Gainer

Príspevok v téme: Gainer
Martin228

Dobrý deň , potreboval by som poradiť . Som ectomorph a začal som pred mesiacom aj niečo užívať gainer od Weideru Mega Mass 4000 a samozrejme aj cvičím . Už páru dní gainer neberiem lebo mi došlo dané balenie . Čo sa týka výsledkov od Mega Mass 4000 som veľmi spokojný , lebo váha pošla hore a aj s telom je to iné ako na začiatku . Mňa by len zaujímalo a potreboval by som poradiť , že ak nebudem brať gainer cca 2 týždne , či sa niečo zmení . Či tie moje výsledky pôjdu dole ale ostanú . A keď nebudem piť gainer , či môžem cvičiť zatiaľ aj bez gainera a zachovám si váhu čo som pribral , alebo s cvičením bez gainera pôjde zase váha dole . Ak má niekto s tým skúsenosť mohli by ste mi prosím Vás poradiť , ďakujem

Cliattsi

Mal si na mysli nejakú špeciálnu ryžu? Lebo napísal si "ryžu írten".

"Keď kvalitné (cukry)sacharidy das ryžou írten?"

Potom som to dal do googla a ten mi vyhodil, že treba dať veľký poror, lebo ryža obsahuje VEĽA ARZÉNU (RAKOVINA), Preto ju treba variť úplne inak, než obvykle.

www.aktuality.sk

Tomas12345

dobreuz :

A prečo by dotyčný nemal brať okrem zdravých tukov i nezdravé nasýtené ruky ak chce pribrat ?

Cliattsi

Mal si na mysli nejakú špeciálnu ryžu? Lebo napísal si "ryžu írten".

"Keď kvalitné (cukry)sacharidy das ryžou írten?"

Potom som to dal do googla a ten mi vyhodil, že treba dať veľký poror, lebo ryža obsahuje VEĽA ARZÉNU (RAKOVINA), Preto ju treba variť úplne inak, než obvykle.

www.aktuality.sk

Defcon

Meridian ma tentoraz pravdu. Gainer je hlavne predrazeny sacharid. A sacharidy sa valaju vsade okolo vas zadarmo.
Co sa tyka kreatinu, tak kreatin sa prirodzene vyskytuje v svaloch ako najrychlejsi zdroj energie, avsak svaly ho maju zasobu len na par sekund prace. Vedlajsim ucinkom (vitanym) je napumpovanie svalov vodou. Umelym dopovanim kreatinom zvladnete aj o 50% tvrdsi trening. Podla mojho osobneho nazoru je kreatin asi ta najkrajnejsia suplementacia organizmu, za nim su uz suplementy, ktore odmietam.

Meridian

Chlapci bože udry....
Vyserte sa na gainery!!!!!!!!!!!!!
Je to kravina!!!
To čo obsahujú dáte kvalitnou stravou!!!!!!
Načo to tu píšem 5000 kalórii ked to tu nikto nechápe?
Protein aspon 70%tny radšej
Gainer kde je 20 % bielkovin a ostatne cukry vyhodene peniaze
Keď kvalitné (cukry)sacharidy das ryžou írten?
Kreatín 5g denne

Cliattsi

Ok.moc díky. tak túto info som potreboval. Lebo skoro každý hovorí o tom kreatíne. Veľmi mi to pomohlo zorientovať sa.

Cliattsi

Tak som to asi ja zle pochopil. Správne by malo byť-keď si dám kreatín, tak sa mi dostane do svalov viac vody.
Ale zas potom nerozumiem, na čo ho tam dávajú. Kvôli objemu svalov?