Gainer

Príspevok v téme: Gainer
Martin228

Dobrý deň , potreboval by som poradiť . Som ectomorph a začal som pred mesiacom aj niečo užívať gainer od Weideru Mega Mass 4000 a samozrejme aj cvičím . Už páru dní gainer neberiem lebo mi došlo dané balenie . Čo sa týka výsledkov od Mega Mass 4000 som veľmi spokojný , lebo váha pošla hore a aj s telom je to iné ako na začiatku . Mňa by len zaujímalo a potreboval by som poradiť , že ak nebudem brať gainer cca 2 týždne , či sa niečo zmení . Či tie moje výsledky pôjdu dole ale ostanú . A keď nebudem piť gainer , či môžem cvičiť zatiaľ aj bez gainera a zachovám si váhu čo som pribral , alebo s cvičením bez gainera pôjde zase váha dole . Ak má niekto s tým skúsenosť mohli by ste mi prosím Vás poradiť , ďakujem

Martin228

- dobreuz
A chcem sa spýtať , aký máte metabolizmus ? Máte rýchly metabolizmus , mali ste problém s priberaním ?

dobreuz

Jj som ho pil asi 3 mesiace a som pribral 6 kg a to mám perfektný metabolizmus, z mlieka by ste mali pribrať, alebo poprípade skúsiť aj smotanu, ta má dokonca 16% tuku, čiže 4,5 krát viac ako plnotučné mlieko.

Martin228

- dobreuz
A máte to odskúšané ? Pitie sušeného plnotučného mlieka ? Dá sa z toho niečo pribrať na váhe tak ako píšete ?

dobreuz

Podľa mňa je efektívnejšie a lacnejšie priberanie pomocou plnotučného sušeného mlieka. Inak ale treba aj prijať viac KJ ako telo spáli, t.j. treba prijímať veľa zdravých tukov (nenasýtené mastné kyseliny a polonasýtené tuky).