem lebo mi došlo dané balenie . Čo sa týka výsledkov od Mega Mass 4000 som veľmi spokojný , lebo váha pošla hore a aj s telom je to iné ako na začiatku . Mňa by len zaujímalo a potreboval by som poradiť , že ak nebudem brať gainer cca 2 týždne , či sa niečo zmení . Či tie moje výsledky pôjdu dole ale ostanú . A keď nebudem piť gainer , či môžem cvičiť zatiaľ aj bez gainera a zachovám si váhu čo som pribral , alebo s cvičením bez gainera pôjde zase váha dole . Ak má niekto s tým skúsenosť mohli by ste mi prosím Vás poradiť , ďakujem

fitnessrecenzie

Pozor, tento príspevok je od používateľa, ktorý často do diskusie vkladá obchodné ponuky.

Odpoveď na túto otázku sa dá dať jednoducho. Priberal si lebo si jedol viac ako vydal, to je fakt. Teraz ak nebudeš užívať gainer, a stravu a výdaj, tréningy, kardio vôbec nezmeníš, stane sa, že nebudeš mať tak veľa kalórii. Sú 3 možnosti, buď budeš naberať ale pomalšie, alebo nebudeš naberať, alebo budeš chudnúť. Závisí od toho, v akom veľkom nadbytku kalórii si bol. Gainer je avšak zložitá téma, a preto by som ti odporučil prečítať si tento článok, ktorý ti určite pomôže zlepšiť to, čo robíš, a posunie ťa ďalej.
www.fitnessrecenzie.sk
Prajem ti veľa šťastia v naberaní

Meridian

Martin 228 preto si z mass4000 spokojný ,lebo tvoja strava bola chudobná na sacharidy inak pri kúpe 75-80%proteinu sú tvoje peniažky lepšie využité

Meridian

Vaterllo ja už budem mať 46 rokov tak u mňa je prvomrade kĺbová výživa stále,dva tri krát do roka tribulus.Cvičím len 3-krát týždenne nikdy dva dni po sebe od 35 ky regenerujem ťažšie
Povedzme že mám 100 kg +-2kg už mnoho rokov pri výške 183cm.
Snažím sa od 1,5-1,8g bielkovín na kg
Jem v priemere 4-krát denne a 1 krát denne protein 40g alebo tvaroh ,mlieko banán večer
Počas tréningu komplexné aminá
Kreatin +glutamin5g po treningu alebo ráno
Nakopávač pred tréningom
Samozrejme magnézium,zinok,multivitamín počas dňa.

Meridian

Zemiaky keď chcem rýchle ,ryža pomalé.
Ryžu jem každý deň vieš dobre pridávať aj uberať. V deň tréningu 3-kopčeky v netréning.deň dva alebo jeden ....doplním zeleninou.samozrejme množstvo na jedno jedlo !
Zemiaky najlepšie po tréningu alebo keď chceš schudnúť
100g zemiakov má menej sach.ako ryža...
Inak ovsené vločky 3-až 5krát do týždňa na raňajky inak vajíčka občas niečo iné .......

Vaterllo

Meridian čítam že cvičíš toľko ako ja mám rokov 29 ja mám 30.
Aké doplnky dávaš po rokoch keď predpokladám ,že svoj vrchol si už zažil?

Meridian

Ryžu klasickú aka sa varí všade veď nejdeš na olympiu ten kto ide na olympiu sacharidy neje vôbec .
Samozrejme parboiled je medzi normálnou a naturálnou čiže natural (zo šupami)je najvýživnejšia.
Ale mi jeme normálnu ryžu!!!!!!!
Nič speciálne!!!!!
A O RAKOVINE A PODOBNÝCH HOVADINÁCH TU NEPÍŠTE MLÁDEŽ!!!!!!!!!!!!!!!
Prečo ?lebo vysoký príjem bielkovín je tiež nezdravý .