Malo sexu vo vztahu

Príspevok v téme: Malo sexu vo vztahu
Pepetra

Ahoj, mam vazny vztah a priatela milujem ako nikoho predtym, ale mame malo sexu, niekedy aj 3-4 tyzdne nic, ide mi to na mozog. Nikdy by som ho nepodviedla. Sme spolu skoro 3,5 roka a budeme sa v lete brat. Mam kolegu, s ktorym nic nechcem, aj keby som nikoho nemala, je zenaty s dvomi detmi. Ale musime kazdy den spolu uzko spolupracovat, neda sa to obmedzit. A hrozne ma pritahuje. Uz mi z neho sibe. Prosim, co mam robit. Hrozne ma to obtazuje, som z toho nestastna. Diky za rady.

Tripla

Triple ty mas 5 rokov? Ze chces vo vztahu so zenou hravat piskvorky, lebo dospeli ludia sa vo vztahu normalne miluju.
Len aby si ty nenakazil partnerku nejakou ritnou bakteriou od svojho homosskeho milenca.

triple

Vyzera, ze svojho partnera uz nemilujes a ide ti len o sex (zeny kludne nechaju muza aj pol roka cakat na sex) a je jedno s kym. Ak mas niekoho rada, tak ho predsa nebudes nutit robit nieco, na co nema chut. Otehotniet sa da aj umelo, na to sa vyhovarat nemusis.
Chudak chlap, este od teba moze schytat nejaku pohlavnu pliagu.

petroneta

môj bol smrteľne chorý, vedeli sme, že má pred sebou len ešte pár mesiacov života. A chcel sa milovať. 1-2 krát do týždňa. Vtedy, keď sa dalo predpokladať, že bude unavený. S rakovinou v poslednom štádiu nebol lenivý a to mal 46 rokov a nie dvadsiatnik...

naivny

"Vraj vtedy to chcel casto."
takže to dievča mu bolo príťažlivejšie ako ty. O tebe si myslí, že si veľmi dobré dievča, aj keď ho nepriťahuješ. Budeš mu dobrá manželka. Chce ťa však iba ako človeka, nie ako ženu.
On bude k tebe fajn a dobrý, len vedľa teba bude chcieť tajnú milenku, ktorá ho bude aj vzrušovať.

Pepetra

No ani v zaciatkoch to nebolo viac ako raz za tyzden, potom raz za dva tyzdne. To sme ale spolu nebyvali a myslela som, ze to preto. Potom sme zacali spolu byvat a cakala som, ze mozno zmena, ale nic. Myslela som, ze preto, lebo sa tak boji, ze otehotniem. A ze mu nevyhovuje kondom. No ale nedavno sme si povedali, ze by sme mohli prestat davat pozor. Cakala som zmenu, a nic. V podstate som sa ho vzdy snazila chapat, ale asi by som s tym mala prestat a mala by som zacat hovorit aj o sebe.

Pepetra

On vraj v tom vztahu, kde ho podvadzala, takyto nebol. Pytala som sa. Vraj vtedy to chcel casto. Preto si myslime, ze toto bude asi dosledok toho vztahu. Aj som urobila narazku na to, ci uprednostnuje videa, to vyvratil a je fakt, ze aj ked spolu byvame uz dlho, nikdy som nepostrehla nic take, ze by pozeral, v podstate ani neviem, kedy by na to mal cas. To si fakt nemyslim. Ale mala by som to riesit. Pravdu mate v tom, ze teraz este pred svadbou je toho malo, tak co bude potom. Nemozem to cele zobrat na seba, zatat zuby a cely zivot pretrpiet. Ani neviem, co by to so mnou casom urobilo. Uz teraz som zo seba prekvapena. Dufam, ze mi niekedy neprepne a neurobim cosi, co nechcem. Musim od neho vyzadovat, aby sme spolu nasli riesenie. Nejak.

vysvelenie

Mas tri mozne vysvetlenia jeho spravania a to:
1. Je latentny gay
2. Je impotent
3. Ma bokovku a teda vypusta paru do inej
Normalny zdravy chlap tuzi mat sex so zenou ktoru lubi.